Visi nori būti laimingi. Tačiau kai kuriems Zodiako ženklams tenka įdėti daugiau pastangų, norint atrasti sau tinkamą porą.

Kiekvienas žmogus kartkartėmis jaučiasi vienišas. Ir ypač dažnai vienatvė užklumpa tuos, kurie neturi rimtų santykių. Pasak astrologų, dėl savo vienatvės patys kalti šių zodiako ženklų atstovai – Liūtas, Skorpionas, Šaulys ir Vėžys. Kodėl? Priežastis paprasta – jie atbaido potencialius partnerius nuo savęs.

 

Vėžys

Vėžys yra bene ramiausias Zodiako žvaigždyno narys. Šio ženklo atstovai nemėgsta triukšmingų kompanijų, todėl jiems sunku sutikti naujų žmonių.

Nepaisant to, kad šis Zodiako ženklas turi puikią intuiciją, aklai ja pasitiki, bet praktika rodo, kad šeštasis pojūtis gali žlugti pačiu netinkamiausiu momentu.

Norint susirasti meilę, Vėžiai turi atsipalaiduoti ir leisti įvykiams tekėti savo vaga. Kai tik šio Zodiako ženklo atstovai atvers širdį, joje tikrai apsigyvens ypatingas žmogus. Šis Vandens stichijos ženklas tiki amžina meile, todėl bent šiek tiek pasistengus, viskas bus taip, kaip jie nori.

 

Šaulys

Šaulys kupinas prieštaringų jausmų ir emocijų. Būtent dėl ​​šios priežasties šio Zodiako ženklo atstovams sunku išsirinkti tinkamą partnerį.

Dėl savo neramumo ir vaikiško spontaniškumo šis Ugnies stichijos ženklas gana dažnai  nusivilia žmonėmis dėl nepateisintų lūkesčių. Bet Šaulys turėtų įsidėmėti svarbiausią dalyką: norint rasti tikrą meilę, turi tikėti, kad ji egzistuoja.

Tai nereiškia, kad šio Zodiako ženklo atstovai turėtų stačia galva nerti į meilės paieškas. Priešingai, žmonės, gimę po šiuo astrologiniu ženklu, turėtų būti dėmesingesni ir atidesni, renkantis sau antrąją pusę, nes labai lengva suklysti.

 

Skorpionas

Skorpionai nuolat blaškosi iš vieno kraštutinumo į kitą, praktiškai niekam neparodydami savo tikrųjų jausmų.

Iš pirmo žvilgsnio pasitikintys savimi šio Zodiako ženklo  atstovai iš tikrųjų bijo pajuokų ir atstūmimo. Tai jų didžiausia problema. Todėl, jei Skorpionas patinkančiam žmogui parodys, kad nėra jam abejingas, santykiai ne tik su juo, bet ir su aplinkiniais pradės gerėti.

Iš pradžių šio Zodiako ženklo atstovams gali būti sunku, tačiau kai tik jie pamatys kito žmogaus gerus ketinimus, jokių išlygų neliks.

 

Liūtas

Liūtai neretai būna vieniši  ir nesusiranda sau tinkamos poros dėl savo arogancijos ir pasipuikavimo. Beje, greta šio Zodiako ženklo atstovų yra daug ambicingų ir stiprių žmonių, tačiau nė vienas iš jų nesugeba  palaikyti nuoširdžių ir šviesių jausmų.

Norint rasti savo meilę, šis Ugnies stichijos ženklas turi pakeisti aplinką ir išmokti drąsiai kalbėti apie savo jausmus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą