Nieko nereiškia pasimesti šiuolaikiniame globalizuotame pasaulyje ir prarasti savąjį „aš“  sparčiai plintant informacijos srautui bei apėmus socialinių tinklų karštligei. Todėl ir ne visiems Zodiako ženklų  atstovams savęs paieškos  būna vaisingos ir sėkmingos. Kažkuriam  iš jų pritrūksta valios, o kažkuriam – patikimo užnugario.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Šis Zodiako ženklo atstovas vien dėl to, kad jis yra pirmasis turi imtis aktyvių veiksmų, ieškant ar neprarandant savojo „aš“. Tai jo marsietiška prigimtis, ugninga esybė. Vienintelis dalykas, trukdantis Avinui atrasti save, tai jį staiga užklumpantis tingumas ir neveiklumas. Tačiau net atsidūręs aklavietėje ar įspraustas į kampą, šio ženklo atstovas turi ieškoti išeities: atsisakyti  grandiozinių planų, liautis nurodinėti ir kontroliuoti kitus, atsipalaiduoti ir plaukti toliau pasroviui. Svarbiausia yra tikėjimas savimi. Taip pat Avinui kategoriška nerekomenduojama būti vienam ir kabintis į praeitį. Šio ženklo atstovai turi ieškoti naujų žmonių ir aplinkos, norėdami parodyti savąjį „aš“ ir pasireikšti visuomenėje.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Norėdamas iš naujo atrasti save, Jautis turi susitaikyti su gyvenimo realijomis. Jis puikiai žino, kad mažai kas gyvenime ateina lengvai, be pastangų. Todėl ir nesitiki, kad žvaigždės galėtų suteikti šio Žemės stichijos ženklo atstovams didžiulę galią. Jaučio užsispyrimas yra didesnis už visus kitus Zodiako ženklus kartu sudėjus. Jaučio žmonėms reikia nuolat judėti, ieškant darbo ar veiklos sau. Todėl nelaukite spyrio į užpakalį, motyvacijos ar įkvėpimo. Net jei tai užtruktų metus, patikėkite, tikrai pavyks atrasti savąjį „aš“ ir jums skirtą misiją šioje žemėje.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Savęs paieškos yra šio ženklo  atstovų kone pagrindinis gyvenimo tikslas ir prasmė. Dvyniai ilgiausiai „ieško savo atspindžio“ veidrodyje, mėgindami apčiuopti savo tapatybę. Dvilypė šio ženklo prigimtis  verčia juos tiesiog plėšytis pusiau tarp emocijų ir racionalaus bet kokio klausimo sprendimo būdo. Dvyniams yra be galo sunkus asmeninis pasirinkimas. Todėl jie dažnai keičia darbą, gyvenamąją vietą, partnerį… O iš tikrųjų jiems reikia visai nedaug –  tiesiog apsispręsti dėl konkrečių tikslų ir siekti jų. Taigi, nusistatykite aiškią užduotį ir metodiškai vykdykite ją. Tuomet atrasti save bus visai nesunku.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžys turi nustoti būti priklausomas nuo kitų. Kitų nuomonė, be abejo, yra svarbi, bet ne ypač svarbi. Daug svarbiau išsikovoti savarankiškumą ir pačiam kontroliuoti savo gyvenimą. Norint tai sėkmingai padaryti, turite išmokti „išjungti“ emocijas. Būtent jos tarsi nematomas šydas ar rūkas ir apsunkina savęs paieškas. Tada prasideda nuolatinės abejonės, nerimas, pasipiktinimas… Žodžiu, mažiau „sirkite“ kitų ligomis, mažiau galvokite apie kitus, o daugiau apie save ir  atrasite ilgai ieškotą savo kelią.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Ko gero dauguma Liūtų savo viduje turi galingą energijos užtaisą. Tačiau ne visi žino, kaip jį teisingai išnaudoti. Mat ne vienam šios Ugnies stichijos ženklo atstovui būdingas banalus tingumas. Jie atsipalaiduoja, nieko nesiekia ir laukia tinkamo partnerio ar laiko. Todėl praleidžia ne vieną puikią galimybę po kitos. Vadinasi, reikia kabintis nagais į sėkmės galimybę ir pasieksite, ko norite. Be to, Liūtams  labai patinka rodytis viešumoje. Būtent ten ir realizuosite savąjį „aš“.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Išvien su Vandenio ženklo žmonėmis, Mergelės ženklo atstovai  yra progreso šaltinis. Žmonijos evoliucija nebūtų buvusi įmanoma be praktinio ir sąžiningo šio ženklo atstovų iniciatyvos. Žmogus visada siekia tobulumo, siekia aukštų tikslų, tačiau kai kuriems Mergelės žmonėms trukdo paramos ir palaikymo stoka ar tiesiog stipraus užnugario nebuvimas. Įprotis visko siekti patiems, neretai nubloškia juos į šalikelę ir pasimeta. Atrasti save iš naujo paprastai padeda Mergelei mylintis partneris, priimantis ją  su visais trūkumais ir padedantis augti bei tobulėti toliau.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklėms trūksta pasitikėjimo savimi, todėl neretai svajonės apie geresnį gyvenimą dažnai  ir neišsipildo. Jos paprasčiausiai neleidžia sau žengti pirmojo žingsnio. Ieškodamas savęs, žmogus turi imtis veiksmų: nebijoti  užlipti ant grėblio, bet išlaikyti šypseną, nuvažiuoti  nuo kelio, bet vis tiek  stengtis judėti į priekį. Įdomu tai, jog Svarstyklės mieliau renkasi fantazijų pasaulį ir galvoja, kad visada priima teisingą sprendimą. Tačiau tai yra vien iliuzija ir savęs apgaudinėjimas, nes realiame gyvenime taip nebūna. Oro stichijos atstovai turėtų  daugiau klausyti savo širdies ir visada prieš akis turėti savo ateities viziją.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Su šio ženklo atstovais viskas yra daug paprasčiau. Jiems užtenka nuovokos ugdyti savyje daug gerų dalykų. Bet jų bėda ta, kad per šventimus, trumpalaikius romanus ir keičiant darbus, Skorpiono žmonės po truputį praranda save. Todėl šio ženklo atstovai turi  kaip reikiant suimti save į kumštį, norint išsiugdyti plieninę valią ir pasiryžimą. Tai suteiks jiems galimybę tapti tokiais, kokiais iš tikrųjų nori būti. Beje, Skorpionai turi daugiau nei pakankamai jėgų ir energijos.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šio ženklo atstovas – amžinas klajūnas, rizikuojantis prarasti save, jei neturi ar netektų savo namų. Šauliui reikia šeimos, gimtosios prieplaukos. Be partnerio palaikymo šio ženklo atstovai lengvai praranda save svetimose žemėse ar šalyse. Dėl tos pačios priežasties, jie neretai keičia savo profesiją, atsisako geresnio gyvenimo svajonės. Tačiau patyrę asmeninę laimę, pajunta jėgų antplūdį. Nori mokytis, tobulėti ir pažinti ką nors naujo. Todėl astrologų patarimas Šauliui visada yra paprastas: pirmiausiai dairykitės širdžiai artimų žmonių, o paskui  ir viso kito.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Šio ženklo  žmonių  atkaklumui  ir užsibrėžto tikslo siekimui nėra lygių. Bet pirmiau ieškodami verslo galimybių, jie dažnai užmeta asmeninį tobulėjimą. Tai yra nustoja rūpintis savimi, ignoruoja rimtus meilės santykius. Ir taip išblukina savo pačių „aš“ pasaulyje. Ožiaragiai turi tęsti žmonių giminę. Įsitvirtinti visuose socialinės visuomenės laipteliuose ir pradėti nuo mažiausio – šeimos lizdo. Ieškokite verto partnerio, susisiekite su juo. Tobulėti. Tik tokiu būdu Ožiaragis gali atrasti save mielą ir gražų veidrodžio atspindyje.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Kai kuriems Vandeniams trūksta drąsos imtis naujų dalykų ir tuo pačiu realizuoti save. Todėl jie neretai vengia palikti įprastą buveinę, komforto zoną.  Negana to, šio ženklo atstovai dairosi partnerio, kuris nėra stiprus, bet toks pats kupinas kompleksų. Galima sakyti, kad tai yra Vandenio lemtinga klaida.  Iš tikrųjų Oro stichijos atstovai turėtų būti nutrūkgalviai vyrukai. Nebijoti rizikuoti ir įsimylėti, skrajoti iš meilės ir sukurti ką nors naujo. Todėl norėdamas atrasti ar realizuoti save, Vandenis turi amžiams atsisakyti vilkinimo, infantilinių kompleksų ir kitų panašių savybių. Kitaip tariant, jo dvasia turi atsiriboti ir būti laisva nuo pilkos ir nuobodžios gyvenimo kasdienybės.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Šio Zodiako ženklo svajotojai dažnai nebaigia pradėto darbo iki galo. O dar po vienos  patirtos nesėkmės jie „praranda veidą“ ir pasimeta, pradeda blaškytis gyvenimo kasdienybėje. Tačiau Žuvims atrodo, kad kažkas kitas suklupo ir neatlaikė užklupusios gyvenimo realybės.  Nors mintyse jie yra įsitikinę, kad seniai užkariavo šį pasaulį. Vienaip ar kitaip, bet faktas liudija visai ką kita: Žuvys retai peržengia savo vaizduotės ribas. Kitaip tariant, jiems neretai pritrūksta pasitikėjimo savimi. Todėl astrologų patarimas paprastas: reikia kaupti valios jėgą, aktyviai užsiimti sportu, meile, verslu. Bet stenkitės kiek įmanoma viską padaryti patys, be partnerio palaikymo. Tik taip pilnavertiškai realizuosite save ir galėsite džiaugtis pasiektais laimėjimais.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą