Atlikėja Alsu su dukterimis

Dainininkės Alsu dukra Mikella Abramova  užėmusi pirmąją vietą  šou laidoje „Balsas. Vaikai “ buvo apdovanota 1 milijono rublių (14497,90 Eurų) prizu, kurį paaukojo Tatarstano Angelos Vavilovos vardu pavadintam labdaros fondui. Fondas padeda vaikams ir suaugusiesiems, sergantiems leukemija. Apie tai labdaros koncerte, skirtame vaikų dienai, pranešė fondo pirmininkas Vladimiras Vavilovas, – rašo rusų žiniasklaida.

***

„Jūs suprantate, kai Abramova tapo šou „Balsas. Vaikai“  konkurso nugalėtoja, ji pasirašė sutartį, įteikė mums tą milijoną, kurį laimėjo, ir pasakė:„ Aš tą milijoną skiriu jūsų vaikams“, savo interviu rusų žiniasklaidai sakė V.Vavilovas.

Dukters sprendimą pervesti pinigus į labdaros fondą pakomentavo ir Alsu. Anot jos, muzika ir dainavimas šeimoje visada buvo nukreipti į tai, kad pasaulis būtų švelnesnis ir geresnis.

„Džiaugiuosi, kad mano dukra Mikella priėmė sprendimą ir pervedė pirmuosius uždirbtus pinigus į Angelos Vavilovos vardo labdaros fondą. Tai tikrai buvo jos iniciatyva. Aš laiminga, kad būdama tokio jauno amžiaus ji supranta labdaros svarbą “, – sakė Alsu.

Mikella Abramova laimėjo šou laidoje „Balsas. Vaikai“, bet netrukus jo rezultatai buvo atšaukti. Neva tarptautinė kompanija „Group-IB“ skyrė balsus Mikellos naudai neteisingai.

Antrajame finale mergina nepasirodė. Tada „Channel One“ generalinis direktorius Konstantinas Ernstas paskelbė laidos nugalėtojais visus finalininkus, įskaitant ir Mikellą Abramovą. Visi vaikai gavo po1 milijoną rublių.

Pati Mikella savo „Instagram‘o“ paskyroje prisimena dienas, praleistas projekte „Balsas. Vaikai “, kaip laimingiausią savo gyvenimo laiką. „Tai buvo patys geriausi, linksmiausi ir labiausiai įvykių kupini mėnesiai mano gyvenime! Aš susipažinau su daugybe draugų iš įvairių miestų ir net šalių. Ir tai buvo mano svarbiausias apdovanojimas, kurį labiausiai ir vertinu!“.

„Instagram“ nuotraukos

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą