Užuot gaminusi iš meduolių, ji panaudojo kartoną, kurį vėliau padengė rudu rankdarbių popieriumi. Ir gavosi kabina, dekoruota kaip milžiniškas meduolių namelis. "YouTube" stopkadras

Monika Orrey –  puiki ir konkurencinga darbuotoja, bet jai užteko laiko sugalvoti, kaip papuošti savo darbo vietą Kalėdoms. Iš tikrųjų idėja gimė ruošiantis savo darbovietės švenčių dekoravimo konkursui.

 

Kilo mintis pademonstruoti savo „gerai žinomą“ smaližės savybę

Kai buvo paskelbtas konkursas, Monika Orrey  įmonėje dirbo finansinių paslaugų vadybininke tik apie du mėnesius. Tačiau ji neleido sau, kad  būdama naujokė liktų nuošalyje ir neprisidėtų  prie darbe paskelbto Kalėdų puošybos konkurso.

„Iš pradžių nerimavau, kad naujieji kolegos gali manyti, jos esu keista, bet netrukus prisiminiau, kad pati laimingiausia esu tada, kai esu užtikrinta savimi, – sakė Monika. -Taigi aš nemačiau jokių kliūčių ir pradėjau planuoti“.

Po rimtų minčių šturmo moteriai kilo mintis pademonstruoti savo „gerai žinomą“ smaližės savybę, todėl aplink savo darbo kabiną pastatė didžiulį natūralaus dydžio meduolių namelį. Tiesa, užuot gaminusi iš meduolių, ji panaudojo kartoną, kurį vėliau padengė rudu rankdarbių popieriumi.

Ir gavosi kabina, dekoruota kaip milžiniškas meduolių namelis.

„Kai buvo paskelbtas kabinų dekoravimo konkursas, iš karto pradėjau kaupti kartoną, – sakė Monika Orrey.  – Prisipirkau dubenėlių iš „antrų rankų“ parduotuvės už vieną dolerį ir nupiešiau ant jų kalėdinių saldainių ornamentus, uždengiau celofanu ir pritvirtinau prie rudos kartoninės sienos ties įėjimu. Norėdama padaryti ypač didelius „ledinukus“, nusipirkau keletą saldainių lipdukų, internete radau daugiau saldainių vaizdų, kuriuos ir atsispausdinau“.

 

Papuošti savo kabiną prireikė maždaug aštuonių valandų

Beje, Monika  visa tai padarė vieną sekmadienį užsukusi į biurą, kad kitą rytą savo kūriniu galėtų nustebinti bendradarbius. Jai papuošti savo kabiną prireikė maždaug aštuonių valandų.

„Manau, kad esu  pakankamai kūrybiškai ir labai šventiška, arba, kaip pasakytų mano dukra, esu „ekstra!“, – sakė Monika.  – Iš tikrųjų esu labai daug papuošusi dekoracijų ir namuose, bet žinau, kad šeimai tai patinka“.

Monikos šeima nėra vienintelė jos šventinio dekoro gerbėja – pirmadienio rytą, pasirodžius bendradarbiams, jie buvo visiškai priblokšti tuo, ką pamatė. Ir nors Monika susidūrė su gana stipria konkurencija, jos meduolių kabina užėmė pirmąją vietą!

„Norėjau pasidalinti savo meile Kalėdoms ir priversti žmones nusišypsoti… o, ir laimėti konkursą!, – sakė moteris. – Daugelis kolegų atvedė savo vaikus apžiūrėti mano meduolių namelio ir daugelį tai pralinksmino, vadinasi, – misija įvykdyta!“

 

„YouTube“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą