Nebombarduokite vienas kito begale žinučių ir nesistenkite palaikyti ryšį 24 valandas per parą. Taip, tai gali atrodyti visiškai paradoksalu, bet net ir per atstumą su žmogumi gali nusibosti. Archyvo nuotrauka

Merginos yra gana nenuspėjamos būtybės. Kartais reikia pasakyti tiesą į akis, kad vaikinai suprastų, ko iš jų norima. Aišku viena, kad vaikinas nerašo tada, kai nenori. Visais kitais atvejais parašys – net jei jam būtų nuplėštos rankos. Bet merginos kažkodėl prikuria tokių jiems skirtų pasiteisinimų, kad jie patys to niekada nesugalvotų.

 

  1. Jis per daug užsiėmęs

Niekas nebūna taip užsiėmęs, kad neurėtų laiko parašyti  tris teksto eilutes. Net ir stambiausių įmonių vadovai, ant kurių laikosi visas pasaulis. Jei vaikinas neparašo ar neatsako į SMS, tai yra vienas požymių, kad jis prarado susidomėjimą mergina.

  1. Jis drovus

Šiuolaikiniai vyrai  per daug gerai galvoja apie save, todėl apie kokį nors jo drovumą negali būti ir kalbos. Įvairių tyrimų duomenimis,  90 proc. yra įsitikinę (beje, visiškai veltui), kad jie yra bet kurios merginos vaikštanti svajonė. Bet jei vaikinas yra įsimylėjęs merginą, jis būtinai parašys, siekdamas jos dėmesio, net jei jo jau šimtą kartų buvo prašoma to nedaryti.

Išimtis: jis taip pat nėra tikras, ar tu jam patinki.

  1. Jis išgyvena sunkų savo gyvenimo laikotarpį

Galbūt šiuo metu jo gyvenime viskas išties juoda. Bet tai nėra kliūtis pasidalinti savo sunkiomis gyvenimo akimirkomis su mergina, kuri jam parašė. Bet jei ir tada jis nekreipia dėmesio į jos žinutes, vadinasi, ji nedomina jo.

  1. Aš žinau, kad jis vis tiek mane myli

Taip irgi pagalvoja ne viena mergina. Kad ir ką jos begalvotų, bet kai žmogus mums tiesiog patinka, mes stengiamės su juo bendrauti. Tai vadinama potraukiu. Tačiau, jei vaikinas nerašo ir neskambina, vadinasi, traukos nėra, o gal jos niekada ir nebuvo.

  1. Jam reikia laiko

Žinoma, yra neskubančių rašyti ir šiaip labai atsargių vaikinų. Tokiems žmonėms tikrai prireikia mėnesių, kad jie sukauptų drąsą ir pereitų prie ryžtingų veiksmų.

Tačiau dažniausiai sprendimą „taip arba ne“ priima vaikinas per pirmąjį pasimatymą. Ar yra „chemija“, paaiškėja jau per antrąjį susitikimą – tai patvirtins bet kuris psichologas.

Beje, laikas yra pats vertingiausias išteklius. Tačiau pirmiau reikia suprasti ar išsiaiškinti, ar esate tikros, kad jums reikia  išlaukti, kol vaikinas „subręs“?

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą