Ella Goodwin be jokio gailesčio nusirėžė garbanas ir paaukojo jas labdarai. Socialinių tinklų nuotrauka

Moksleivė iš Anglijos nuo vaikystės sirgo liga, dėl kurios pasikeitė šukuosena, tačiau klasės draugai jos nepalaikė. Norėdama atsikratyti pašaipų, paauglė nusprendė dar radikaliau pakeisti savo kirpimą – ir tai pasiteisino. Tačiau pamačius merginos kirpimą kyla daugybė klausimų.

 

Net pavydėjo, kad bendraamžiai turi vešlius plaukus

Derbio mokyklos aštuntos klasės mokinei Ellai Goodwin vaikystėje buvo diagnozuotas lėtinis pasikartojantis daugiažidininis osteomielitas. Tai liga, susijusi su kaulų uždegiminiais procesais, o vienas iš jos simptomų yra plaukų slinkimas, – rašoma „Daily Star“.

Ellos garbanos pradėjo kristi, kai mergaitė mokėsi šeštoje klasėje. Iš pradžių ji sunkiai pakentė klasės draugų pašaipas ir negalėjo susitaikyti su nauja išvaizda.

Paauglė net pavydėjo, kad kiti  jos bendraamžiai turi vešlius plaukus, o ji pati jau buvo praplikusi, nes plaukai nepastebimai nuslinko dėl ligos.

Dvejus metus Ella stengėsi nekreipti dėmesio į savo bendraamžių reakciją, tačiau 2021 metais, kai jai suėjo 13 metų, nusprendė kilniai pasielgti.

Mergina norėjo plikai nusikirpti plaukus ir paaukoti juos „Princess Trust“ labdaros organizacijai, kuriančiai natūralius perukus vėžiu sergantiems vaikams.

 

Pagalba atėjo iš ten, iš kur ji visiškai nesitikėjo

Todėl Ella  be jokio gailesčio nusirėžė garbanas  ir paaukojo jas labdarai. Kartu su Ella  ir jos mama nusikirpo plaukus.

Moksleivei prireikė šiek tiek laiko, kol ji priprato prie naujos išvaizdos. Iš pradžių į mokyklą ji ėjo su gobtuvu ar kepuraite, tačiau netrukus susidūrė su kita kliūtimi. Mokytojai pradėjo komentuoti ir  uždraudė paauglei slėpti savo pliką galvą.

Moksleivė atsidūrė neviltyje, tačiau pagalba atėjo iš ten, iš kur ji visiškai nesitikėjo. Pagaliau Ellą ėmė palaikyti jos klasės draugai, surengę protesto akciją mokykloje. Moksleiviai atėjo su plakatais rankose ir šaukė: „Teisingumas Ellai“, tada  jie užsidėjo kepurėles ar gobtuvus.

„Buvo nuostabu suvokti, kiek žmonių mane palaikė“, – sakė paauglė.

Galų gale boikotas davė rezultatų. Mokyklos administracija leido Ellai pasirodyti klasėje uždengta galva. Tuo pačiu paauglė džiaugėsi, kad jos santykiai su klasės draugais pagerėjo.

Socialinių tinklų nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą