„Gyvenimas be rožinių akinių“, – toks penkių pragmatiškiausių Zodiako ženklų atstovų šūkis.

Realistai visada atskiria faktus nuo grožinės literatūros, mato pasaulį tokį, koks jis yra. Šie žmonės visada siekia tiesos ir galiausiai ją suranda.

Astrologų manymu, tokiems žmonėms lengviau gyventi, nes jie nieko iš nieko nesitiki ir nereikalauja. Tarp visų Zodiako ženklų tik penki, kurie nežiūri į pasaulį per rožinius akinius.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis – užkietėjęs realistas. Kartais atrodo, kad jis apskritai neturi svajonių ir juo labiau neidealizuoja tų, su kuriais jis kad ir seniai yra pažįstamas ar ilgą laiką bendrauja.

Šio ženklo žmonėms nebūdinga sumaištis ir impulsyvumas, nes apgalvotai ir griežtai įgyvendina savo planus. Net ir labai romantiškose gyvenimo situacijose, įsimylėjus, jie vadovaujasi tik protu. Galų gale tai juos ir išgelbėja nuo bėdų ir nelaimių.

Jautis nežiūri per rožinius akinius į gyvenimą, nes puikiai supranta, kad duona ne visada kainuos 99 eurocentus, o nekilnojamojo turto rinka, nepaisant jos lankstumo, yra muilo burbulas, kuris anksčiau ar vėliau sprogs. Todėl, anot jo, visada reikia turėti keletą galimybių užsidirbti.

Kitaip tariant, jei planas A nesuveikia, tada turėtų suveikti B, C ar D. Svarbiausia yra veiksmingumas. Jautis visada pasiruošęs bet kokiems gyvenimo posūkiams ir sumaniai įsilieja į juos.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės ženklo žmonės paprastai žiūrį į gyvenimą ne atskiromis jos atkarpomis, o stengiasi matyti iš karto visą jo vaizdą. Mat įsitikinusios, kad smulkios detalės gal ir yra neblogai, bet su likimo smūgiais reikia kautis iš peties. Be to, Mergelės puikiai jaučia savo vidinį pasaulį ir supranta, kad nepateisinamos viltys gali tik pakenkti. Todėl šio ženklo atstovai plačiai pradeda žiūrėti į pasaulį dar ankstyvoje vaikystėje, kai koks nors chuliganas atima iš jų žaislą ar kitą mėgstamą daiktą. Be to, Mergelės ženklo atstovai mato pasaulį be pagražinimų, iš tolo jaučia žmones ir stebi juos, kad po to neatsidurtų kvailių vietoje ar nebūtų apgauti.

Mergelės ženklo žmonės yra realistai, bet ne fanatiškai. Galbūt jie norėtų viską jausti kitaip, bet, deja, tai yra ne jų jėgoms.

Nors  kai kurie šio ženklo atstovai yra išmintingi ne pagal savo metus, bet stengiasi neprimesti savo požiūrio šeimai. Jie galvoja, kad artimi žmonės turi savo jausmus ir teisę rinktis. Kitaip tariant, jei jie mato pasaulį kitokį, nei jis yra, šio ženklo atstovai nepriverčia pažvelgti kitomis akimis.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpionai nėra tiek realistai, kiek tiesos ir teisybės ieškotojai. Ko gero dėl tos pačios priežasties daug žmonių linkę kreiptis patarimo būtent į juos, nes kas, jei ne šio ženklo atstovas padės išsiaiškinti nesuprantamą gyvenimo situaciją.

Skorpionų iš prigimties lanksti ir analitinė mąstysena. Panašu dėl to tarp jų tiek daug užkietėjusių skeptikų. Tai reiškia, kad šio ženklo atstovams tokios sąvokos, kaip antai „tikėjimas“, „lemtis“ pirmiausiai kelia abejonių. Kadangi Skorpionai turi savo įvykių scenarijus ir žino jų baigt. O analitinis protas padeda jiems susidaryti netolimos ateities prognozes. Beje, Skorpionai niekada  ir niekam nemeluoja, norėdami vien paguosti. Tai toli gražu ne jų elgesio stilius, todėl nereikia įžeisti dėl šio ženklo atstovo pasakytų aštrių žodžių ar arogancijos. Žinia, karti tiesa visada yra geriau nei saldus melas.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenis supranta, kad pasaulis nėra tobulas, todėl jis neskuba pabėgti nuo realybės. Šio ženklo atstovai elgiasi pagal formulę: jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs. Bet tuo pačiu metu jie puikiai supranta, kad taip neatsitiks. Bet jų sąžinė yra rami, nes kiekvieną dieną jie padeda pasauliui artėti prie tobulumo savo veiksmais, žodžiais, darbais.

Be to, Vandeniai yra kažkiek filosofai, todėl juos galima priskirti racionalių ir pragmatiškų žmonių kategorijai pagal dvi sąvokas. Pirmoji bus susijusi su namų ir šeimos žmonėmis, o antroji – su globaliomis problemomis. Pavyzdžiui, su badaujančiais vaikais Afrikoje.

Apskritai Vandenis yra linkęs į analizes ir stebėjimus, todėl jų prognozės išsipildo 100 proc. tikslumu. Beje, sveikas požiūris į tikrovę Vandeniui padeda suprasti žmones. Šio ženklo atstovai niekada  ir nieko nesmerkia, užtat suteikia galimybių pasitaisyti. O jei žmogus nukrenta į „dugną“, padės jam pakilti. Ir visai nesvarbu, ar jis yra brolis, priešas, ar visai nepažįstamas žmogus.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys teisėtai laikomos svajingiausiais Zodiako ženklais, kurie nuolat sklando padebesiais, mėgsta pagražinti ir pameluoti. Suprantama, atitinkamai kyla klausimas: tai ką Žuvys veikia šiame horoskope? Viskas labai paprasta. Šis ženklas, kaip ir, pavyzdžiui, Vėžys, slepiasi po savo iliuzijų kaukėmis. Tokioje aplinkoje jiems lengviausia išgyventi.

Tiesa, skirtingai nei kiti panašūs ženklai, Žuvys neneigia tikrovės, tačiau ją priima, išvien likdamos pasislėpusios po kauke, kurios gali nenusiimti daug metų. Žuvys yra įpratusios prie to, kaip kiti jas suvokia ir priima, todėl stengiasi ir nedalinti savo patarimų kitiems.

Tačiau žmonės, kurie yra labai artimi Žuvims, žino, kas jie iš tikrųjų yra ir kokių gerų patarimų galima iš jų pasisemti. Būtų kvaila nepaminėti, kad būtent Žuvys sugeba savarankiškai išspręsti savo problemas, kai visi nuo jų nusigręžia. Jie kruopščiai viską apgalvoja, apskaičiuoja ir džiaugiasi kaip vaikai, kai jų skaičiavimai išsipildo. Nors taip nutinka ne taip ir dažnai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą