"TikTok" stopkadras

Mama iš Kanados parodė, kaip iš savo šuns užaugino tikrą vaikų priežiūros padėjėją. Po sunkių treniruočių jos augintinė, vardu Wrigley, atneša šeimininkei sauskelnes, kad ir kur jos būtų padėtos. Kodėl gi ne rūpestinga auklė?

 

Neslepia sunkiai ir ilgai dirbusi su savo augintiniu

Naminių gyvūnėlių mylėtoja ir  tiesiog mama iš Kanados leidžia tinklaraštį „Tiktok“, kuriame pasakoja apie savo gyvenimą su savo dviem šunimis Wrigley ir Lulu. Viename iš vaizdo įrašų moteris parodė, kaip jos augintiniai padeda prižiūrėti mažąjį sūnų Freddie.

Vos tik moteris pamoja augintiniui Wrigley ranka, keturkojis pribėga prie sauskelnių dėžutės, griebia vieną ir atneša šeimininkei. Moteris neslepia sunkiai ir ilgai dirbusi su savo augintiniu dėl šios akimirkos.

Šį darbą, sprendžiant iš kitų vaizdo įrašų,  šuo padaręs ne kartą. Pati šeimininkė juokaudama vadina Wrigley gera savo kūdikio aukle.

Norėdama išmokyti augintinį padėti prižiūrėti ką tik gimusį kūdikį, moteris keletą savaičių vedė sistemingus mokymus. Treniruotės prasidėjo nuo paprasčiausių veiksmų – Wrigley atnešė šeimininkei kamuolį.

 

Ėmė be klaidų atlikti visus veiksmus

„Pirmiausiai išmokiau Wrigley pagauti kamuolį ir atnešti atgal“, – parašė jo šeimininkė savo socialinio tinklo puslapyje.

Anot jos, tada atėjo sauskelnių eilė. Moteris juos slėpė įvairiose vietose ir vertė Wrigley ieškoti daiktus ir juos atnešti, kol šuo ėmė be klaidų atlikti visus veiksmus.

„Pirmiausiai ji man atnešė sauskelnes, kurios gulėjo priešais ją. Už kiekvieną sėkmingą bandymą ji gaudavo atlygį. Tada apsunkinau  užduotį, pradėjusi dėti sauskelnes įvairiose vietose. Net paslėpiau jas po sofa, padėjau ant lentynos. Po to pradėjau dėti sauskelnes į dėžutę, kur jos ir turėtų būti“, – aiškino moteris.

Šis tinklaraštininkės vaizdo įrašas sulaukė beveik 14 milijonų peržiūrų ir tūkstančius komentarų, kuriuose žiūrovai žavėjosi Wrigley sugebėjimais. Daugelis socialinio tinklo vartotojų maloniai pavydėjo sumaniosios padėjėjos šeimininkei, prisimindami savo tinginius augintinius.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas, „TikTok“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą