Kitos savaitės taro kortų prognozės suteiks galimybę Zodiako ženklams iš anksto planuoti savaitę ir be problemų pasiekti norimus rezultatus. Vyresniojo Arkano patarimai yra vertinga pagalba tiems, kurie vertina savo laiką ir nėra įpratę prarasti. Taip pat padeda suprasti perspėjimus ir laiku apeiti arba išvengti bėdų.

Primename, kad kortų dėlionės nėra raginimas būtent taip ir veikti, kaip nurodyta, o situacijos aprašymas, kurią laiku pakeitus, galima išpešti naudos.

Be to, taro kortų dėlionės suteikia galimybę ne tik iš anksto sužinoti apie įvykius, bet ir lavinti intuityvius sugebėjimus. Padedant kitos savaitės prognozėms, visi galės numatyti nepageidaujamus įvykius ir laiku reaguoti taip, kad padėtis pasikeistų tinkama linkme.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Korta „Bokštas“ Avinams žada aktyvią savaitės pradžią. Pasak šios kortos, jie turi palikti pasenusias idėjas ir nukreipti savo pastangas naujų projektų įgyvendinimui. Kortos patarimas – nestatykite oro pilių ir nesigailėkite atsisveikinti su iliuzijomis.

„Vežimo“ korta Avinui atveria nuostabias perspektyvas. Ši korta taip pat sako, kad nėra jokių kliūčių, o tai reiškia, kad jūs galite saugiai pradėti verslą, įskaitant tuos, kurie, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, buvo sustabdyti ar atidėti anksčiau, nes tiesiog neturėjote galimybių jų tęsti.

Savaitės pabaiga pažymėta „Imperatorės“ korta. Anot jos, Avinas gali būti tikras, kad viskas juda teisinga linkme. Greitų rezultatų tikėtis nereikia, tačiau pirmieji įdėtų pastangų rezultatai patiks.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Dėlionėje esanti „Imperatoriaus“ korta sako, kad Jaučio laukia sėkmė, Pagal šią kortą, padedant išmintingiems sprendimams, Jautis galės greitai ir laiku įvykdyti savo planus, įgyti patikimumo ir be nuostolių pasiekti ilgai lauktą tikslą.

Korta „Jėga“ Jaučiui pranašauja drąsą ir optimizmą, kurie padės susidoroti su likimo peripetijomis ir atlaikyti aplinkybių spaudimą. Pagal šią kortą proto ir jausmų harmonija suteiks galimybę šio ženklo atstovams per gana trumpą laiką pasiekti tai, ko nori.

„Mago“ korta žada, kad  rugsėjo pradžioje Jaučiui vėlgi pasiseks, jei pasikliaus savo žiniomis ir įgūdžiais. Ši korta simbolizuoja nepaprastą mąstymą, kuriam padedant, Jautis galės pasukti nauju keliu ir greitai pasiekti norimus rezultatus.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Korta „Teisingumas“ kalba apie pusiausvyrą, kurios savaitės pradžioje prireiks Dvyniams. Vidinė harmonija padės nuosekliai spręsti problemas ir išvengti erzinančių klaidų.

„Stiprybės“  korta nurodo šio ženklo atstovo atsparumą ir norą įveikti sunkumus kelyje į tikslą. Pasak šios kortos, Dvyniai galės pasisekti, jei nustos svarbius dalykus atidėti neribotam laikui ir nevengs darbo, užuot pramogavę.

„Nuosaikumo“ korta reiškia, kad Dvyniai galės padaryti galą ilgai trukusiam ginčui, susitaikyti su artimaisiais ir ištaisyti praeities klaidas. Pagal šią kortą svarbu neskubėti ir pasverti kiekvieną sprendimą, norint kad pavyktų.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Korta „Mylimieji“ sako, kad Vėžiai savaitės pradžioje turėtų atkreipti dėmesį į asmeninių klausimų sprendimą. Korta kalba apie pasirinkimo poreikį, kuris nulems tolesnius įvykius.

Korta „Teisingumas“ simbolizuoja pasisekimą ir sėkmę, tačiau Vėžiai turės pamiršti triukus ir apgaulę. Pagal šią kortą sąžiningi ir subalansuoti sprendimai atneš besąlygišką pergalę, o bandymai apgauti gali labai brangiai kainuoti.

Dėlionėje esanti „Velnio“  korta ragina Vėžius būti atsargiems ir nesivelti į trumpalaikes užgaidas. Pagal šią kortą savaitės pabaigoje Vėžiai turi sutelkti save, kad nepadarytų klaidų, galinčių sukelti bėdų.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Dėlionėje korta „Vežimas“  reiškia, kad Liūtai galės aktyviai pradėti savaitę ir lengvai įveikti kliūtis kelyje į norimus rezultatus. Pagal šią kortą neatmetamos komandiruotės ir kelionės, kurių metu, tikėtina, pavyks užmegzti naudingus kontaktus.

Korta „Velnias“ įspėja Liūtą, kad kelyje gali susidurti su pagundomis, kurių svarbu vengti. Akimirkos impulsai, jei jų neužgniaužus savyje, gali sukelti problemų ir atitolinti nuo tikslo.

Dėlionėje esanti „Mirties“ korta ragina Liūtą palikti pasenusią praeitį ir nesižvalgant atgal, pradėti naują gyvenimo etapą. Ši korta  taip pat reiškia, kad savaitės pabaigoje bus laiko apmąstymams ir planų koregavimui.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

„Bokšto“ korta nurodo Mergelėms galimybę atsisakyti senų įpročių. Prasidėjus rudeniui, Mergelės turės nemažai galimybių išplėsti savo veiklos ribas bei atsikratyti visko, kas yra paviršutiniška, kad įgytų naujos patirties ir pagerintų gyvenimą.

Dėlionėje „Imperatoriaus“ korta byloja, kad Mergelės galės pasiekti naujų laimėjimų ir verslo aplinkoje, tačiau tam svarbu laikytis taisyklių ir vengti apgaulingų bei rizikingų sutarčių. Korta žada finansinę gerovę tiems, kurie atsakomybės neperkels ant kitų pečių.

Korta „Taika“ informuoja, kad tikslas bus pasiektas, o Mergelės gali būti tikros dėl savo sėkmės. Korta žada užbaigti sunkų etapą ir laiką, kai galėsite džiaugtis pergalėmis, priimti likimo dovanas ir parengti naujų viršūnių užkariavimo planą.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Korta „Taika“ simbolizuoja pergalę prieš silpnybes, o Svarstyklės, padedant  šiai kortai, galės rasti harmoniją su išoriniu pasauliu, taip pat pasitikėjimą savo teisumu. Korta žada sunkaus gyvenimo etapo pabaigą, kai Svarstyklėms pavyks įveikti kliūtis kelyje į sėkmę ir laimę.

„Imperatorės“ korta ragina Svarstykles būti atsargias. Šioje dėlionėje skubėjimas gali sukelti sumaištį ir nesėkmių, o apgalvotas darbas ir sugebėjimas pastebėti detales, padės pasiekti norimų rezultatų.

Pagal „Bokšto“ kortą Svarstyklėms teks atsisveikinti su iliuzijomis ir susidurti su tiesa. Ši korta simbolizuoja pokyčius, kurie įsiverš į gyvenimą tik tuo atveju, jei Svarstyklės pajėgs atsisakyti pasenusios praeities planų, kuriems nebuvo lemta išsipildyti.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

„Imperatoriaus“  korta sakoma, kad Skorpionų savaitė prasidės gerai. Pagal šią kortą bus nesunku išspręsti ir gana sudėtingus klausimus, tačiau Skorpionams svarbu išlaikyti vidinę ramybę ir pasikliauti proto argumentais.

Dėlionėje esanti „Žvaigždės“  korta, simbolizuoja, kad šio ženklo atstovai pasirinko teisingą kelią. Anot jos, savaitės viduryje nebus kliūčių įgyvendinti suplanuotus darbus ir sėkmė nenusisuks tinkamu laiku.

Dėlionėje  esanti „Nuosaikumo“  korta ragina Skorpionus būti kantriais. Savaitgaliais svarbu gerai pailsėti, kad po to, siaučiant emocijoms, nebūtų padaryta klaidų dėl neatidumo ir nuotaikų kaitos.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Savaitės pradžioje, sprendžiant iš  kortos „Mėnulis“, Šauliams teks labiau įsiklausyti į savo intuiciją. Vidinis balsas padės jums priimti teisingą sprendimą ir neleis padaryti klaidų tiek pasirinkus kryptį, tiek ir dėl to, kas iš artimos aplinkos gali jums pakenkti.

Pagal „Vežimo“ kortą, Šauliai savaitės viduryje turės aktyviai dirbti savo labui. Korta sako, kad valia ir optimizmas ne tik padės įveikti sunkumus, bet atneš ir teigiamų pokyčių gyvenime.

Korta „Jėga“  reiškia, kad savaitė baigsis teigiamai. Pagal šią kortą,  nebus neįveikiamų kliūčių, o Šaulys galės išspręsti sunkius atvejus ir problemas, negaišdamas laiko ir pastangų.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

„Teismo“ korta nurodo Ožiaragių išsivadavimą iš sunkumų. Korta žada sėkmingą vasaros pabaigą, vadinasi, Ožiaragiai galės ramiai atsisveikinti su praeitimi ir su tais reikalais, kurie nebevaidina jokio vaidmens dabartyje.

„Imperatorės“ korta dėlionėje kalba apie išmintį ir situacijos išaiškinimą. Pagal šią kortą Ožiaragiai galės susipažinti su anksčiau neskelbtomis tiesomis ir šios padėties dėka bus galima greitai išspręsti sunkius klausimus.

Pagal „Teisingumo“ kortą Ožiaragiai gali nesijaudinti dėl savo reikalų padėties. Korta sako, kad savaitė baigsis harmoningai, o šio ženklo atstovams beliks būti atvirais ir sąžiningais  savo artimiesiems, kurių dėka šeimoje atsiras tarpusavio supratimas.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Korta „Fortūnos ratas“ sako, kad savaitės pradžioje Vandeniui gali tekti išlaikyti pasitikėjimo testą. Korta rodo, kad ne visi įvykiai bus pavaldūs Vandeniams ir jiems prireiks ištvermės, norint susikaupti, viską apgalvoti ir ramiai įvertinti susiklosčiusią situaciją.

„Teisingumo“ korta byloja, kad Vandenio laukia geros žinios. Jei jis negailės pastangų ir jėgų, sėkmė nuo jo nenusisuks.  Bet Vandenis turės žaisti pagal taisykles ir elgtis sąžiningai, kitaip apgaulė gali neigiamai paveikti  ne tik verslo sėkmę ir sukelti finansinių sunkumų, bet ir neišsipildžiusių lūkesčių grandinę asmeniniame gyvenime.

Tuo tarpu „Nuosaikumo“ korta skatina Vandenius savaitę baigti ramiai, nesiblaškant ir neforsuojant įvykių. Apgalvotas darbas ir vykdomų projektų užbaigimas bus geriausias užsiėmimas tiems, kurie siekia gauti pelnytą atlygį.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Korta „Velnias“ žada bėdą, jei Žuvys aplaidžiai atliks savo pareigas ir užuot visas jėgas skyrę darbui, pradės blaškytis dėl smulkmenų. Pagal šią kortą svarbu nugalėti save, kad atsisakytumėte pagundų.

Dėlionėje esantis „Magas“  – tai netikėtą sėkmę žadanti korta. Pagal šią kortą Žuvys neturėtų eiti pramintu ar kitų išvaikščiotu keliu. Kūrybiškumas ir išradingumas gali padėti praplėsti akiratį ir rasti naujų, lengvesnių būdų, kaip įveikti iššūkius.

„Kvailio“ korta simbolizuoja netikėtą likimo vingį, kai Žuvys gali greitai pasisekti norimą tikslą arba, priešingai, dar labiau sulėtinti numatyto projekto įgyvendinimo terminus. Viskas priklausys nuo jūsų priimtų sprendimų ir tolesnio kelio pasirinkimo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą