Korta „Pakabintas žmogus“ rodo kurios nors veiklos sustabdymą, todėl Skorpionai turės iš anksto parengti veiksmų planą. Jam padedant, bus galima daryti ką nors kita, kol situacija pagerės. Archyvo nuotrauka

Savaitės Taro kortų prognozėse yra  vertingų patarimų, galinčių padėti Zodiako ženklams pasiekti savo tikslų. Be to, laiku pateikti įspėjimai padės jums pasirinkti tinkamą strategiją ir rasti savo klestėjimo ir gerovės kelią.

Taro kortų dėlionės  yra ir puiki galimybė  iš anksto apgalvoti ir priimti teisingus spendimus. Todėl  rekomenduojame skirti laiko kortų išdėstymo analizei ir palyginti patarimus su tuo, kas vyksta gyvenime. Tokia taktika leis jums sukurti  ir laikytis reikiamos strategijos.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Savaitės pradžia Avinui  gali būti lemiama, ir pagal „Velnio“ kortą, svarbu išlikti išmintingam ir nešališkam. Tai padės išvengti erzinančių nesusipratimų ir konfliktų, sukeliančių didelių bėdų ir problemų.

„Mirties“ korta numato didelius pokyčius, bet Avinas gali manyti, kad jis dar nėra jiems pasirengęs, tačiau taip nėra. Gyvenime vyks pokyčiai, kurie padės įgyti pasitikėjimo, atsisveikinti su praeitimi ir pradėti kelionę į naujas aukštumas.

Korta „Atsiskyrėlis“   rekomenduoja, kad Avinui geriausia būtų savaitgalį praleisti tyloje, vienumoje, kad galėtų geriau sutelkti dėmesį, suvokti, kas vyksta, ir susidaryti veiksmų planą. Taip bus lengviau  numatyti visus niuansus  bei nesusidurti su problemomis kelyje į išsikeltas užduotis.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Pagal „Imperatoriaus“ kortą Jaučio laukia aktyvi savaitės pradžia, o tai reiškia, kad atsiras galimybė įrodyti savo vertę aplinkiniams.  Ši korta taip pat nurodo, kad  Jautis galės įveikti finansines problemas ir pasukti klestėjimo keliu.

Korta „Teismas“ kalba apie pergalę, kurią, nors ir sunkiai, bet pavyks išplėšti.  Taip pat  gali būti, kad teks nutraukti projektą, bet pavyks gauti pelnytą atlygį. Svarbu, kad Jautis išliktų sąžiningas ir nešališkas, norint, kad jį lydėtų sėkmė.

Pagal „Mago“ kortą Jautis ne turi sėdėti  sudėjęs rankas. Korta žada sėkmę, jei eisite nusibrėžtu  keliu ir nebijosite priimti sprendimų, kurie skiriasi nuo įprastų. Dairymasis naujovių ir rizikavimas pritrauks pelningų projektų.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Korta „Nuosaikumas“ skatina Dvynius  išlikti ramiais ir  labiau pasikliauti savimi. Korta taip pat nurodo, kad savaitės pradžioje prireiks saiko visame kame, kad pasiektumėte norimų rezultatų ir netaptumėte impulsyvių veiksmų įkaitais.

„Mėnulio“ korta apibūdina situaciją, kai negalima pasitikėti gandais ir pasiduoti savo baimėms. Anot šios kortos, svarbu pasikliauti faktais, kad neįstrigtumėte ir netaptumėte sukčių auka.

Savaitės pabaigoje iškritusi „Fortūnos rato“ korta įspėja, kad Dvyniai atsidurs įvykių sūkuryje, kurių iš pradžių nebus galima paveikti. Kortos patarimas – neskubėkite vertinti netikėtai susiklosčiusios situacijos, kad  galėtumėte žengti teisingus žingsnius ir paimti likimą į savo rankas.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Korta „Magas“ nurodo Vėžiams galimybę išreikšti save, pradėti naujus projektus ir jiems vadovauti. Remiantis šia dėlione, išradingumas ir ryžtas padės išspręsti sudėtingas problemas ir pakilti į naują sėkmės lygį.

Išdėstyme esanti „Atsiskyrėlio“  korta ragina šio ženklo atstovus apmąstyti ateitį, užbaigti uždelstus reikalus, trukdančius naujiems pasiekimams. Korta taip pat pataria pailsėti, kad įgautumėte naujų  jėgų ir su didžiule energija kibtumėte į darbus.

„Teisingumo“  korta aprašoma situacija, kai Vėžiai galės apginti savo reputaciją, jei į ją kas nors kėsinasi ar mėgina pakenkti, pastatyti piktavalius į savo vietas ir užbaigti pradėtus darbus. Pasak šios kortos, ne mažiau svarbu išlikti sąžiningam ir nešališkam, kad ateityje nesusidurtumėte su panašiomis problemomis.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Dėlionėje esanti „Mago“  korta  – tai šio ženklo žmonių veiklos ir naujų galimybių ženklas. Pasak šios kortos, nebus sunku įgyti finansinės gerovės ir susidoroti su sunkiomis užduotimis, jei imsitės iniciatyvos ir nebijosite atsakomybės.

Korta „Stiprybė“ žada  Liūtui puikią savaitės vidurį, kai kelyje į užsibrėžtus tikslus nebus jokių kliūčių.  Pagal šią kortą, nereikėtų dvejoti, kad konkurentai  gali perimti svarbių projektų įgyvendinimą.

Korta „Įsimylėjėliai“ įspėja Liūtą, kad jo laukia pasirinkimas asmeninio gyvenimo sferoje. Korta taip pat nurodo, kad gana trypčioti vietoje, nes atėjo laikas pakilti į naują lygį, palikti baimes ir patirtį praeityje, kad būtų galima pradėti  viską nuo balto popieriaus lapo ir žengti savo laimės keliu.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės laukia įvykių kupina savaitė, prasidėsianti „Mirties“ korta. Pasak šios kortos, šio ženklo atstovams nereikia atsisakyti pokyčių, kurie yra pasirengę prasiveržti į  jų gyvenimą. Jie bus tik  į gerąją pusę, su sąlyga,  jei nesilaikys įsikabinę pasenusios praeities.

Korta „Kvailys“ ragina Mergelę atsisakyti skubotumo, kuri gali būti destruktyvi. pagal šią kortą,  svarbu visa galva pasinerti į  savo veiklą, darbą, kad nepraleistumėte smulkmenų ir laiku priimtumėte svarbius sprendimus.

Savaitės pabaigoje   iškritusi „Vežimo“ korta nurodo, kad Mergelės galės išsivaduoti iš abejonių ir pradėti judėti savo tikslo link. Korta nurodo laikotarpį, kai ryžtingumas ir optimizmas padės įveikti sunkumus ir atsikratyti problemų.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

„Mėnulio“ korta skatina Svarstykles labiau pasitikėti intuicija ir neskubėti priimti atsakingų sprendimų. Savaitės pradžioje bus daug prieštaringų situacijų, kurias galima bus išspręsti tik pasikliovus savimi ir nepasitikint gandais.

Korta „Saulė“  nurodo, kad Svarstyklės galės įveikti bet kokius sunkumus ir pasiekti triumfą. Korta taip pat nurodo laiką, kai nebus pagrindo nerimauti, ir jūs galėsite saugiai  ir užtikrintai įgyvendinti savo planus, neabejodami savo sėkme.

Dėlionėje esanti „Nuosaikumo“ korta ragina Svarstykles nusiraminti ir neskubėti. Teigiami pokyčiai netruks, jei pasitikėsite savimi ir nepasiduosite abejonėms, kurios gali sukelti nusivylimą ir imtis neteisingų veiksmų.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Pagal „Kvailio“ kortą Skorpionai  turėtų vengti aplaidumo savo darbuose ir reikaluose. Kitaip tariant, Skorpionai rizikuoja suklupti, jei elgsis lengvabūdiškai ir vengs atsakomybės. Tačiau apgalvoti darbai ir pagrįsti sprendimai padės jiems pasiekti  norimų tikslų.

Korta  „Žvaigždė“ žada klestėjimo kelią Skorpionams. Pasak šios kortos, tikslas yra artimas, ir jį bus galima pasiekti, jei nepasuksite  iš pasirinkto kelio. Be to, ši korta žada naujas pergales visose gyvenimo srityse, jei Skorpionai elgsis atsakingai.

„Jėgos“  korta žada Skorpionams puikią savaitės pabaigą, kai galėsite saugiai imtis grandiozinių planų. Korta byloja apie likimo dovaną, kai kelyje į išsikeltas užduotis nebus kliūčių, o sėkmė ateis, jei nedvejosite ir aktyviai dirbsite.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Korta „Stiprybė“  nurodo, kad Šaulys galės įveikti sunkumus ir kaupti jėgas ateičiai.  Pagal šią kortą, nereikėtų dvejoti, kad konkurentai  gali pakenkti ir perimti svarbių projektų įgyvendinimą.

Korta „Imperatorienė“ kalba apie galimybę  susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą,  sėkmingai užmegzti naujus santykius ir  rasti harmoniją juose. Taip pat lengvai įveikti kliūtis kelyje į užsibrėžtus tikslus. Pagal šią kortą, tikrai neverta skubėti, forsuoti įvykių, net jei atrodo, kad viskas vyksta lėtai – sėkmė ateis laiku.

„Kvailio“ korta baigia savaitę ragindamas Šaulį neatsipalaiduoti. Skubėjimas  gali sukelti tik pralaimėjimų ir nesėkmių virtinę. Net jei atrodys, kad viskas vyksta sklandžiai, turite neprarasti budrumo.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

„Žvaigždės“ korta žada Ožiaragiams puikią savaitės pradžią. Pagal šią kortą, kelyje nebus jokių sunkumų, jei nepakeisite planų ir nesilaikysite  įsitvėrę pasenusių ir praradusių svarbą projektų. Naujos idėjos ir sumanymai padės jums rasti teisingą kelią į sėkmę ir nenuklysti  nė per žingsnį nuo savo tikslo.

Korta „Velnias“  įspėja, kad Ožiaragiai turės kovoti su pagundomis, kurios gali sukelti daug rūpesčių. Korta taip pat nurodo kovą su vidiniu „aš“, kurį svarbu laimėti, norint rasti teisingą kelią  ir tikėtis gerų rezultatų.

Korta „Stiprybė“  nurodo, kad Ožiaragiai galės įveikti bet kokius sunkumus. Tuo pačiu ši korta  skatina išlikti optimistiškais ir nebijoti drąsių planų. O jei kurį nors jų  pavyktų atgaivinti ir pažvelgti kitu kampu, neabejokite – jūsų laukia laimėjimas.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Korta „Kvailys“ Vandenio išdėstyme ragina susikaupti ir neskubėti priimti sprendimų. Apgalvotas darbas ir atsakomybė  padės jums išvengti klaidų ir nesiimti netinkamų veiksmų, dėl kurių ir atsiranda problemos.

Korta „Taika“ kalba apie pergalę ir sunkumų pabaigą. Remiantis šia korta, Vandenis galės rasti bendrą kalbą su artimaisiais,  baigti įsisenėjusius rūpesčius, džiaugtis  naujais savo asmeninio gyvenimo atradimais ir tuo pačiu pritraukti sėkmę.

„Teismo“ korta nurodo sąžiningo vardo grąžinimą, sudėtingų projektų užbaigimą ir galimybę pastatyti kenkėjus į savo vietą. Pagal šią kortą ne mažiau svarbu, kad ir Vandenis elgtųsi dorai ir  sąžiningai,  jei nori patirti džiaugsmą savo asmeninio gyvenimo sferoje.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Savaitės pradžioje iškritusi „Mirties“ korta nereiškia nieko blogo. Tiksliau, korta įspėja Žuvis, kad laikas keisti planus, palikti pasenusias idėjas praeityje ir atverti naujas duris.

Korta „Fortūnos ratas“  nurodo, kad Žuvų laukia grandioziniai pokyčiai, kurie iš pradžių gali atrodyti nereikalingi. Kortos patarimas – nesiimti jokių veiksmų, kol situacija nepaaiškės iki galo.

Korta „Stiprybė“ Žuvims  nurodo  puikią progą ir galimybę įveikti bet kokius sunkumus kelyje į nusistatytas užduotis. Optimistiškas požiūris ir noras laimėti padės rasti tai, ko siekia šio ženklo atstovai. Be to, optimizmas ir noras nepasiduoti, padės išplėšti pergalę  iš savo konkurentų rankų.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą