„Mago“ korta simbolizuoja išradingumą, norą tobulėti ir plėsti akiratį. Svarstyklėms reikėtų apsvarstyti galimybę išspręsti aktualias problemas kitu kampu, rasti kūrybišką požiūrį arba paklausti išmintingų mentorių. Jie padės atverti akis į tai, kas vyksta, ir suprasti, kad yra paprastesnių ir neįprastesnių sprendimų. Archyvo nuotrauka

Antrąją birželio savaitę pradėkite pozityviai ir iš anksto sužinokite apie artimiausių dienų įvykius. Tokiu būdu Taro prognozės padės Zodiako ženklams ne tik laiku gauti patarimus, bet ir leis jiems susidaryti veiksmų planą ir nepraleisti retai pasitaikančių progų.

Taro kortų spėjimai yra populiarūs jau antrą šimtmetį. Jie vertinami už tikslias prognozes ir gebėjimą pažvelgti į artimiausią ateitį. Taigi, tarologai rekomenduoja susipažinti su ateinančios 2023 metų birželio savaitės prognozėmis, kad galėtumėte iš anksto pasiruošti įvykiams ir tuo pačiu nepaleisti iš rankų sėkmės. Dėmesys intuicijai ir patarimų palyginimas su tuo, kas vyksta gyvenime, padės padaryti teisingas išvadas ir nesuklupti.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Savaitės pradžioje iškritusi „Įsimylėjėlių“ korta nurodo, kad Avinas gali būti tikras, jog gyvenimas pasikeis į gerąją pusę. Korta taip pat nurodo, kad atsiradę sunkumai yra laikini, todėl jų bijoti nėra prasmės. Greitu metu į gyvenimą įsiverš permainos, bet reikia labiau įsiklausyti į savo vidinį balsą ir labiau pasitikėti savo širdies pojūčiais, o ne pašaliniais patarimais.

Korta „Mirtis“ rodo, kad atėjo laikas dar kartą persvarstyti savo planus, atsisakyti pasenusių ir pradėti naują gyvenimo etapą. Korta, nepaisant bauginančio pavadinimo, iš tikrųjų ragina užleisti vietos naujiems įdomiems nuotykiams, kuriuos taip mėgsta šio žvaigždyno atstovai.

Korta „Magas“ byloja, kad svarbu nedvejoti ir įrodyti sau, jog sugebate daug daugiau padaryti, nei kiti galvoja apie jus.  Tai reiškia, kad Avinas galės išeiti iš šešėlio, pristatyti save iš geriausios pusės ir kurti ne tik karjerą, bet ir rasti naujų įkvėpimo šaltinių. Kortos patarimas – nebijoti atsakomybės. Ji drausmina ir padeda nukreipti trykštančią energiją tinkama linkme.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Savaitė prasidės „Teismo“ korta, o tai reiškia ne ką kitą, o ilgai lauktą pabaigą. Tai gali būti susiję su kokia nors byla, kuri žada Jaučiui išsivaduoti nuo rūpesčių, bėdų ir problemų. Šio ženklo atstovai galės giliai atsikvėpti ir džiaugtis pergale, nugalėję baimes, bėdas ar įveikę sunkias užduotis ir projektus. Dabar svarbu žiūrėti į priekį, o ne atsisukinėti atgal.

„Jėgos“ korta  iš esmės atkartoja pirmąjį kortą, pranešdama Jaučiui, kad laikas judėti toliau, įveikti laikinus sunkumus kelyje į gerovę. Ši dėlionė taip pat nurodo, kad svarbu ne tik eiti į priekį, bet ir atsakingai žengti kiekvieną žingsnį. Svarbu pasitikėti proto balsu, o ne akimirkos emocijomis ar trečiųjų šalių patarėjais.

Dar viena teigiama korta yra „Vežimas“, simbolizuojantis artėjančius pokyčius, kurie neprivers jūsų laukti. Jaučiai turi drąsiai juos priimti, nes kartais likimas duoda atlygį kartu su mažais išbandymais. O tai reiškia, kad tikrai nereikia pasiduoti, nors tas įvykių etapas ir bus kupinas nesėkmių.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

„Teismo“ korta nurodo Dvyniams būti kantriems ir supratingiems. Anot šios kortos, nerimauti nėra pagrindo – likimas bus palankus tiems, kurie gali įveikti kliūtis išlikdami sąžiningi ir atviri. Korta taip pat rodo, kad kulminacija artėja, o tai reiškia, kad netrukus ateis ilgai laukta sėkmė ir reikiamas atlygis.

Korta „Kvailys“  simbolizuoja, kad Dvyniai gali tikėtis laimingo nelaimingo atsitikimo. Kortos patarimas – neužsisklęsti savyje ir būti pasiruošusiems naujiems įdomiems pasiūlymams. Tuo pačiu ir dar vienas kortos patarimas – neprarasti budrumo, kuris dėl aplaidaus požiūrio į savo pareigas gali virsti klaidomis ir bėdomis.

„Žvaigždė“ dėlionėje – tai Aukščiausiojo globėjo korta. Tai reiškia, kad Dvyniai gali ramiai užsiimti  savo darbais, būdami tikri, kad sėkmė nuo jų nenusisuks. Svarbiausia nekeisti tikslų ir nepalikti to, ką pradėjote. Taip pat, pagal šią kortą, yra galimybė išpildyti svajonę ar rasti laimę asmeniniame gyvenime.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Korta „Vyriausioji kunigaikštienė“ skatina Vėžius ramiai pradėti savaitę. Pagal šią kortą svarbu klausytis savo intuicijos, kuri tikrai padės įgyti vidinį pasitikėjimą ir pritraukti į gyvenimą reikalingų įvykių. Korta taip pat žada klestėjimą, tačiau įvykiai rutuliosis pamažu, leisdami Vėžiams priprasti prie pokyčių.

Magas“ dėlionėje  – tai atkaklumo, savęs ir naujų horizontų paieškų korta. Vėžiams ši korta žada galimybių ir galių išplėtimą, galimybę išeiti iš už konkurentų nugarų. Tačiau šio ženklo atstovai turi atsiminti, kad sėkmė lydi tuos, kurie nesėdi be darbo, o daug dirba ir tobulėja.

Korta „Velnias“ perspėja apie bėdas, kurios gali kilti dėl aplaidaus požiūrio į kažkokią užduotį ar problemą bei neveiklumo ir infantilumo. Tai reiškia, kad šio žvaigždyno atstovams teks kovoti su neigiamomis emocijomis ir žalingais įpročiais, kurie ne tik trukdo sėkmingai eiti pirmyn, įgyvendinant užsibrėžtus tikslus, bet ir  gali blogai atsiliepti sveikatai ar reputacijai.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Ši birželio savaitė bus atsakinga ir kartu daug žadanti. Korta „Imperatorius“ sako, kad Liūtai galės pelnyti šlovę, garbę ir sėkmę, jei priims išmintingus sprendimus. Pagal šią kortą, svarbu laikytis žaidimo taisyklių ir išlikti sąžiningiems, kad nesugadintumėte savo reputacijos.

„Teisingumas“ dėlionėje – tai ilgai lauktos baigties korta. Tiesiogine prasme  ši korta – tai yra teisingumo triumfas, todėl Liūtai galės nesunkiai išsivaduoti iš problemų ir kliūčių bei gauti pelnytą atlygį. Gali būti, kad šio ženklo atstovams prireikus teks padirbėti su klaidomis, kad išvengtų didesnių nemalonumų.

Pagal kortą „Kvailys“, Liūtai turėtų prisiminti atsakomybę. Korta sako, kad likimas yra palankus, tačiau tai nereiškia, kad galite dirbti nerūpestingai. Vadinasi, šio žvaigždyno atstovams teks  prisiimti atsakomybę,  prireiks gebėjimo prisitaikyti prie aplinkybių ir gebėjimo įžvelgti laimingus likimo ženklus.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Korta „Hierofantas“ yra atsakinga už  esminius pokyčius, kurių dėka jie bus nesunkiai pasiekiami ir įgyvendinami.  Mergelėms teks persvarstyti planus, nusistatyti prioritetus ir įsiklausyti į išmintingus mentorius. Dabar svarbu eiti šviesos keliu, tobulėti dvasiškai ir su valios jėga įveikti kliūtis.

„Velnias“ dėlionėje  – tai bėdų ir nesėkmių korta, kurių galite neišvengti, jei nesilaikysite tam tikrų žaidimo taisyklių. Tai taip pat reiškia, kad šio žvaigždyno atstovų laukia išbandymai, kuriuos teks įveikti, vaizdžiai kalbant, stačia galva. Taip pat ši korta įspėja, kad negalite pasiduoti pagundoms ir tenkinti savo užgaidas.

Korta „Mėnulis“ atveria iliuzijų ir paslėptų baimių pasaulį, dažniausiai nepagrįstą. Pagal šią kortą svarbu pasitikėti intuicija, neabejoti savimi ir neklaidžioti spėlionių labirintais. Jie nepadės jums pasiekti sėkmės – priešingai, jie jus suklaidins ir nuves į aklavietę, iš kurios bus sunku išeiti.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Savaitę pradeda „Bokšto“ korta, raginanti Svarstykles negyventi praeitimi ir iliuzijomis. Laikas pažvelgti į dabartį, įgyti pasitikėjimo ir atsisveikinti su tuo, kas nebeaktualu. Kortos patarimas – tikėti savimi ir eiti teisingu keliu, apeinant spėliones ir žmones, kurie gali jus suklaidinti.

„Mago“ korta simbolizuoja išradingumą, norą tobulėti ir plėsti akiratį. Svarstyklėms reikėtų apsvarstyti galimybę išspręsti aktualias problemas kitu kampu, rasti kūrybišką požiūrį arba paklausti išmintingų mentorių. Jie padės atverti akis į tai, kas vyksta, ir suprasti, kad yra paprastesnių ir neįprastesnių sprendimų.

Korta  „Vežimas“ – tai galimybių ir veiksmų korta. Pagal šią kortą, belieka tik startuoti, kad pasiektumėte tikslą ir gautumėte pelnytą apdovanojimą. Tai reiškia, kad savaitės pabaiga bus labai aktyvi ir kad Svarstyklėms reikia pasikrauti energijos ir išmokti paskirstyti jėgas. Tai būtina norint neperdegti ir laiku rasti to, ko seniai tikėjotės ir ieškojote.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

„Velnio“ korta, iškritusi dėlionėje, nurodo, kad reikia kovoti su vidiniais demonais. Tai gali būti blogi įpročiai ir prisirišimai, kurie trukdo džiaugtis. Skorpionams svarbu atsisakyti visko, kas trukdo žingsniuoti pirmyn ir neigiamai veikia ne tik sveikatą bei nuotaiką, bet ir finansinę gerovę.

Pagal „Bokšto“ kortą atėjo laikas atsikratyti iliuzijų ir tikslų, kurie niekada neišsipildys. Paprasčiau tariant, Skorpionai gali rasti kelią į laimę, jei nustos slėptis fantazijų pasaulyje ir pažvelgs tiesai į akis. Atėjo laikas – reikia veikti, norint pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

Korta „Žvaigždė“ užbaigia savaitę, nušviesdama šio žvaigždyno atstovams kelią į pergalę. O tai reiškia, kad Skorpionai sugebėjo įveikti visus išbandymus. Belieka žengti kelis žingsnius, kad gautumėte ilgai lauktą prizą ir džiaugtumėtės savo sunkaus darbo rezultatais.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Pagal „Atsiskyrėlio“ kortą Šauliai turėtų pradėti savaitę daugiau skirdami dėmesio savo prioritetais. Tai išgelbės jus nuo tuščių jėgų eikvojimo ir energijos švaistymo nereikalingiems ar antraeiliams reikalams. Kortos patarimas – atsitraukti nuo šurmulio ir skirti laiko sau, nes prie gyvybinės energijos atkūrimo prisideda ne tik darbas, bet ir poilsis.

Pagal „Fortūnos rato“ kortą gyvenimas įgauna pagreitį ir į jį įsiveržia greiti pokyčiai. Korta simbolizuoja ilgai lauktą išsivadavimą iš problemų, tačiau Šaulys neturėtų per daug reaguoti į tai, kas vyksta. Priešingai, svarbu sulėtinti tempą, kad galėtumėte perimti vadžias į savo rankas ir visiškai kontroliuoti tai, kas vyksta.

Pagal „Mirties“ kortą šio ženklo atstovai sulauks išsivadavimo iš to, kas įskaudino, tapo nebesvarbu ir yra pasirengęs tapti praeitimi. Išsiskyrimas su juo ar ja gali būti skausmingas, bet būtinas, kad atsirastų vietos naujoms, optimistiškesnėms ir įdomesnėms galimybėms.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Savaitę pradeda „Vyriausiosios kunigaikštienės“ korta, kuri skatina Ožiaragius labiau pasitikėti savimi ir savo nuojautomis. Pagal šią kortą, nereikėtų skubėti ir galvoti, kad likimas bus palankus. Dabar svarbu apsispręsti, ko trūksta iki visiškos laimės: žinių, įgūdžių, kantrybės ar išsivadavimo iš blogų prisirišimų?

Puiki korta „Saulė“, iškritusi birželio savaitės viduryje, žada Ožiaragiams  puikių rezultatų ir laimėjimų kone visose gyvenimo srityse. Vadinasi, tikrai nebus jokio pagrindo dėl ko nors  nerimauti. Svarbu eiti savo keliu, nepamiršti optimistiškos nuotaikos ir ties tuo nesustoti, kad konkurentai nenugvelbtų iš po nosies jūsų puikių galimybių.

„Vežimo“ korta rodo, kad po ilgo darbo Ožiaragiai galės gauti ne tik vertą atlygį, bet ir pakilti į naują lygį. Tai reiškia, kad dabar ne laikas atidėlioti – reikia veikti, bet protu, apeinant likimo pinkles įgimto intuicijos jausmo dėka.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

„Teismo“ korta pradeda savaitę, nurodanti, kad privalu būti nepaprastai sąžiningam ir budriam. Tai taip pat reiškia, kad Vandeniai galės sėkmingai įveikti bėdas, užbaigti sudėtingas bylas ir gauti pelnytą atlygį. Norint tai padaryti, svarbu eiti savo keliu ir  vengti atskleisti savo planus kitiems.

„Fortūnos rato“ korta byloja apie įvykių sūkurį, kuriame negalima prarasti budrumo ir tikslų. Korta  ragina gyventi aktyvų gyvenimo būdą, neužsikabinti ties problemomis ir ieškoti nepaprastų būdų, kaip išspręsti  iškilusias užduotis. Kortos patarimas – žinoti savo veiksmus ir nepasikliauti atsitiktinumu.

Korta „Kvailys“ ragina būti atsargiems. Tai reiškia, kad šio žvaigždyno atstovams svarbu prisiminti, jog atsakomybė ir dėmesys detalėms išgelbės jus nuo erzinančių klaidų, kurias ištaisyti prireiks nemažai laiko. Dabar svarbu susikaupti ir neprarasti budrumo, net jei atrodo, kad viskas vyksta kaip iš pypkės.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

„Hierofanto“ išminties korta skatina šio žvaigždyno atstovus birželio savaitę pradėti planuojant ir paskirstant darbus pagal svarbą, taip pat užpildant žinių spragas. Toks darbas padės nusibrėžti tikslus, nukreipti energiją tinkama linkme ir pasiekti sėkmės su mažiausiai pastangų.

„Vyriausiosios kunigaikštienės“ korta rodo, kad savaitės vidurys bus ganėtinai ramus, bet atsakingas. Sėkmė jau ne už kalnų, tačiau Žuvys neturėtų pasiduoti akimirkos troškimams ar užgaidoms, bandymams paspartinti laiką ir įvykius. Viskas vyksta kaip įprasta, vadinasi, galite saugiai dirbti savo darbą.

Savaitę baigia „Įsimylėjėlių“ korta, o tai reiškia, kad jūsų asmeniniame gyvenime įvyks pokyčių. Beje, tiek į gerą, tiek ir į blogą pusę. Tai gali būti ne tik nauja pažintis, bet ir skyrybos. Vienaip ar kitaip, bet teks pasirinkti. Žuvys turi būti budrios ir nesilaikyti įsikibus į savo svajonę, juo labiau, jei matote, kad ji yra nepasiekiama ar neįgyvendinama. Dabar svarbu klausyti savo širdies, kad nesuklystumėte ir netaptumėte savo trumparegystės įkaitais.

Kaip matote, kiekviena dėlionė pateikia daug vertingų patarimų, tačiau neturėtumėte jų priimti kaip raginimo veikti. Taro kortų prognozės yra patariamojo pobūdžio, leidžianti priimti savarankiškus sprendimus ir kontroliuoti savo gyvenimo įvykius.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą