Skorpiono moterys dažnai apdovanojamos „lemtingos moters“ epitetais

Dabar frazė „niekas niekam nėra skolingas“ tapo vis populiaresnė. Ypač vyrai pradėjo vis dažniau ją vartoti. Kitaip tariant, jie mielai vartoja šią frazę, kai nenori spręsti kasdieniame gyvenime kylančių problemų. Tačiau dažnai patys vyrai patenka į savo „spąstus“.

Galų gale, jei moteris sutinka su tokiomis sąlygomis, tada jos elgiasi taip pat.

 

Skorpiono moterys apdovanojamos „lemtingos moters“  epitetais

Bet juk visi žmonės gali priprasti ir prisirišti prie žmogaus, net jei iš pradžių nė vienas iš partnerių neturėjo tokių planų. Vyrai taip pat gali įsimylėti ir norėti užmegzti rimtus santykius su šia ar kita moterimi. Ir šiuo atveju vyras gaus svarbią pamoką.

Dažnai būtent savarankiškos ir nepriklausomos moterys palieka gilų pėdsaką vyrų širdyse. Juk jos ne tik kad nieko nedraudžia vyrams, bet, priešingai, suteikia jiems visišką laisvę.

Tačiau netrukus paaiškėja, kad vyrai nori patys laisvai priimti sprendimus, bet nenori, kad moterys turėtų tokią pasirinkimo laisvę. Ir tai sukelia tarpusavio konfliktus.

Taigi, kurios moterys pagal Zodiako ženklą palieka giliausią pėdsaką vyrų širdyse?

Skorpiono ženklo atstovė dažnai vadinama viena iš tų moterų. Būtent šios moterys dažnai apdovanojamos „lemtingos moters“  epitetais. Ir tai yra tiesa. Kartą pamačius Skorpiono ženklo moterį, nebeįmanoma likti jai abejingam ir su ja elgtis neutraliai.

Paprastai šio ženklo atstovės yra arba mylimos, arba nekenčiamos. Skorpionė yra labai patraukli moteris vyrams, kurie dažnai yra pasirengę dėl jos nuversti kalnus. Bet ar Skorpiono moterims reikia šio aklo garbinimo?

Deja, ne visada. Skorpionės neretai mėgsta dramatizuoti, nes joms nepatinka kasdienybė ir šeimos darbai. Štai kodėl ieškodamos nuotykių, jos dažniausiai mėgsta „plazdėti kaip drugeliai“. O vyrams  belieka tik „laižytis žaizdas“.

Šaulio moterys irgi dažnai palieka gilų pėdsaką vyrų širdyse. Juk jos, kaip ir šio ženklo vyrai, dažnai turi daugybę pomėgių ir interesų.

Šaulio ženklo moteris retai sėdi be darbo, jai labiau patinka „tyrinėti pasaulį“. Atitinkamai jai  reikia tokio paties aktyvaus vyro.

Gaila tik tiek, kad vis daugiau vyrų mieliau renkasi televizorių ir sofą kaip laisvalaikį. Todėl jie dažnai praranda mylimas moteris dėl savo neapdairumo ir kvailumo. Ir tada jie pradeda labai liūdėti, nes „tokių“ jau nėra. Gaila, kad jie tai supranta per vėlai.

 

Su Vėžio moterimis savaitgalį „nesėdėsite tarp keturių sienų“

Vėžio ženklo moteris taip pat dažnai palieka gilų pėdsaką vyrų širdyse. Juk taip lengva bendrauti ir gyventi su šio ženklo dailiosios lyties atstovėmis.

Ši moteris jūsų „neapkraus“ kasdienybe. Jai labiau patinka malonus laisvalaikio leidimas su draugais nei bet koks rimtas pokalbis. Be to, Vėžio ženklo moterys paprastai yra labai bendraujančios ir turi daug pažįstamų. Jos yra įdomios ir visada yra ką su jomis veikti.

Su Vėžio moterimis savaitgalį „nesėdėsite tarp keturių sienų“, o eisite su draugais papramogauti ar leiskitės į žygius. Todėl nenuostabu, jei „trumparegis“ vyras jau prarado vieną tokią. Vėžio ženklo moteris prisimenama ilgai ir ją sunku išmesti iš širdies.

Dar viena Zodiako ženklo atstovė – Ožiaragio moteris taip pat paliks pėdsaką vyro širdyje. Juk jos ne tik yra darbščios ir kantrios, nevengia sunkaus darbo, bet turi ir kitų puikių sugebėjimų.

Ožiaragio moterys yra puikios kulinarės, taip pat ir įdomios pašnekovės. Šio ženklo moters asmenyje bet kuris vyras gali rasti ne tik nuostabią mylimąją, bet ir gerą draugę.

Būtent Ožiaragis gali padėti išspręsti sunkią problemą ir duoti praktinių patarimų. Žinoma, vyrai dažnai liūdi, kai praranda tokią draugę. Juk ne visos moterys yra tokios praktiškos, racionalios ir sugyvenamos. Ne kiekviena galima pasikliauti. Tokios moterys dažnai yra „aukso vertės“. Ir, žinoma, bet kuris vyras padarytų didelę klaidą, išsiskyręs su kuria nors iš šių Zodiako ženklų atstovių.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą