Sakoma, kad kiekvienas vaikas yra savaip talentingas, bet reikia jį nukreipti teisinga linkme ar keliu, skatinant ir tobulinant jo sugebėjimus. Juk vaikų skirtingi ir charakteriai, temperamentai, įpročiai, galų gale ir Zodiako ženklai, po kuriais jie gimė.  Šį kartą supažindinsime jus, kaip laikantis astrologų patarimų, skatinti savo vaikų sugebėjimus ir talentus pagal jo Zodiako ženklą.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Jei jūsų vaikas gimė po Svarstyklių ženklu, tai jam tikrai netrūksta nei sugebėjimų, nei talentų. Svarbiausia, juos laiku pastebėti ir skatinti jo polinkius.  Šio ženklo mažuosius traukia prie piešimo, muzikos, meno. Taip pat šio ženklo vaikai labai mėgsta dainuoti ir šokti. Todėl ateityje jie gali pasiekti labai didelių aukštumų meno sferoje. Reikia tik padėti pasirinkti, kadangi šio ženklo žmonės apskritai linkę abejoti ir dvejoti. Ir gana dažnai jiems sunku būna apsispręsti, kuo geriausiai užsiimti.

Svarstyklių ženklo vaikai labai greitai užsidega noru, ką nors ypatingo padaryti, bet greitai ir atvėsta.  Problema ta, kad jie svyruoja ir dažnai linksta tai į vieną mėgstamą sritį, tai į kitą.  Todėl tėvai turi padėti savo atžalai teisingai pasirinkti, tuo pačiu remdamiesi į jų talentą ir sugebėjimus.

Svarstyklės pasižymi nepriekaištingu skoniu, todėl gali tapti puikiais drabužių dizaineriais arba dekoratoriais. Be to, šio ženklo atstovams patinka ne tik literatūra, bet ir poezija.  Ir jie siekia pripažinimo. Tačiau vaiką reikia mokyti  ne tik priimti teisingus sprendimus, bet tuo pačiu ir nereikalauti per daug iš jų. Taip pat išmokyti baigti pradėtus darbus, nes tai būtų didžiulis pliusas ir jų ateities veikloje.

Svarstyklės geri moksleiviai, bet jie nemėgsta vieni imtis veiklos, todėl daug sėkmingiau būna, jei kartu su jais užsiimsite.  Vaikui bus didelis paskatinimas, jei ir tėvas parodys jam ne tik dėmesį, bet bus visada pasirengę atskubėti į pagalbą.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Vaikai, gimę po Skorpiono Zodiako ženklu, labai smalsūs ir imlūs nuo mažumės. Jiems viskas įdomu. Be to, jiems svarbu žinoti viską, kas juos supa aplink.  Skorpiono vaikai nuolat klausia: „Kas, kodėl, kur ir kaip“. Tai reiškia, kad  Skorpioną domina  ne tik žmonės, bet ir įvykiai, gamta ir dar daug kitų dalykų.  Šio ženklo atstovai be galo imlūs. Jie labai gerai viską įsimena. Todėl šio ženklo moksleiviai gali tikėtis sėkmės tyrimų sferoje, jei baigus mokyklą pasirinktų tyrėjo ar mokslininko profesiją. Jų nesulaiko ir baimė rizikuoti arba kas nors susiję su nuotykiais.

Ko gero mažieji skorpioniukai mielai lankys baseiną, kur galima ne tik laisvai plaukioti, nardyti, bet ir šokinėti nuo tramplino. Panašu dėl to, kad šio ženklo atstovai priklauso Vandens stichijai.

Be to, vos pradėjus lankyti mokyklą, mažieji Skorpionai domisi matematika, gimtąja kalba, o besimokant vyresnėse klasėse – jų dėmesį prikausto filologija, matematika, architektūra, medicina, įvairaus pobūdžio technika. Todėl ne veltui vaikystėje jų  labiausiai mėgstami žaislai yra įvairūs konstruktoriai, surenkamos mašinėlės, sraigtasparniai, raketos.

Baigus mokslus Skorpiono ženklo atstovai dirba juridinėje, apsaugos, medicinos sferose.

Nepagailėkite šio ženklo vaikui dėmesio, investuokite į jį ir tikriausiai jis ateityje taps mokslų daktaras ar net didis mokslininkas, kuris kada nors laimės Nobelio premiją!

Nes šio ženklo vaikai labai talentingi. Jie gilina žinias net ir per vasaros atostogas: skaito knygas, sprendžia kryžiažodžius, daug rašo ir panašiai. Taip pat jie mėgsta dėlioti kaladėles  ar paveikslėlių žodžius. Labai gerai įsimena spalvas, formas, dydį. Skorpionų regimajai atminčiai nėra lygių.  Tiesa, bet Skorpionų vaikai gali pademonstruoti ir savo apgaulingus ar apsimestinius sugebėjimus. Mat jų tikrieji talentai gali glūdėti viduje metų metus, bet reikia įdėti visai nedaug pastangų, norint juos aptikti ir atskleisti.  Skorpionai ir geri artistai iš prigimties. Moka taip apsimesti ar suvaidinti, kad neįmanoma atpažinti apgaulės. Bet stenkitės neprimesti savo atžalai, gimusiai po šiuo ženklu, kurį nors jam ne prie širdies dalyką, nes ilgainiui jis pats išsirinks, kas jam patinka ir pasuks reikalingu keliu.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Jei jūsų vaikas gimė po Šaulio Zodiako ženklu, tai jis nuo vaikystės ima aktyviai demonstruoti savo sugebėjimus. Tokie vaikai labai savarankiški, o neatsiejama jų gyvenimo dalimi tampa asmeninė laisvė. Be to, Šaulio vaikams netrūksta ir talentų. Tačiau ne tėvai turi parinkti vaikui kurį nors pomėgį, o jis pats.  Antraip, jis apskritai nustos domėtis.  Be to, tėvai turi padaryti įtaką, kad jų vaikas pasirinktų teisingą gyvenimo kelią. Bet teks nusileisti jo siekimams būti savarankišku ir leisti daug ką daryti pačiam. Tik tokiu būdu jis gali išnaudoti  bei realizuoti savo sugebėjimus. Žinoma, tai puiki savybė, kuri ir ateityje labai praverčia šio ženklo atstovams.

Taip pat būtų labai gerai, jei skaitytumėte savo vaikui, kuris dar tebesimoko pradinėse klasėse, įvairias fantastinio turinio knygeles apie paslaptingas keliones ir stebuklingas šalis. Tai įkvėps mažąjį Šaulį imtis žygdarbių.  Jis labai mėgsta svajoti, prisigalvoti nebūtų dalykų, todėl galite pasiūlyti jam kartu sukurti ką nors pasakiško.

Jau vyresnėse klasėse Šaulys žiūri į mokymąsi ir apskritai į gyvenimą su optimizmu ir gana lengvai. Jis žavisi viskuo ir yra be galo smalsus tam, kas vyksta aplink.

Šio ženklo moksleiviams geriau užsiimti kuria nors individualia sporto šaka, nei komandine. Pirmiausiai dėl to, kad jie yra individualistai ir … egoistai. Šauliams apskritai patinka sportas, reikalaujantis didelio fizinio aktyvumo. Todėl suteikite galimybę savo vaikui apsispręsti, kuri sporto šaka jam patinka labiausiai.  Galima jį užrašyti ir į kelis būrelius ir tegul lanko juos, kol galų gale pasirinks ir pasiliks jam labiausiai patinkantį. Vaikams, gimusiems po šiuo Zodiako ženklu, patinka slidinėti, tenisas, futbolas, lengvoji atletika.

Šaulio moksleiviai labai imlūs ir gerai įsisavina geografijos, literatūros, istorijos, o taip pat ir užsienio kalbų žinias. Jie gali dirbti ir vertėjais, diplomatais. Puikiai sekasi darbas ir užsienio kompanijų atstovybėse, eksporto-importo sferoje. Taip pat nemažai Šaulio ženklo žmonių užima ir vadovaujančias pareigas bei aukštus postus.  Gal ir ne visi žino, kad po Šaulio ženklu gimė žinomi keliautojai, atradę šalis ir dalyvavę ekspedicijose.

Šio ženklo žmonėms gana dažnai nusišypso sėkmė. Be to, jie atkakliai tikslo siekiantys žmonės. Jie gali pasiekti labai gerų rezultatų iš esmės bet kurioje veiklos sferoje. Norint, kad jūsų vaikas tobulintų savo talentus, neįkyrėkite jam savo pernelyg stropia globa. Tiesiog nepamirškite, kad jis labai savarankiška asmenybė. Suteikite savo vaikui tą laisvę, kuri jam būtina kaip oras. Tapkite jo atsidavusiu draugu ir jis tai būtinai įvertins.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragio ženklo vaikai kartais būna tokie rimti, jog atrodo, kad elgiasi jie kaip suaugę žmonės.  Todėl šio ženklo vaikai labai disciplinuoti, atsakingi ir labai talentingi. Žodžiu, mažojo Ožiaragio tėvams labai pasisekė. Jiems nereikia mokyti savo vaiko pareigingumo ir atsakingumo, nes juose tai įaugę nuo sauskelnių keitimo periodo. Šio ženklo vaikai ir paaugliai niekada nemeta pradėto darbo. Net ir tada, jei kažkas nepavyksta. Šio ženklo vaikai išmėgina visus variantus, kol pasiekia savo. a.

Ožiaragio vaikai labai stengiasi ir mokytis. Jiems įdomūs tie dalykai, kur jie gauna naudingų ir praktinių žinių. Todėl paaiškinkite savo vaikui, kur gali gyvenime praversti vienas ar kitas išmoktas dalykas.  Už gerą elgesį ir už pasiektus gerus rezultatus nepamirškite pagirti savojo Ožiaragio. Juk jis tikisi rimto požiūrio į save. Ir jei šio ženklo vaikas tai pajus dar besimokydamas pradinėse klasėse, tai tikrai džiugins tėvus ir mokytojus savo gerais mokymosi rezultatais bei pasiekimais.

Ožiaragio atstovai linkę ieškoti naudos bet kurioje sferoje ir stengiasi ištraukti iš to bent kokią materialinę naudą. Todėl ne tik paūgėjus, bet juo labiau ir baigus mokyklą, jie žino ko nori ir kuriuo gyvenimo keliu pasukti. Ožiaragio vaikams netrūksta gabumų, o jei prie jų talentingumo dar pridūrus ir atsakingumą bei organizacinius sugebėjimus, tai galima užtikrintai pasakyti, kad kokio jie darbo besiimtų, jiems viskas gausis sėkmingai. Ožiaragio laukia sėkmė dirbant transporto, stambiose pramonės įmonėse ir statybos kompanijose. Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu,  gali pasiekti didelių laimėjimų ir užimti vadovaujančias pareigas ar lyderio pozicijas ir dideliuose  kolektyvuose.

Dar viena puiki jaunųjų Ožiaragių savybė – jie visada laikosi duoto žodžio. Pasakė – būtinai padarys. Todėl šio ženklo atstovai yra įsitikinę, kad jų poelgiai labai reikšmingi. Be to, šio ženklo  vaikui bendravimas su tėvais nepaprastai svarbu. Jie nuo mažumės tai supranta, vertina ir gerbia.  Bet nereikia su jais kalbėti, kaip su dvimečiais ar trimečiais vaikais, o kaip su suaugusiu žmogumi. Nepamirškite su savo vaikais nueiti ir įvairias parodas, teatrą, kiną bei kitus renginius.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Šio ženklo vaikai – labai įdomios asmenybės. Jų savitas mąstymas ir viską daro savaip. Net jei tai neatitinka visuotinai priimtų taisyklių.  Tokiam vaikui įdomu tai, kas nauja ir neįprasta.

Žinia, Vandenio ženklo stichija – vanduo.  Todėl jie kaip žuvys vandenyje jaučiasi eksperimentuodami, išmėgindami kažką naujo mokslo tyrimo srityje.  Šio ženklo žmonėms nepriimtini nustatyti grafikai, dienotvarkė ir  nenori paklūsti bei susitaikyti su taisyklėmis.

Vandeniams reikalinga veiksmų ir mąstymo laisvė, įvairios permainos. Todėl jiems nepriimtini bet kokie apribojimai visose gyvenimo sferose. Panašu, dėl to daug Vandenio ženklo žmonių renkasi laisvąsias profesijas.

Vandenio vaikams mokymosi problemų iš esmės nebūna niekada. Jie labai smalsūs ir imlūs. Bet semtis mokslo žinių arba ką nors mokyti jie gali tik visiškai individualiai ir vieni. Todėl bus labai gerai, jei vaikas turės atskirą kambarį.

Kartais tėvams atrodo, kad jų atžalos, gimusios po šiuo ženklu, prasta atmintis. Tai netiesa.  Kas šio ženklo vaikui yra įdomu, jis net per vasaros atostogas nepamiršta tai, ką išmoko. O kas nedomina, to ir neįsidėmi. Be to, šio ženklo vaikai turi ir meninių gabumų. Taip pat Vandenio mamos turi žinoti, kad jų vaikas gali būti ir labai drovus, ir susikaustęs. Bet užuot moralizavus vaiką, reikia jį daugiau palaikyti ir girti. Taip pat nepatartina brukti jam ir savo nuomonės. Vandenio vaikas gali ir turi pats priimti sprendimą.  Tik reikia jam suteikti laiko tai padaryti ir neskubinti.

Vandenio vaikų tobulėjimui labai padeda žaisliukai, kurių dalys yra labai paslankios ar lankstosi. Pavyzdžiui, meškiukas, kurio visos  keturios letenos lankstosi. Dar geriau bus, jei atrasite žaislų, dėlionių, kur reikia pasukti galvą. Jam tai bus labai įdomu.  Bet paklausus, jei nepavyktų teisingai sudėti arba nežinotų, kaip tą padaryti, nepraleiskite pro ausis. Juk jį domina naujovės ir neįprasti dalykai, nelengvai įveikiami.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Vaikai, gimę po Žuvų Zodiako ženklu, labai jausmingi ir linkę patirti stiprius įspūdžius. Jų – turtinga fantazija ir laki vaizduotė. Jie pirmauja ir tose veiklos sferose, kur  reikalaujami kūrybiniai sugebėjimai ir fantazijos.  Jiems įkvėpimą kelia muzika, kūryba ir viskas, kas gražu pasaulyje. Nuo pat gimimo Žuvų energiją ir visą kūrybinį potencialą būtų gerai nukreipti į meno sritį.  Šio ženklo vaikų sugebėjimai atsiskleis labiau, jei apsupsite juos gražiais dalykais. Todėl labai pravartu būtų šio ženklo atstovams lankyti šokių, muzikos ar teatro būrelius. Net ir knygas šio ženklo vaikui reikia pirkti spalvingas ir su įdomiais paveikslėliais.  Švelnumą ir jautrumą šio ženklo mažylis turi jausti nuo pat pirmųjų savo gimimo dienų. Todėl nuolat apgaubkite jį meile ir rūpesčiu. Gali būti, kad iš to pyplio kada nors užaugs žinomas dailininkas ar rašytojas.

Jei šio ženklo vaikams atsiranda galimybė išnaudoti savo kūrybinius sugebėjimus,  ateityje jų karjeroje laukia pribloškiantis pasisekimas ir puiki materialinė padėtis. Kai kurie Žuvų vaikai taip pat turi ir neblogų vokalinių duomenų. Teatrai taip pat laukia jų išskėstomis rankomis, todėl ne vienas iš jų ilgainiui tampa ir puikus režisierius, operatorius ar scenaristas.

Žuvis trauka  ir neištyrinėti, nežinomi, paslaptingi dalykai, galintys nuvesti juos ir prie tokių mokslų, kaip antai mitologija, astrologija, psichologija, medicina ar pedagogika.  Todėl gimusių po Žuvų ženklu, gali užaugti puikus savo srities specialistas. Nemažai iš jų pasiekia didelių laimėjimų medicinos mokslo sferoje.

Norint skatinti Žuvų  ženklo vaiko sugebėjimus nuo mažumės, reikia, kad jis lankytų kūrybinės veiklos pakraipos vaikų darželį. Pripažinimas ir pagyrimai – didžiausias apdovanojimas šio ženklo vaikams.  Išėjus pasivaikščioti į parką, kartu galite nupiešti gamtovaizdį ir nusipirkus gražius rėmelius, pakabinti jį namuose, matomiausioje vietoje.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą