Kiekvienas iš mūsų dėl ko nors supykstame, tačiau pažvelgus į šią temą astrologijos kontekste, galima pastebėti kai kurias tendencijas. Kai kurie Zodiako ženklai susierzina dėl įvairių priežasčių.

Žinia, pyktis ir pasipiktinimas  – tai destruktyvūs jausmai, kurie labai pablogina gyvenimo kokybę, suteikia žmonėms daug nemalonių jausmų. Net stipriausius ir atkakliausius kartais  išmuša iš vėžių kitų žmonių elgesys.

 

Avinas

Avinas tiesiog įsiunta, kai kiti žmonės lenda ar kišasi į jo asmeninį gyvenimą. Šiaip jie gali atleisti kitiems beveik viską. Vienintelis dalykas, kurio jie neatleidžia,  tai kitų noras  kišti nosį į s jų asmeninius reikalus ar duoti kokių nors nepageidaujamų patarimų. Avinai su tokiais žmonėmis stengiasi visai nebendrauti, nes juos labai pykdo.

 

Jautis

Jautį siutina tie, kurie nemoka jausti asmeninių ribų. Jautis yra išrankus bendraujant, todėl jiems svarbu, kad tas ar kitas žmogus būtų šalia, prireikus. Jautį taip pat piktina, kai kas nors nesilaiko savo žodžio ar tempia gumą, atliekant jam skirtą užduotį. Jei jų planai neįgyvendinami  reikiamu metu, šio ženklo atstovai kaip reikiant susierzina.

 

Dvyniai

Dvyniai pyksta ir įsižeidžia, kai viskas klostosi ne taip, kaip jie nori. Jie taip pat nekenčia vienatvės, nuobodulio ir, beje, nemėgsta per daug dirbti. Įdomu tai, kad juos labai lengva įsiutinti ryte, ypač įjungus dulkių siurblį, nes jie nekenčia anksti keltis. Į depresiją juos varo, jei tektų nuolat sėdėti  namuose.

 

Vėžys

Vėžius siutina tada, kai jie negali pasiekti kompromiso su savo artimaisiais ir draugais. Šiuo atžvilgiu jiems tereikia sumažinti savo lūkesčius, tačiau tai nėra taip paprasta, kaip atrodo. Šie žmonės taip pat negali pakęsti abejingumo sau ir kitų neišmanymo.

 

Liūtas

Liūtus ypač piktina, kai kas nors juos moko gyventi ir duoda labai „vertingų“ patarimų. Kritika jų adresu gali juos  ne  juokais įsiutinti. Net pagrįsta kritika gali juos sunervinti, jau nekalbant apie žodžius, kurie neturi jokios prasmės. Liūtai yra žmonės, kurių negalima provokuoti.

 

Mergelė

Mergelės labai pyksta dėl aplinkinių žmonių neteisybės ir nepareigingumo ar atsakomybės vengimo. Taip pat juos labai erzina, kai verčiama laukti, ar kai žmonės elgiasi grubiai, klastingai, niekšiškai. Taip pat geriau neliesti  šio ženklo atstovų, kai jų planai žlunga. Tai juos siutina labiau nei bet kas, nes jie gyvena pagal  savo susidarytą tvarkaraštį.

 

Svarstyklės

Svarstyklės  neretai išsibalansuoja dėl aiškumo stokos. Šio ženklo atstovai taip pat nemėgsta būti spaudžiami, manipuliuojami. Jie labai subtiliai jaučia žmonių elgesį ir jų troškimus, todėl atpažinti toksišką asmenybę jiems visiškai nekyla problemų.

 

Skorpionas

Skorpionai nekenčia, kai kažkas trukdo daryti tai, ką jie mėgsta. Jie taip pat labai greitai netenka žado, kai supranta, kad kažkas nori juos apgauti arba jau apgavo. Šio ženklo atstovai tiesiog negali pakęsti melo jokiame lygyje – net ir kasdieniame gyvenime. Skorpionai yra tie, kuriems geriau iš karto pasakyti tiesą.

 

Šaulys

Šauliai nekenčia likti namuose ir būti uždaryti  tarp keturių sienų. Jiems tai labai nepatinka. Arba kai gyvenime visiškai nieko nevyksta. Būtent todėl jiems sunku bendrauti su Ožiaragiais, Mergelėmis. Taip pat juos labai erzina, kai kas nors jiems ką nors primeta ar su juo bendrauja ne taip, kaip nori šio ženklo atstovai.

 

Ožiaragis

Ožiaragiams labai nepatinka, kai kas nors kiša nosį į jų reikalus, atima pasitikėjimą ateitimi. Juos erzina kitų žmonių apsėdimas, kvailumas ir infantiliškumas. Juos taip pat siaubingai siutina, kai kas nors negali užčiaupti burnos, visiems pasakoja savo paslaptis. Jie tiesiog niekina tokius žmones.

 

Vandenis

Vandenius siutina tai, kai jiems kas nors nepavyksta. Be abejo, taip nutinka  ir kitiems, tačiau šio Zodiako ženklo atstovai į tai reaguoja per daug skausmingai. Jiems ypač nemalonu, kai nepavyksta užmegzti santykių su tuo ar kitu žmogumi, išmokti kažko naujo.

 

Žuvys

Žuvis persekioja kažkieno neišmanymas, grubumas. Jie patys kartais būna nemandagūs, bet  neskuba pripažinti  savo klaidų. Tačiau kitų nesugebėjimas prašyti atleidimo už savo nusižengimus kaip reikiant siutina šio ženklo atstovus. Jie tokių žmonių vengia iš tolo. Ir tų, kurie mano, kad jie visada teisūs.

Taigi, mielieji Zodiako ženklai, stenkitės pažaboti savo pyktį, nepasitenkinimą ir kitas neigiamas emocijas, norint išlaikyti stiprią energiją. Tegul visi sunkumai ir problemos lieka už borto.  Kantrybės jums, optimizmo ir tik gerų, kūrybingų emocijų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą