Prieš kelis mėnesius Bryanas Daviesas su šeima įsigijo katę, vardu Wyatt. Ir jie netrukus tapo geriausi draugai. Štai kodėl Bryanas dėjo visas pastangas, kad jo augintinis jaustųsi,  tikrąja to žodžio prasme, esantis savo namuose, padovanodamas  jam savo planšetinį kompiuterį, kad galėtų žiūrėti paukščių vaizdo įrašus „YouTube“.

 

Wyatt mėgsta sėdėti ant palangės, stebėti lauke esančius paukščius, tačiau žiemos mėnesiais nebuvo daug sparnuočių, kurie jį užimtų. Padėjo planšetinis kompiuteris, o šeimininką ypač nustebino tai, kaip jo katė džiaugėsi ekrane matydama paukščius.

Vyras ruošėsi remontuoti savo  namus, bet pamanė, kad maža, nenaudojama erdvė už sienos  miegamajame, bus puikus Wyatt televizoriaus kambarys!

„Pagalvojau, kad tai bus puiki vieta daug mažesniam miegamajam  šalia mūsų  didžiojo miegamojo, – sakė Bryanas. – Taigi, atitvėriau sieną ir pradėjau pertvarkyti“.

Gauta erdvė  tapo labai miela ir jauki! Bryanas  sukūrė ir katės kambario interjerą: pastatė mažą  lovą, patiesė kilimėlį, pridėjo žaislų ir net pakabino paveikslus. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – augintiniui skirtas plokščiaekranis televizorius, kuris buvo pritvirtintas prie sienos, kad Wyatt galėtų stebėti paukščius.

Neįtikėtina,  bet atrodo, kad katė žino, jog kambarys skirtas tik jai! Ji ten praleidžia daug laiko, tuo labai pradžiugindama Bryaną.  „Jai tai patinka, – sakė vyras.- Ji praleidžia daug laiko ten, norėdama pažiūrėti televizorių prieš eidama miegoti. Svarbiausia, ji pati moka įsijungti ir išjungti kaip bet kuris vaikas. Ir jai tai tikrai patinka tiek pat, kiek vaikui, kuris turi savo atskirą kambarį“.

Ši katė, galima sakyti, laimėjo loterijos bilietą, nes jai labai pasisekė!

Pasidalinkite šia istorija su kuo nors, kurie turi augintinių ar tiesiog myli juos.

“Twitter” nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą