Šuo vardu Roo gimė be priekinės letenos. Bet po kiek laiko  prarado ir kitą, užpuolus benamiui šuniui. Dėl to  jau keturių mėnesių Roo išmoko judėti šokinėdama ant užpakalinių kojų ir tapo panašus į kengūrą.

 

Šokinėja ant užpakalinių kojų ir kelia sumaištį tarp žmonių

Atrodė, kad nelaimingas šunelis yra pasmerktas mirčiai, nes žiemą jam buvo sunku išgyventi gatvėje. Tačiau šuniuko laukė nuostabūs nuotykiai. Beje, Roo gimė Rumunijoje, o vėliau jį išgabeno į Jungtinę Karalystę. Mat labdaros organizacijos „Gelbėkime šunis“ savanoriai  per socialinius tinklus sužinojo apie šunį „kengūrą“ ir parsivežė jį į Nortumberlandą, kur  ir atrado jam naujus namus.

50 metų slaugytoja Nikki Dick ir jos vyras 52 metų ugniagesys Yangas įsimylėjo Roo, vos pamatę jį.

„Roo šokinėja ant dviejų užpakalinių kojų ir kelia sumaištį tarp žmonių, kurie visada sustoja ir fotografuoja jį, galvodami, kad tai kengūra. Iš pirmo žvilgsnio jis tikrai atrodo kaip kengūra. Bet mes šunelį įsimylėjome iš pirmo žvilgsnio“, – parašė Nikki savo feisbuko paskyroje.

 

Buvo pagaminti specialūs ratukai

Roo praėjo reabilitacijos ir hidroterapijos kursus ir išmoko vaikščioti ant užpakalinių kojų. Galūnių praradimas neturėjo įtakos gyvūnėlio charakteriui.

„Su kitais šunimis ji elgiasi kaip ir bet koks kitas įžūlus šuniukas. Jei Roo nebūtų atvežtas  pas mus, jis nebūtų išgyvenęs gatvėse su viena letena“, – parašė Nikki.

Mat Roo buvo pagaminti specialūs ratukai.  Iš pradžių gyvūnėlis nesuprato, kam jie reikalingi. Tačiau Nikki bijojo, kad visą laiką judant tik ant dviejų kojų, gali kilti problemų su stuburu, todėl užsakė specialų prietaisą.

„Roo mėgsta šokinėti ir galvojame, kad jis laiko save kengūra, o ne šunimi. Kai pirmą kartą uždėjome tuos ratukus, atrodė, kad jis pasakė: „Ačiū, bet nereikia!“. Tačiau po kelių minučių jis pradėjo judėti su jais po sodą. Pirmą kartą ėmė bėgioti, kaip kiti šunys, – rašo Nikki.- Nepaisant to, ką išgyveno, jis yra kupinas meilės ir mums labai pasisekė, kad į turime. Jis atrodo kaip kengūra, bet mums jis yra tik mūsų mažasis šuniukas Roo“.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą