Geradariai nupirko benamių porai 300 JAV dolerių vertės „Subway“ dovanų kortelių ir 200 JAV dolerių vertės „Burger King“ dovanų kortelių, taip pat 1 tūkst. dolerių vertės „Meijer“ dovanų kortelių, kad įsitikintų, jog visą likusį nėštumą jie turės maisto. Socialinių tinklų nuotrauka

„Mano žmona ir aš vykome į susitikimą su Kenu Faberiu, antikvariato kolekcionieriumi.

Išvažiavus į gatvę, pastebėjome jauną moterį, laikančią plakatą. Buvo labai sunku atskirti žodžius, parašytus  jos plakate dėl prasto apšvietimo, bet kai privažiavome prie ryškesnės šviesos, galėjome atskirti žodžius „Nėščia“ ir „Alkana“, – pasakojo Nathanas Berningas.

 

Būsimas kūdikis – jiems tarsi stebuklas

Vyras su žmoną Emily  nieko nelaukdami nusprendė nupirkti benamių porai bent vakarienę. Tuo pačiu Emily pradėjo domėtis, kaip gauti viešbučio kambarį „Holiday Inn“, jei to prireiktų.

„Mes priėjome prie jos, pasakėme, kad ketiname jai padėti, ir pasakėme, kad jai nebereikia ten stovėti, – teigė vyras. – Tuo metu mes pasiūlėme jai nupirkti vakarienę. Ji supažindino mus su savo vyru Robu, kuris buvo neįgalus“.

Po to Nathanas Berningas  uždavė jiems klausimų apie tai, kur jie gyvena ir kodėl jie negauna paramos. Jewel papasakojo apie tai, kaip ji buvo įvaikinta, kad buvo dešimtas vaikas šeimoje ir nepalaiko ryšių su savo šeima. Ji neteko darbo degalinėje ir nuo tada ieškojo naujo darbo, bet negavo. Vasaros pabaigoje Jewel ir Robas susituokė.

Ji sužinojo esanti nėščia tik po to, kai šių metų pradžioje užklupo COVID-19. Būsimas kūdikis – jiems tarsi stebuklas, nes gydytojai pasakė, kad dėl Robo sveikatos būklės tikimybė pastoti yra labai maža.

Robas paaiškino,  kad laukia iš valdžios pagalbos neįgaliesiems, kad jie gyvena mažame kambarėlyje, bet neseniai gavo pranešimą dėl iškeldinimo. Nepaisant to, kad sumokėjo paskutinio mėnesio nuomą.

Robas prieš 11 metų pateko į skaudžią automobilio avariją, dėl kurios jis buvo paralyžiuotas nuo juosmens žemyn. Tačiau visus tuos metus jis buvo gydomas reabilitacijoje ir atgavo kojų funkcionalumą. Šiuo metu jis bando vėl išmokti vaikščioti ir Jewel jam padeda.

„Jie papasakojo mums istoriją apie tai, kaip jie gyveno iš sūrio likučių ir kaimyno duotų pilno maišo riešutų, nes neturėjo nei maisto, nei pinigų. Be to, Jewel turi tik vieną porą tinkamų drabužių, kuriuos ji dėvėjo kiekvieną dieną pastarąjį mėnesį. Jie išbuvo ten 2 valandas ir gavo tik vieno dolerio auką. Negana to, žmonės juokėsi iš jų, rodydami pirštais ir ignoruodami“, – sakė Nathanas Berningas.

Vyras taip pat išsiaiškino, kad Jewel kenčia nuo reguliarių traukulių. „Robas mums pasakė, kad jį palaiko netoliese gyvenanti močiutė, bet jiems buvo gėda prašyti maisto ar pinigų. Štai kodėl jie pasidarė plakatą ir nusprendė paprašyti pagalbos gatvėje“, – pridūrė Nathanas.

 

Turėtume padėti tiems, kuriems tikrai to reikia

Anot jo, vienas dalykas, kuris jiems įstrigo, buvo tai, kad Robas ir Jewel buvo nepaprastai teigiamai nusiteikę žmonės net ir užgriuvus finansinėms problemoms.

„Po vakarienės mes pasakėme Jewel ir Robui, kad norime jiems įteikti dovanų. Taigi, įkėlėme Robo vežimėlį į savo sunkvežimio galą ir padėjome jam atsisėsti ant galinės sėdynės su Jewel. Iki Meijerio degalinės automobiliu tik 4 minutės kelio“, – pasakojo geradaris.

Vyro teigimu, nupirko benamių porai 300 JAV dolerių vertės „Subway“ dovanų kortelių ir 200 JAV dolerių  vertės „Burger King“ dovanų kortelių, taip pat 1  tūkst. dolerių vertės „Meijer“ dovanų kortelių, kad įsitikintų, jog visą likusį nėštumą jie turės maisto.

„Kai pasakėme kasininkei, kad norime  nupirkti už vieną tūkst. JAV dolerių „Meijer“ dovanų kortelių,  tuo metu Jewel pradėjo verkti ir sakyti, kad mes esame angelai ir geriausi žmonės, kuriuos jie kada nors buvo sutikę. Ji sakė, kad žmonės niekada to nedaro ir niekas anksčiau nieko panašaus dėl jos nepadarė“, – teigė Nathanas.

Vyro teigimu, po to Jewel papasakojo apie tai, kaip tą dieną meldėsi, kad angelas sargas jai padėtų. Išeina, kad tas angelas sargas buvo Nathanas ir jo žmona Emily.

Nėščia moteris išėjo į lauką pasakyti Robui, ir jis buvo šokiruotas. Jis netikėjo, kol nepamatė kvito.

„Kai grįžome prie sunkvežimio, sustojome ir kalbėjomės dar apie 20 minučių. Jewel ir Robas mums pasakė, kad niekas anksčiau  dėl jų nieko panašaus nepadarė ir jiems reikia visa tai apgalvoti“, – sakė Nathanas.

Vyras džiaugiasi išgirdęs ir dar vieną gerą naujieną. Kai Jewel grįžo į degalinę, tarnautojas jai pasakė, kad ji  gali kreiptis dėl kasininkės darbo.

„Pagrindinis dalykas yra tai, kad turėtume padėti tiems, kuriems tikrai to reikia. Turėtume skirti laiko žmonėms, kurie prašo mūsų pagalbos, ir suteikti jiems galimybę. Jei turime galimybę būti dosnūs ir padėti, tai ir padėkime. Ir galiausiai, nė vienai nėščiai mamai nereikėtų jaudintis dėl to, ar ji turės ką pavalgyti, ar turės stogą virš galvos. Mes visi galime padaryti šiek tiek daugiau dėl žmonių, kuriems sunku mūsų bendruomenėje“, – tvirtino Nathanas ir Emily Berningai.

 

Socialinių tinklų nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą