Michaelas Toddas gimė skurdžioje amerikiečių šeimoje, kuri negalėjo nusipirkti jam naujų drabužių. Todėl berniukas dažnai eidavo į mokyklą  su tais pačiais, gerokai padėvėtais drabužiais ir batais. Dėl to  iš paauglio juokėsi, šaipėsi ir užgauliojo bendraamžiai, – rašo leidinys „Ladbible“.

Neseniai Michaelas perėjo mokytis į naują mokyklą, bet ir vėl tapo bendramokslių priekabiavimo objektu, kurie šaipėsi, vadino driskiumi ir valkata. Berniukas pradėjo vengti bendravimo ir ateidavo tik į pačią pamokų pradžią.

Kartą, per pertrauką, į jį kreipėsi du klasės draugai, žaidžiantys futbolą mokyklos rinktinėje –  Christopheris Grahamas ir Antwanas Garrettas. Michaelas iš įpročio susigūžė į kamuoliuką, tikėdamasis iš jų sulaukti dar vienos pajuokos pliūpsnio. Bet tai, ką jie padarė, visas skriaudžiamo berniuko gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Vaikinai jam įteikė maišelį, kuriame gulėjo nauji marškiniai, kelnės, šortai ir batai.

„Mane ištiko šokas iš netikėtumo. Tai nuostabi, geriausia mano gyvenimo diena. Esu labai laimingas.  Jūs, vaikinai, esate nuostabūs “, – padėkojo Michaelas.

Paauglys neslepia, kad buvo sukrėstas šio poelgio, todėl iki šiol negali patikėti tuo, kas įvyko. Per vieną dieną jis gavo ne tik naujų daiktų, bet ir tikrų draugų.

Christopheris žurnalistams paaiškino, kad jis ir Antwanas  irgi šaipėsi iš Michaelio. Bet pamatę,  kad bendraklasis yra patyčių objektas, nusprendė nebesijukti iš vargšo berniuko.

„Kai pamačiau, kaip žmonės juokiasi ir tyčiojasi iš jo, pajutau, kad turiu ką nors padaryti“, – teigė Christopheris. Vaikinai atsiprašė Michaelio už jų pajuoką ir įteikė dovaną. „Man tai buvo labai jautri akimirka. Aš susijaudinau iki ašarų“, – prisipažino Antwanas.

Šią jaudinančią akimirką nufilmavę liudininkai, vaizdo įrašą paskelbė internete, kurį jau peržiūrėtas  daugiau nei 5 milijonus kartų. Anot leidinio, jis įkvėpė moksleivius daryti gerus darbus ir daugelis vaikų pasekė šių dviejų paauglių pavyzdžiu.

„YouTube“ vaizdo įrašas ir stop kadrai

3 KOMENTARAI

  1. you’re in reality a excellent webmaster.

    The site loading pace is amazing. It sort of feels that you’re doing any distinctive trick.
    Moreover, The contents are masterwork. you have done a wonderful job in this subject!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą