Kiekvienas Zodiako ženklas turi savybių, kurios žmones traukia ar atstumia. Neretai vieni žmonės  ieško tų, kas suartina su kitais. Tai gali būti ir panašios į juos savybės arba visai kitokios, naujos,  papildančios vienas kito charakterį. Vieniems labiau patinka malonūs, mandagūs ir atviri žmonės, kitiems didžiausias pranašumas – ryžtingumas, užsispyrimas, atkaklumas. Žinia, asmeninės savybės daugeliu atvejų vis dėlto priklauso nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu gimė žmogus. Perskaitę šį horoskopą ir sužinosite, kokias charakterio savybes labiausiai vertina skirtingi Zodiako ženklai.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas labiausiai vertina kitų žmonių ištikimybę ir atsidavimą. Šio ženklo atstovai taip pat norėtų, kad jų artimi žmonės kabintųsi į gyvenimą tvirtomis rankomis, kontroliuotų jį ir neleistų kištis jokioms pašalinėms jėgoms. Be to, Avinas neretai vertina tas kitų žmonių savybes, kurias ir pats turi. Nepaisant to, kad kai kurios jų nėra sveikintinos. Pavyzdžiui, tiesmukiškumas, nenoras įsiklausyti į kitų nuomonę. Vis dėlto Avinas paprastai reiškia simpatiją tiems, kurie nepaisydami iškilusių sunkumų, kliūčių ar problemų, siekia savo tikslų.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Praktiškas ir apdairus savo finansiniuose reikaluose Jautis gerbia tuos, kurie sugeba ne tik protingai disponuoti pinigais, bet ir išpešti iš jų naudos. Be to, šio ženklo atstovai vertina žmones, kuriems šeima yra vertybė, saugo ir puoselėja šeimos tradicijas bei yra pasirengę patys padaryti daug ką dėl savo artimųjų laimės. Jautis neretai pats demonstruoja atsidavimą šeimai ir nesiblaško, ieškodamas kito atokvėpio ir nusiraminimo šaltinio.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai yra neramūs, bet optimistiškai nusiteikę žmonės, todėl jie vertina taip pat panašius į juos – lengvai bendraujančius ir smalsius žmones, kurie sugeba ne tik sumaniai pasinaudoti gaunama informacija, bet ir mokėti išklausyti, palaikyti ir pasiūlyti išeitį iš sunkios situacijos. Dvynius nepaprastai traukia, o gal ir gundo paslaptingi žmonės, „kieti riešutėliai“, kuriuos sunku perkąsti ar išlukštenti. Šio ženklo atstovai visada ieško naujų ir įdomių dalykų, todėl jei aplinkiniai nusibosta ir tampa nebeįdomūs, jie keičia savo bendravimo ratą.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžio ženklo žmonės pirmiausiai vertina kitų žmonių autoritetą. Tai reiškia, kad tas žmogus būtų išsimokslinęs, intelektualus, protingas, patikimas, pastovus, atsidavęs ir visada siektų prasmingų gyvenimo tikslų. Šio ženklo atstovai  yra pakankamai reiklūs aplinkiniams, dėmesingi emocinei santykių pusei, tikisi nuoširdumo ir visuomet pajunta melagingus bei apgaulingus jausmus. Vėžio žmonės niekada neatleidžia  jų atstumtos meilės ir išdavystės. Dėl tos priežasties gali visą savo gyvenimą ieškoti artimo sielai žmogaus ar partnerio. Ir jei pavyksta atrasti tokį žmogų, tai jis paprastai, kaip ir Vėžys, subtiliai pajunta vienas kito artumą, nuotaiką, supantį grožį ir akimirkos svarbą.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtai pirmiausiai tikisi iš kitų žmonių nuoširdumo, lojalumo ir atsidavimo. Negana to, šio ženklo atstovai yra įsitikinę galintys kalnus nuversti dėl kitų žmonių, vadinasi jie turi būti ne tik dėkingi, žemai nulenkti galvas Liūtui, bet ir pastatyti jam paminklą. Be to, Liūtams patinka stebėti kitus tarsi iš šalies ir vertinti žmones pagal jų nuopelnus. Liūtus traukia tie, kurie nori augti, tobulėti  profesionaliai ir dvasiškai. Tik tokiu atveju bendravimas su kitais Liūtui teikia džiaugsmo ir prasmingumo. Šio ženklo atstovams patinka žmonės, kurie ne tik gerbia save, bet ir geba įkvėpti kitus bei padėti jiems tobulėti, o ne traukti žemyn.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Norint tiksliai išsiaiškinti, kokias kitų žmonių savybes labiausiai vertina Mergelės ženklo žmonės, pirmiausiai derėtų paklausti jų pačių. Tai yra būtent tie Zodiako ženklo atstovai, kurie gali lengvai pasakyti, kokie žmonės juos traukia, o kokie atstumia  ir ko jie tikisi iš bendravimo bei santykių. Vienaip ar kitaip, bet labiausiai Mergelės trokšta psichologinio komforto, todėl linkusios bendrauti su tais žmonėmis, kurie gali tai suteikti. Šio ženklo atstovams tarpusavio santykiai su kitais žmonėmis tarsi savotiškas papildomas darbas. Užtat gerbia tuos, kuriems rūpi kitų jausmai, elgiasi teisingai, gyvena sąžiningai, dorai ir moraliai.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Žinia, Svarstyklės vienos taikiausių, ramiausių ir  bene labiausiai harmoningų ženklų. Todėl nenuostabu, kad Svarstyklių akys pirmiausiai nukrypsta į tokius pat ar panašius žmones. Tai yra tuos, kurie stengiasi išvengti nesusipratimų, konfliktų arba nesikišti į juos ir juo labiau jų neprovokuoti. O tarpusavio santykiai su kitais  šio ženklo atstovams reiškia galimybę sukurti tobulą pasaulį su vienu žmogumi. Jie neatsiveria tiems, kurie to nenori. Svarstyklės, norėdamos išlaikyti pusiausvyrą ir harmoniją paprastai dairosi lygiaverčio joms žmogaus: nežiūrinčio į kitus iš viršaus, nelaikančio savęs pranašesnio ir viršesnio už kitus. Todėl šio ženklo atstovai būna emociniai artimi tik tiems žmonėms, kurie žino, kaip subtiliai prieiti prie kito žmogaus, ieškoti kompromisų, pamiršti blogus dalykus, nuoširdžiai ir atvirai draugauti, mylėti, džiaugtis ir užjausti. Apskritai Svarstyklės  vertina draugiškai nusiteikusius, atvirus, sugebančius įsijausti, pozityviai mąstančius žmones.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpiono ženklo atstovai pilnavertį bendravimą supranta kaip vieną iš pasaulio pažinimo būdų, todėl tikisi iš kitų žmonių supratingumo, minčių gilumo ir dvasingumo. Skorpionai nuolatos ieško kažko naujo žmonėse,  stengiasi atrasti juos iš kitos pusės. Priešingu atveju – bet kokie artimi santykiai netenka jiems jokios prasmės. Todėl Skorpionai vertina kitų žmonių norą nuolat tobulėti tiek dvasiškai, tiek profesionaliai. Jiems taip pat daro įspūdį tie, kurie siekia išsiaiškinti visatos dėsnius ir pasinerti į paslaptis.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys nuolatos ieško naujos patirties. Todėl iš bendravimo su kitais žmonėmis jis tikisi naujų emocijų, kurias suvokia kaip bendrą kelionę per gyvenimą. Be to, šio ženklo atstovai renkasi šviesius, pozityvius, sėkmingus ir įdomius žmones. Taip pat jie vertina ir galimybę kuo nors pradžiuginti kitus, kartu užkariauti viršūnes, įkvėpti ir palaikyti juos. Šaulio atstovams svarbų vaidmenį vaidina interesų ir tikslų bendrumas. Jei oponentas parodo savo silpnybes, „apsunkina“ problemas, Šauliui tokie santykiai greitai praranda svarbumą ir reikšmingumą.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiai kitus žmones vertina nevienareikšmiškai. Viena vertus, jie linkę pasikliauti tikrų draugų palaikymu. Kita vertus, bendravimą su kitais šio ženklo atstovai laiko nereikalingais įsipareigojimais. Nepaisant to, Ožiaragis tiki, kad geri santykiai suteiks jam galimybę parodyti savo svarbą ir lyderio savybes. Todėl šio žvaigždyno atstovai gerbia ir vertina žmones, pasirengusius „groti antruoju smuiku“, išsiskiriančius savo lakoniškumu, gebėjimu kuriam laikui pabūti vedliu, bet tuo pačiu laikytis savo tikslų bei vertybių.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandeniai pirmiausiai vertina tuos žmones, turinčius savybių, kurių trūksta pačiam Vandeniui. Anot jo, santykiai turi būti kuriami ne žodžiais, o darbais. Jiems reikia tų, kuriais būtų galima žavėtis, tų, kurie turi ką mylėti. Ir tai jiems neretai būna svarbiau, nei galimybė būti mylimam ar mylinčiam. Šio ženklo atstovai tikisi iš bendravimo laisvės, lengvumo, laimės ir vertina žmones, kurie sugeba išlaikyti asmenines ribas ir įkvėpti kitus naujiems žygdarbiams.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys tikisi iš kitų galimybės užmegzti patogius, šiltus ir tiesiog žmogiškus tarpusavio santykius. Šio ženklo atstovams bendravimas yra galimybė rasti savo vietą gyvenime, o mylimasis  tampa jo pagrindine gyvenimo žvaigžde. Žuvys vertina pasitikinčius savimi, šaltakraujiškus ir stiprios valios žmones, kurie gali atlaikyti smūgius net ir ekstremaliausiose situacijose. Deja, ne visi susidoroja su šiuo vaidmeniu, todėl Žuvys tikrai vertina tuos, kurie išlaiko tokius išbandymus.

3 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą