Darbų vykdytojas Jasonas Haney  nupiešė, išpjovė iš faneros ir atvežė į statybos aikštelę didžiulę vaikų personažo Wally figūrą. Dabar Saut-Bendo miesto ligoninės mažieji pacientai pradeda dieną susispietę prie palatos langų, stengdamiesi atrasti, kur šiandien statybvietėje pasislėpė jų mėgstamiausias herojus.

Džiaugiasi savo mėgstamu personažu tiesiog per palatos langus 

Аmerikietis Jasonas Haney  jau daug metų dirba darbų vykdytoju vienoje statybos bendrovėje nedideliame Saut-Bendo miestelyje (Indianos valstija). Kiek daugiau nei prieš metus jo vadovaujama statybos brigada pradėjo statyti naują objektą tiesiog prieš vaikų ligoninės langus. Sužinojęs apie tokią kaimynystę, vyras iš karto nusprendė, kad, kas bebūtų, bet turi padovanoti sergantiems vaikams bent trupinėlį džiaugsmo.

Vyras savo rankomis padarė ir pastatė tiesiog statybos aikštelėje didžiulę vaikų mėgstamo herojaus figūrą iš knygų ciklo „Where’s Wally?“ („Kur yra Wally?“), kuriuos iliustravo britų dalininkas Martinas Handfordas.  Šiose knygelėse, kurios nepaprastai populiarios tarp viso pasaulio vaikų, gausu paveikslėlių su daugybe herojų. Bet tarp jų reikia atrasti vieną – keistoką vaikėzą Wąlly – su akiniais ir baltų-juodų juostų palaidine.

Dabar vaikai, leidžiantys dienas Saut-Bendo ligoninėje, turi savo Wally ir gali kiekvieną dieną džiaugtis savo mėgstamu personažu tiesiog per palatos langus.

Anot statybos darbų vykdytojo, jis sukūrė didžiulę herojaus figūrą iš vaikiškų knygelių ne šiaip sau, o norėdamas bent trumpam atitraukti vaikus nuo liūdnų minčių ir kad jie negalvotų apie savo ligas. „Aš paprasčiausiai noriu, kad jie bent kažkiek pasidžiaugtų ir linksmai leistų laiką“, – sakė Jasonas Haney  žurnalistams.

Suprantama, Wally nebūtų Wally, jei nuolat tūnotų vienoje vietoje. Todėl Jasonas kasdien perkelia savo rankomis sukurtą didžiulio ūgio herojų iš vienos statybvietės vietos į kitą. Todėl vos pabudę ryte vaikai pirmiausiai susigrūda prie lango, norėdami vienas už kitą greičiau atrasti pasislėpusį savo mylimą herojų statybos aikštelėje.

Wally ūgis – beveik 2,5 metrų, o sveria apie  25 kilogramus

Įdomu tai, kad dabartinis vaikų personažas toli gražu ne pirmas, džiuginantis aplinkinius statybvietėje, įsikūrusioje tiesiai prieš vaikų ligoninės langus.

Ši nuostabi istorija prasidėjo tada, kad kažkuris statytojas padarė didelį

sniego žmogų – Bobą kvadratinėmis kelnėmis. Todėl Jasonas neslepia, kad idėja padaryti Wally ir nuolat jį perkelti iš vienos vietos į kitą, paskatino vienas jo kolegų. „Jis atėjo pas mane ir juokais pasakė, kad būtų puiku, jei Wally pasirodytų mūsų statybvietėje. Maniau, kad tai būtų tikrai kieta. Kiek anksčiau jau galvojau apie šią idėją, o galiausiai, paskatinus kolegai, nusprendžiau, kad būtinai turiu tai padaryti“, – sakė vyras.

Pirmiausiai Jasonas susirado didelį ir storą faneros lapą. Po to pamažu ir atidžiai padedant savo dukrai, perkėlė ant jo Wally herojaus kontūrus. Paskui išpjaustė personažą elektriniu pjūklu. Statybvietėje naujasis vaikų herojus debiutavo sėkmingai.  Nuo tada, galima sakyti, kiekvieną ankstų rytą, kol mažieji pacientai dar savo lovose, Jasonas ir perkelia Wally iš vienos vietos į kitą. O tai nėra taip ir lengva. „Pernešus Wally iš vienos vietos į kitą, po to kartais jaučiu stiprius skausmus juosmens srityje. Juk vaikų mylimo personažo aukštis siekia beveik 2,5 metrų, o sveria apie  25 kilogramus“, – sakė Jasonas Haney žurnalistams.

Beje, Wally galite ieškoti ne tik knygose ir Amerikos miesto Sout-Bendo statybvietėje, bet ir internete esančiose nuotraukose. Vaikų mėgstamas herojus turi oficialią svetainę, kurioje galite užsiregistruoti, sukurti savo stiliaus herojus, o paskui ieškoti jo tarp kitų ne mažiau originalių  ir įdomių paveikslėlių.

parengta pagal huffingtonpost.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą