Našvilyje (Tenesio valstija, JAV)  per susitikimą Lacey Tiara Wilcox rodė savo mirusios dukrelės  Alaiya‘os  nuotraukas Masono Perkinso, kuriam buvo persodinta mergytės širdelė, mamai.

2017 metais rugsėjo 25 dieną Lacey Tiara Wilcox vėl išgirdo savo dukrelės širdies plakimą. Tik dabar jos širdelė daužėsi mažamečio berniuko krūtinėje. Lacey ne tik meldėsi  ir nekantriai laukė tos akimirkos, bet ir dažnai klausė savęs, ar teisingai pasielgė ji su vyru savo mirusios dukters atžvilgiu, padovanoję neįkainojamą dovaną – jos širdį. Dabar Lacey jau tiksliai žino.

 

Nė nedvejodami sutiko paaukoti mirusios dukrelės organus

Indianos valstijoje gyvenanti Wilcoxų šeima pastaraisiais metais daug iškentėjo. 2015 metais gruodžio 26 dieną jų dviejų metų dukrelė Alaiya mirė nuo bakterinio meningito, labai pavojingos ligos, pažeidžiančios galvos ir nugaros smegenis.

„Mūsų paprašė paaukoti organus, – sako Lacey. – Mes su vyru nė nedvejodami sutikome. Alaiya buvo labai geras vaikelis. Mes žinojome, kad teisingai elgiamės. Žinojome, kad dukrelė išgelbės kitų gyvybes“.

Mergytės organai buvo persodinti septyniems pacientams. O Alaiya‘os širdelė išgelbėjo  10 mėnesių Masono  Perkinso gyvybę.

Kartą Wilcoxų šeimos fotografė pasakė, kad  viena ypatinga šeima norėtų su jais susitikti. Iš tikrųjų  susitikimo prašė berniuko mama, kuriam ir buvo persodinta Alaiya‘os širdis.

Praėjus metams po širdies persodinimo operacijos, 2016 metais, gruodžio 28 dieną, jau Lacey susirado Masono mamą Angelą „Facebook‘e“ ir paprašė susitikti.

Angelą apėmė įvairialypiai jausmai. Ji norėjo parodyti savo sūnų Lacey, tačiau bijojo ir jaudinosi, kad tai gali sukelti Wilcoxų šeimai vien skaudžius prisiminimus.

Galų gale moterys susitarė susitikti Našvilyje, kur Masonui buvo atliekamas medicininis patikrinimas.

 

Plakanti dukrelės širdelė berniuko krūtinėje, atpažino savo tėvelius

Perkinsų ir Wilcoxų šeimos susitiko Našvilio miesto parke 2017 metais rugsėjo 25 dieną.

Pamačiusi berniuką ant motinos rankų, Lacey taip susijaudino, kad negalėjo ištarti  nė žodžio.  Mažametis Masonas visą laiką šypsojosi, krykštavo ir buvo labai draugiškas. „Mes tikrai jame pamatėme savo Alaiyą“, – sako Lacey.

„Aš tvirtai tikiu, kad tėvų meilė įsitvirtina vaiko širdelėje amžiams“, – teigė Angela, berniuko mama.

Anot jos, Masonas, nenoriai bendraujantis su nepažįstamaisiais, iškart rado bendrą kalbą su Wilcoxų šeima. „Neabejoju, kad plakanti širdelė Masono krūtinėje, atpažino savo tėvelius –  Brandoną ir Lacey“, – sako Angela.

Paskui Lacey  paėmė ant rankų Masoną, o jo motina Angela – laikė mirusios Alaiya‘os nuotrauką.

Lacey nuoširdžiai džiaugėsi matydama, kaip spinduliavo dėkingumu Perkinsų akys dėl jų sūnaus išgelbėtos gyvybės ir kad Masonas yra sveikas.

„Tiek Alaiya, tiek Masonas galėjo būti išgelbėti, bet taip neatsitiko. Jaučiu ir džiaugsmą, ir gilų liūdesį “, – prisipažino ji.

Abi šeimos daug laiko praleido kartu, pasakodamos viena kitai istorijas apie vaikus.

Lacey sako svarbu, kad jos vienerių ir penkerių metų dukros pažintų Masoną. Jos įsitikinimu, dabar vaikai yra glaudžiai susiję tarpusavyje. „Mes susiję amžiams!“ – įsitikinusi Lacey.

Šių metų spalio mėnesį šeimos planuoja dalyvauti organų donorystės renginiuose ir renkant lėšas šiam kilniam tikslui. Todėl nuo šiol palaiko glaudžius ryšius.

„Aš esu be galo dėkinga už sūnaus išgelbėjimą ir padarysiu viską, kas įmanoma, kad Masonas  pragyventų gyvenimą už du“, – sako Angela.

***

P.S. Publikuodama fotografės Suha Dabit nuotraukas, ne pelno siekianti organizacija „Project Heart“ siekia atkreipti dėmesį į įgimtas širdies ydas ir organų donorystę.

parengta pagal brandscovery.com

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą