Seserys Isabelle ir Catherine Adams surinko trečiojo pasaulio šalims 1,5 mln. JAV dolerių

Dvi mergaitės, Teksase  gyvenančios seserys Isabelle ir Catherine Adams, už švarų ir gryną vandenį trečiojo pasaulio šalims surinko 1,5 mln. JAV dolerių aukų. Tiek tektų sumokėti už švarų vandenį keliems tūkstančiams žmonių 17-yje šalių, praneša „Good News Network“.

Dar 2012 metais mergaitės sužinojo, kad besivystančiose šalyse jų bendraamžiai negali eiti į mokyklą, nes jie kiekvieną dieną renka švarų vandenį savo šeimoms. Ir kad kas 15 minučių pasaulyje vaikas miršta iš troškulio. Tada Isabellei buvo tik aštuoneri metai, o Catherine – penkeri, bet jos nusprendė imtis žygių. Mergaitės mėnesį pardavinėjo popierines kalėdines dekoracijas, o visos įplaukos buvo investuotos į šulinio statybas besivystančiose šalyse. Tais pačiais metais, tėveliams padedant, jos sukūrė visuomeninę organizaciją „Popierius vandeniui“.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad popieriniai skaičiai nesugeba išspręsti globalios problemos.

Tačiau moksleivės, kurioms dabar jau 15 ir 12 metų, per septynerius metus surinko 1,5 milijono JAV dolerių ir finansavo 170 labdaros projektų visame pasaulyje.

Norėdamos dar daugiau nuveikti, Isabelle ir Catherine į savo veiklą įtraukė ir kitus moksleivius. Jie rengia Dalase ir kituose Teksaso miestuose bei sukūrė savo internetinę parduotuvę ir  kanalą „YouTube“ . Visus uždirbtus pinigus moksleiviai  nukreipia įvairiai labdarai.

 

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą