Netrukus prasidės nauja savaitė, tad pats metas pasidomėti, kokia ji galėtų būti kiekvienam iš Zodiako ženklų. Astrologai pasidalino savo nuomone apie ateinančias septynias dienas ir davė mums patarimų, kaip „išgyventi“.

Pats laikas pagerinti santykius su artimaisiais, nes Merkurijus vis dar teigiamas, bet tik iki kito šeštadienio imtinai. Stenkitės būti malonesni ir simpatiškesni, taip pat atviresni ir optimistiškesni, kad žmonės jus patrauktų. Kadangi Veneros planeta vis dar yra destruktyvi, todėl nešvaistykite laiko ir jėgų visai nereikšmingiems dalykams.

 

Avinas

Norėdami pritraukti sėkmės birželio 10 – 16 dienomis, Avino ženklo žmonės turi atsikratyti neigiamų programų savo mintyse. Ateinančią savaitę dvasiniai ieškojimai padės šio ženklo atstovams pasiekti didžiulę sėkmę meilėje ir versle, taip pat atsikratyti blogų minčių. Savaitės pradžia ideali pasitikėjimo savimi stiprinimui, profesinėms pergalėms, naujiems ryšiams ir pažintims užmegzti.

 

Jautis

Jaučiui tvirta Merkurijaus planetos padėtis gali suteikti teigiamos nuotaikos ir pasitikėjimo savimi. Jo buvimas šio ženklo žmonėms teigiamai atsilieps ir jų darbui ar verslui bei teigiamų emocijų gavimui iš paprasto bendravimo. Ateinančią savaitę Jaučiams gali labai pasisekti meilės reikaluose. Nepraleiskite progos sutikti savo likimą. Iki savaitgalio pravartu grįžti prie suplanuotų užduočių atlikimo.

 

Dvyniai

Silpna Venera atims jėgas iš Dvynių, todėl geriau teikti pirmenybę lengvesniam ir labiau pamatuotam darbui, kuris nepadarys įtakos pervargimui ir emociniam perdegimui. Nuovargis ir miego trūkumas gali sukelti fizinius negalavimus, todėl pravartu būtų sulėtinti veiklos tempus.  Tokia padėtis pareikalaus ryžtingumo ir ištvermės. Merkurijus yra stiprus, todėl sustiprins intuiciją ir suteiks motyvacijos.

 

Vėžys

Vėžiai turėtų būti atsargūs dėl emocinio pervargimo. Savaitės pradžia Vėžiams asocijuosis su sunkiais pasirinkimais. Jų įžvalgumas ir šaltas protas padės išvengti nemalonumų darbe. Dabar svarbu išlikti ramiems, kad išvengtumėte klaidų svarbiuose darbuose ir šiaip reikaluose. Vėžiai, jei norės, galės pakeisti savo gyvenimą bet kokia norima linkme.

 

Liūtas

Liūtai turi imtis veiksmų jau pirmadienį, nes delsimas gali kainuoti sėkmę meilėje ar versle. Tačiau astrologai pataria neskubinti įvykių. Turite ramiai sekti paskui savo svajonę, be rizikos ir neapgalvotų veiksmų. Skubėjimas problemų neišspręs. Kalbant apie meilę, geriau būti kantriems. Ši savaitė daug ką pakeis, jei Liūtai parodys savo artimiesiems, kad yra pasiruošę tarpusavio supratimui.

 

Mergelė

Mergelėms dabar geriau išlaikyti ramybę, net jei santykiuose ar darbe kyla kokių nors sunkumų ir nemalonumų. Svarbiausia ne mesti kam nors kaltinimus, o spręsti konfliktus išskirtinai taikiai. Visą savaitę reikia ieškoti galimybių įgyvendinti savo planus. Neturėtumėte būti nusigręžę nuo gaunamų pasiūlymų, tačiau geriau vengti nereikalingos rizikos.

 

Svarstyklės

Svarstyklės gali imtis drąsių veiksmų, pradėti svarbius projektus, ieškoti naujo darbo ir įnešti pokyčių į savo gyvenimą. Galbūt daugelis dalykų bus ne taip, kaip pačios Svarstyklės tikėjosi, bet nieko baisaus nenutiks. Ateinanti savaitė išmokys juos labiau pasitikėti savo intuicija ir išmintimi. Verslo ir meilės santykiai klostysis taip, kaip to nori pačios Svarstyklės. Diplomatija ir tarpusavio supratimo troškimas yra viskas, ko reikia šio ženklo atstovams, kad padarytų geriausią įspūdį.

 

Skorpionas

Skorpionai gali susidurti su tam tikrais sunkumais meilėje. Galbūt artimi žmonės norės parodyti savo charakterį ir ko nors pasiekti per dideliu užsispyrimu. Jūs neturėtumėte sekti jų pavyzdžiu – geriau išlikti ramiems ir daryti atitinkamas išvadas, o ne jas taisyti. Darbas – geriausias būdas pasislėpti nuo nesėkmių ir problemų asmeniniame gyvenime. Visų pirma, dabar Skorpionams svarbu atlikti profesines užduotis.

 

Šaulys

Šauliui nusimato naujos lemtingos pažintys. Tai gali būti naujas draugas, nauja meilė ar tiesiog karminė trumpalaikė pažintis, kurios metu Šaulys supras kai ką labai svarbaus. Bendraujant su žmonėmis dabar nereikia kelti ultimatumų ir stengtis būti protingesniems. Šio ženklo atstovams geriau savo dorybes parodyti atliekant svarbius darbus ir atsakingai įgyvendinant užduotis.

 

Ožiaragis

Pats baisiausias ginklas kovojant dėl ​​vietos saulėje Ožiaragiams bus gebėjimas atsakingai priimti bet kokius reikalus ir prašymus, užduotis ir problemas. Jų prigimtis nėra perkelti atsakomybės kitiems žmonėms, o tai dabar gali būti geriausias charakterio bruožas. Į problemas ir sunkumus geriau žiūrėti filosofiškai, tarsi kliūtis kelyje būtų būdas tapti geresniu ir išmokti ko nors svarbaus.

 

Vandenis

Vandeniams viena svarbiausių užduočių gali būti šeimos ryšių stiprinimas. Galite ir netgi turite daugiau laiko praleisti su tėvais, vaikais ir savo antrąja puse. Kalbant apie nepažįstamus ir menkai pažįstamus žmones, svarbu su jais būti atsargesniems. Nereikėtų atskleisti savo planų ir kalbėti apie jausmus. Labiausiai pasiseks atidiems ir mąstantiems Vandeniams. Mėgstantiems rizikuoti bus sunku.

 

Žuvys

Didėjant jų empatijai, šio ženklo atstovai tam tikru mastu taps pažeidžiamos. Jie gali stačia galva pasinerti į meilę, tačiau santykiams geriau pasirinkti maloniausią žmogų, kuris neturi priekaištų. Puikus pasirinkimas laisvalaikiui būtų įgyti naujų žinių. Svarbu skaityti knygas ir lankyti kursus. Vieninteliai apribojimai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, yra riebus maistas ir stiprūs gėrimai.

Dabar labiausiai pasiseks atsakingiems ir patikimiems Zodiako ženklams, tačiau apskritai tokiais gali tapti bet kuris žmogus, jei suvoks esamos akimirkos svarbą. Neatidėliokite to, ką galite padaryti dabar. Linkime sėkmės ir viso ko geriausio.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą