Pagalvojęs apie patį blogiausią, 5 metų berniukas suvyniojo savo mažylę sesutę į antklodę, kad ji jaustųsi saugiai ir nesušaltų, ir pasileido tekinas tiesiai į kaimyno namus. "YouTube" stopkadras

Mažasis Salvatore‘as Cicalese iš San Tano slėnio, Arizonoje, išgyveno baisiausią vaiko košmarą, kai duše rado savo mamą be sąmonės, praneša televizijos kanalas ABC15.

 

Pamanė, kad laiko lėlę glėbyje

Pagalvojęs apie patį blogiausią, 5 metų  berniukas suvyniojo savo mažylę sesutę į antklodę, kad ji jaustųsi saugiai ir nesušaltų, ir pasileido tekinas tiesiai  į kaimyno namus. Jessica Penoyer atsitiktinai buvo namuose, kai pamatė berniuką stovintį ant jos  namo slenksčio su savo mažute seserimi ant rankų.

„Pamačiau, kad jis stovi ir kažką laiko glėbyje. Pamaniau, kad tai lėlė“, – prisiminė Jessica Penoyer.

Iš pradžių  moteris pagalvojo, kad Salas bandė jai pasakyti, jog „jo šuo mirė“. Tačiau kai ji pagaliau suprato šiurpią situaciją, ji paskambino bendruoju pagalbos telefonu 911 ir paaiškino, kad berniukas manė, jog jo mama mirė duše.

 

Mama nebūtų sulaukusi pagalbos

Laimei, jie netrukus suprato, kad Salo mamą ištiko traukuliai ir ji apalpo. Tačiau jei berniukas  nebūtų  laiku pranešęs, o mama nebūtų sulaukusi pagalbos, ši istorija galbūt nebūtų pasibaigusi laimingai.

„Tiesą sakant, jis išgelbėjo man gyvybę, – sakė jo mama Kaitlyn Cicalese. – Gulėjau be sąmonės tiesiai po čiaupu. Jei jis nebūtų iškvietęs pagalbos, būčiau nuskendusi“.

Žinia apie didvyrišką ir drąsų Salo poelgį pasklido akimirksniu, todėl tą dieną prie jo durų pasirodę ugniagesių ekipažai nusprendė pagerbti Salą už jo drąsą – juk jis to nusipelnė!

Žiūrėkite žemiau pateiktame vaizdo įraše, kaip 5 metų berniukas buvo apdovanotas už savo herojiškus veiksmus, ir nepamirškite pasidalinti su draugais.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą