Meilėje ne visada  viskas vyksta sklandžiai. Santykiuose būna krizių, bet dauguma per jas elgiasi ir išgyvena skirtingai. Astrologai išsiaiškino skirtingų Zodiako ženklų elgesio modelius tokiose ir panašiose situacijose. Anot jų, santykių krizė yra gana įprastas ir normalus reiškinys. Tai supratus, galite išgyventi kiekvieną jų su mažiausiais nuostoliais.

Žinia, meilė reikalauja pasiaukojimo, tačiau kiekvieno Zodiako ženklo atstovas turi savų silpnybių ir ydų, savo egoizmo lygį, kurį lemia atitinkamos charakterio savybės. Todėl, aišku, pirmiausiai reikalingas darbas su savimi. Diplomatija yra raktas į sėkmę, tačiau ne kiekvienam suprantamas jos veikimo mechanizmai.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas gana sunkiai išgyvena meilės krizes. Nepaisant jų noro mėgautis laisve, išsiskirdami, jie negali išmesti iš galvos žmogaus, su kuriuo siejo artimi ryšiai. Patyrę Avinai žino, koks tai jausmas, todėl kiekvieną problemą su savo antrąja puse jie išgyvena su dideliais sunkumais. Meilė Avinui yra dvipusis, o ne vienpusis darbas, todėl konfliktuojant, nors pradžioje ir būna priešiškai nusiteikę, šiaušiasi, bet vis dėlto kai kuriais atvejais linkęs nusileisti ir suprasti savo artimąjį.

Be to, per santykių krizę Avinas pasiruošęs laužyti visas nesusikalbėjimo užtvaras ir eiti tik į priekį, kaip, beje, ir visose kitose gyvenimo srityse. Nors ir nesiekia santykių griūties, bet neretai savomis rankomis juos palaidoja. Mat bet kokiomis priemonėmis siekia, kad jo antroji pusė daugiau galvotų galva, o ne emocijomis. Būtent dėl tos priežasties du Avinai santykiuose retai patiria krizių.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučiui reikia daugiau laiko, kad galėtų sėkmingai išspręsti meilės problemas. Būtent jie yra tie patys žmonės, nepaleidžiantys savo sielos draugės iki galo. Jie gali skirti nepaprastai daug laiko  ir pastangų susitaikymui. Net ir tada, kai santykiai jau būna pasibaigę.

Šio ženklo atstovus galima laikyti rekordininkais, atkuriant santykius po kivirčų ir konfliktų. Jiems tiesiog neegzistuoja pakankamai stipri santykių krizė. Iš dalies Jautis teisus, kai sako, kad nesiruošia pasiduoti, nes visi turi problemų.  Anot jo, geriau pabandyti grąžinti meilę, nei visai jos nebranginti.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Jei Dvyniai turi meilės problemų, tada, be abejo, jie tiesiog mėgina kaip nors išsisukti. „Bet kam verkti? Nėra dėl ko“, – nesupranta Dvyniai. Jų manymu, nereikia ir nėra dėl ko jaudintis. Mat šiems žmonėms atrodo, kad geriausias būdas išgyventi audrą yra tiesiog laukti, kol ji pati nurims ir pasitrauks. Meilėje taip nebūna, todėl dažnai paaiškėja, kad pirmoji rimta santykių su Dvyniais krizė baigiasi skyrybomis. Suprantama, jei antroji pusė nesistengs, neįdės pastangų ir nespręs krizės klausimą savarankiškai. Tada Dvyniai tiesiog užsidarys savo viduje  ir be jokios sąžinės graužaties pasakys visiems „viso gero“. Tai yra tokia jų prigimtis ir nieko nepadarysi.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiai probleminėse situacijose elgiasi taip, lyg nieko nebūtų nutikę. Jiems paprasčiausiai „nėra“ jokios problemos. „Na, susipykome ir kas iš to, – sako jie. – Na, taip, meilė suteikia šiek tiek skausmo, bet kodėl nerimauti?“. Vėžiai neskuba skambinti pavojaus varpais, kadangi nenori pripažinti meilės problemų. Viena vertus, tai gerai, tačiau nepavyks taip gyventi visada, ypač jei patys šio ženklo atstovai būna konfliktinių situacijų arba santykių juodojo periodo priežastis. Kai artėja krizė, Vėžiai stengiasi visa galva pasinerti į darbus. Tai paprasčiausias būdas, nes kai nepripažįstate problemos, ji tarsi ir neegzistuoja.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtams sunkiais laikotarpiais gali būti „dzin“ arba labai sunku. Žinoma, antrasis variantas labiau paplitęs tarp dailiosios lyties šio ženklo atstovių, kadangi jos yra tiesiog per daug emocingos, todėl apeiti santykių krizę su jomis yra beveik neįmanomas dalykas. Tai galbūt vienintelis Zodiako ženklas, turintis tokius akivaizdžius skirtumus, susijusius su meilės krizėmis. Liūto ženklo vyrai šiuo atžvilgiu yra ramesni, tačiau taip pat nesiryžta išsilaisvinti ir bėgti į barą su draugais, kur galėtų numalšinti savo sielvartą  svaigalais. Kaip ten bebūtų, bet tiek šio ženklo vyrai, tiek ir moterys labai išgyvena, tačiau tai parodo skirtingai.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelė yra labai emocinga. Ir tarp šio ženklo atstovų – vyrų ir moterų elgesio yra nemažai skirtumų, bet ne tokių ryškių ir akivaizdžių, kaip tarp Liūtų. Mergelės paprastai labai nerimauja dėl bet kokių smulkmenų, tačiau tik vyrai to neparodo, o moterys iškart galvoja apie blogus dalykus: apie skyrybas, išsiskyrimą, apie problemas, apie ateitį ir praeitį.

Mergelės galvoje santykių krizės metu tvyro tokia baisi netvarka, kuri net nesisapnavo. Todėl nesuprantama ir visiškai neaišku, kaip jos tai ir išgyvena. Bet tai jau kitas klausimas. Mergelės dažnai linkusios paskelbti moratoriumą santykiuose, patekus į krizės zoną. Reikalo esmė slypi šio ženklo atstovo charakteryje – lengviau atsisakyti meilės, nei ją pataisyti.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklėms visada būna sunku nustoti matytis su žmogumi ar gyventi su juo, su kuriuo jau nemažai laiko palaiko artimus santykius. Nepaisant to, Svarstyklės per santykių krizę nepuola liūdėti ir baimintis, kad viskas, jau pabaiga. Tai yra jų stiprioji pusė, nes gali išgyventi bet kokias problemas. Taip,  šio ženklo atstovai gali likti su randu širdyje, neišdils iš atminties amžinai, tačiau tai nieko nereiškia, jei  priekyje laukia šviesi ateitis.

Mat Svarstyklės būna optimistiškos tiek, kad net atrodo absurdiškos. Bet kita vertus, tai leidžia joms lengvai išspręsti bet kokius konfliktus. Nors jos ir ne visada pasinaudoja diplomatija, tačiau santykiuose su Svarstyklėmis dėl tam tikrų priežasčių viskas vyksta kitaip, nei su kuo nors kitu.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpionai  be galo sunkiai išgyvena santykių krizę. Jie gali sumaniai apsimesti, kad viskas gerai, bet jų nuotaika viską išduoda. Reikalas tas, kad šio ženklo atstovai gali nugrimzti į gilią depresiją, jei šeimoje ar santykiuose su sielos draugu yra kažkas ne taip. Tokiais periodais Skorpionai yra labai nelaimingi, net jei jie patys yra visų bėdų priežastis.

Tačiau tokiais atvejais jie net nebando kažką pasikeisti. Tiesiog toliau laikosi savo linijos ir kenčia, kol visi aplinkiniai susitaiko su tuo ir ima palaikyti jų pusę. Labai sunku atrasti bendrą kalbą ir sutarimą su giliai įsižeidusiu Skorpionu, kuris  net nemėgina ieškoti sąlyčio taškų ir išeities iš susiklosčiusios situacijos.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šauliams meilės problemos nepridaro daug žalos, nors jie ir stipriai išgyvena. Šio ženklo atstovai tiesiog žino, kaip persijungti į kitus dalykus, todėl neretai santykių krizė jiems vienodai šviečia ir per daug nesuka galvos. Prioritetų keitimas yra bene svarbiausias Šaulio žingsnis, ištikus santykių krizei. Tiksliau, jie ne prioritetus keičia, o požiūrį į gyvenimą.

Yra dar viena svarbi šio ženklo žmonių savybė:  jie „prašosi“ problemų nuo pat santykių pradžios. Su Šaulio žmonėmis apskritai nėra lengva palaikyti santykius ir atrasti abipusį sutarimą, ypač krizės metu.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragio asmeninio gyvenimo problemos suteikia daug nemalonumų. Todėl šio ženklo žmonės santykių krizės klausimais yra labai ambicingi. Tai yra greitai bando išspręsti meilės ar pablogėjusių santykių problemas.  Tada Ožiaragiai linkę su daug kuo sutikti, nusileisti, ieško bendro sutarimo ir vengia spręsti iškilusius nesutarimus, eidami destruktyviu keliu. Šio ženklo atstovams paprasčiausiai to nereikia, nes jie nori, kad viskas greitai  ir sėkmingai baigtųsi. Jei Ožiaragis supras ir nuspręs, ko jam  trūksta santykiuose, tai viską  tiesiai šviesiai išklos savo antrajai pusei,  o ne vaikštinės  aplinkui ir nekalbės užuominomis. Ožiaragiui labai svarbu geri tarpusavio santykiai, gal net vienas svarbiausių dalykų jo gyvenime, todėl jis stengiasi priimti sprendimus greitai ir nedelsiant.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandeniui santykių krizė sukelia daug rūpesčių, nes jie dažnai pasimeta ir patenka į  aklavietę, galvodami, kaip iš jos išsikabaroti. Gana dažnai Vandeniai patys nesugeba išspręsti šios problemos, todėl tenka pasikliauti savo sielos draugu ar antrąja puse. Nepaisant to, niekada iki galo nėra aišku, ko jie iš tikrųjų nori. Norint tai pajusti, jiems tereikia atsidurti sumaišties būsenoje ir tada sprendimas tarsi savaime šauna į galvą. Kita vertus, kivirčai ir santykių krizė juos demoralizuoja, kai viskas vyksta ne taip. Grubiai tariant, jie gali suasmeninti ar sureikšminti savo asmeninio gyvenimo problemas ir suvokti jas skirtingai. Žodžiu, jiems reikia ypatingos motyvacijos.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys dažniau nei kiti Zodiako ženklai  kreipiasi kitų žmonių pagalbos. Norėdami išgyventi santykių krizę, šio ženklo atstovai praneš  apie tai absoliučiai visiems.  Tačiau dėl visų bėdų jie linkę pirmiausiai kaltinti savo antrąją pusę, todėl neskuba taisyti reikalų. Paprastai Žuvims viskas vyksta vienodai – jau nuo pat pirmo susitikimo ar pažinties pradžios jų santykiuose kyla daug problemų. Pataisyti save yra be galo sunku, todėl jie tiesiog laikosi įsikabinę nagais savo pozicijos ir apsimeta aukomis 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Todėl, kai Žuvys susitinka su tokiais žmonėmis kaip jie patys, tai yra gimusiais po tuo pačiu Zodiako ženklu, prasideda tikra problemų virtinė.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą