„Sustok, nešok, gyvenimas pats brangiausias, ką turi žmogus!“ – ėmė šaukti moksleiviai, pamatę besiruošiančią šokti nuo tilto moterį.

Kalifornijos valstijoje, Keplero mokykloje besimokantis paauglys Elijahas Gomezas ir jo draugai išgelbėjo 47 metų amerikietės gyvybę, kuri nusprendė atsisveikinti su gyvenimu. Berniukai įtikinėjo ją, kad tikrai verta toliau gyventi, kol atvyko policininkai ir greitosios pagalbos automobilis ir suteikė moteriai pagalbą, – rašoma „Good News Network“. – „Mes sugebėjome atitraukti ją nuo blogų minčių ir tuo pačiu išgelbėjome ją“, – džiaugėsi berniukai.

Fresno miesto, Keplero mokyklos berniukų tinklinio komanda per treniruotę bėgo krosą, bet jie net nenujautė, kad netrukus išplėš iš mirties nagų moterį.

„Good News Network“ rašoma, kad  Fresno miesto, Keplero mokyklos 12 berniukų, žaidžiančių  tinklinio komandoje, per treniruotę bėgo krosą, bet jie net nenujautė, kad netrukus išplėš iš mirties nagų moterį. Mat paaugliai bėgo krosą netoli geležinkelio tilto ir pamatė, kaip nepažįstama moteris mėgino perlipti per tilto turėklus. Užlipusi ji atsistojo prie paties krašto, maždaug 30 metrų nuo žemės. Berniukai pašaukė trenerį. Jam artinantis, berniukai pribėgo prie jo ir pasakė, kad moteris gali nukristi nuo tilto žemyn. „Mano auklėtiniai ėmė vienbalsiai šaukti: „Skambink 911!“. Aš pasakiau, kad jie grįžtų prie moters ir pasistengtų kaip nors atitraukti dėmesį nuo  jos ketinimo“, – sakė mokytojas ir treneris Elliotas Murray.

Berniukai sustojo tilto papėdėje ir ėmė vienbalsiai prašyti: „Sustok! Nešok. Тavo gyvenimas brangiau už viską!“ Ir ėmė įkalbinėti bei mėgino įtikinti, kad viskas susitvarkys, nereikia skubėti ir pasiduoti nevilčiai ir prašė nežengti to žingsnio.

„Mes įkalbinėjome ją maždaug 10 minučių, kol atvyko policija“, – sakė vienas moksleivių Elijahas Gomezas. Berniukas vėliau prisipažino, kad jam atrodė, jog prabėgo visa amžinybė, nes jie labai bijojo ir išgyveno, kad nepavyks išgelbėti moters.

Dar iki atvykstant teisėsaugos pareigūnams, 47 metų moteris atsisakė savo ketinimų. Vėliau  moteris prisipažino, kad ją labai sujaudino vaikų žodžiai. Moteris buvo 72 valandoms patalpinta į klinikas,  kur jai buvo suteikta psichologinė pagalba.

„Mes sugebėjome atitraukti moterį nuo blogų minčių ir tuo pačiu išgelbėjome ją“, – pasakė kitas Keplero mokyklos moksleivis Joshua Velasquezas. Vaikai džiaugiasi ir dėkoja Dievui, kad atsidūrė reikiamu laiku, reikiamoje vietoje ir išgelbėjo atsidūrusį neviltyje žmogų.

Nuotr. Kalifornijos valstijos Keplero mokyklos moksleiviai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą