Kovo mėnesį 34 metų Michaelas Gardneris dėl pandemijos prarado darbą ir nusprendė pasinaudoti savęs izoliacijos laikotarpiu. Tuo pačiu vienišas tėtis tikėjosi užmegsiantis dar tvirtesnį ryšį su savo devynerių metų dukra Ava. Vyras socialiniuose tinkluose rašo, kad labai myli savo vienintelę atžalą ir nori padėti atnaujinti  jos drabužių spintą. O visi klasės draugai pavydi… Avai tėčio!

 

Dukra taip pat susidomėjo siuvimu

Devynerių metų mergaitės džiaugsmui  nebuvo ribų. Buvęs didelio viešbučio finansų direktorius sukūrė ir savo siuvimo mašina pasiuvo Avai daug gražių šortų, marškinių, suknelių ir sijonų. Mergaitei ypač patinka ryškių spalvų ilga suknelė ir marškinėliai su blizgiu užrašu: “Tėtis mane aprengė”.

Tai mus dar labiau suartino, – sako Michaelas. – Mano dukrai labai patinka nešioti drabužius, kuriuos jai sumodeliavau“.

Vyras siuva drabužius ne tik dukrai, bet ir sau. Jie vaikšto kartu vienodų audinių drabužiais ir pastebi nustebusių praeivių žvilgsnius. „Tai labai smagu, – sako Ava. – Mums patinka rengtis vienodai“.

Avos draugės, bendraamžiai klasiokai jai pavydi, svajodami apie tokį tėtį.

„Per mokyklos pertraukas draugai klausia, kur perku naujus drabužius. Atsakau, kad visa tai siuvo mano tėtis. Jie sako, kad tai šaunu, o aš jaučiuosi laimingiausia mergaitė pasaulyje“.

Dabar Ava taip pat domisi siuvimu. Kartu jie eina apsipirkti, renkasi audinius, diskutuoja apie stilius ir tada kiekvienas dirba savo siuvimo mašina.

 

Stengiasi ne tik įtikti dukrai apranga, bet ir pakelti jos savivertę

Tėtis ir dukra yra labai patenkinti savo pomėgiais, todėl jie sukūrė „Instagram‘e“ puslapį, kuriame paskelbė savo naujus modelius. Jų puslapis sulaukė daugiau nei 18 tūkstančių prenumeratorių.

Pasak Michaelo, vaikystėje ir paauglystėje jis patyrė patyčių ir problemų dėl savo išvaizdos. Štai kodėl jis stengiasi ne tik įtikti dukrai apranga, bet ir pakelti jos savivertę.

„Mano tėvas buvo pernelyg griežtas  mano atžvilgiu, o vėliau ir bendramoksliai, todėl vaikystėje ir paauglystėje turėjau rimtų problemų dėl savivertės. Labai nenorėjau, kad Ava tai išgyventų, todėl visada priminiau, kad reikia tikėti savimi, pasitikėti savo išvaizda “, – rašo Michaelas Gardneris savo „Instagram‘o“ paskyroje.

Michaelas neigia populiarų stereotipą, kad vyrai negali madingai aprengti savo vaikų. Jis tiki, kad kiti tėčiai, auginantys dukras, paseks šiuo pavyzdžiu.

„Neabejoju, kad yra daug stilingų tėčių, kurie gali išmokyti savo vaikus mados dalykų, – rašo Michaelas. – Didžiuojuosi būdamas vienas iš jų“.

 

„Instagram“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą