Paskutinis rudens mėnuo daugeliui yra budrus. Daugybė reikalų, metų pabaiga ir dažnos nuotaikos svyravimai gali išmušti iš pusiausvyros. Naudodamasis ateities spėjimu iš paveikslėlių, kiekvienas  galės suprasti, koks bus lapkritis ir kokių teigiamų pokyčių galima įnešti į gyvenimą.

Būrimas pagal paveikslėlius  taip pat yra puikus būdas sužinoti viską apie tai, kas laukia artimiausioje ateityje. Taip pat rekomenduojame pasitikėti savo intuicija, nes kiekvienas iš mūsų turime vidinį balsą, o būtent jis ir padės atverti paslapties šydą. O apsiginklavus informacija ir žiniomis, bus lengviau įveikti asmeninės laimės kliūtis. Taigi, permeskite akimis paveikslėlius ir išsirinkite jums artimiausią širdžiai.

 

  1. Lapkritis bus neaiškių perspektyvų mėnuo, todėl jei nesiimsite aktyvių veiksmų, galėsite pamiršti likimo dovanas. Nepaisant neaiškumo dėl ateities, verta žengti bent vieną žingsnį į priekį, kad vėliau nesigailėtumėte dėl prarastų galimybių. Baimės ir abejonės tik trukdys, todėl geriausia išeitis – visiems laikams jų atsikratyti. Ryžtas ir gebėjimas įsiklausyti į intuiciją padės neklysti renkantis kelią.
  2. Lapkričio mėnesį drąsioms idėjoms įgyvendinti gali trukdyti bet kas: debesuotas oras, nuotaika, noras pasislėpti nuo viso pasaulio ir kiti rudens bliuzo ženklai. Verta bandyti juos įveikti, kad savęs patikrinimas neužgožtų kelio į laimę. Praradus laiką, bus sunku viską kompensuoti, ką būtų buvę galima padaryti, tiesiogine prasme, vienu ypu. Gebėjimas įžvelgti grožį net kasdieniuose dalykuose padės susitvarkyti su sunkumais ir su savuoju „aš“.
  3. Su sunkumais susiduriama kiekvieno žmogaus kelyje, o jų įveikimas kone tampa žaidimu, padedančiu ugdyti valią, pamatyti perspektyvą ir kovoti už savo gerovę. 2020 metais lapkričio mėnesį meilė ir gebėjimas pasiekti tai, kas miela širdžiai ir atveria kelią į laimingą ateitį, padės įveikti barjerus ir kliūtis. Šioje kovoje žodžiai „slaptažodžiai“ netrukdys, veikiau priešingai – jiems padedant bus lengviau susidoroti su netikėtais likimo posūkiais.
  4. Rudenį vienišumas jaučiamas ypač aštriai, tačiau pasiduoti nevilčiai reiškia prarasti. Kad ir kas nutiktų, vienatvė turėtų būti naudojama jūsų naudai. Likę vieni su savo mintimis, turite ne pasinerti į nevilties bedugnę, bet ieškoti tinkamų sprendimų, naujų idėjų ir suplanuoti lemiamą proveržį, kuris padės jums ne tik atsistoti tvirtai ant kojų, bet ir tikėtis klestinčio gyvenimo. Dailės ar kuri nors kita meno terapija taip pat ne tik padės įveikti stresą, bet ir atsiras galimybė išsiugdyti paslėptus kūrybinius sugebėjimus.
  5. Lapkričio mėnesio jausmai ir emocijos vaidins svarbų vaidmenį, todėl neturėtumėte jų gniaužti savyje. Ryškios emocijos padės įveikti bet kokį stresą ir nebijoti susidurti su problemomis akis į akį. Nebijokite paprašyti ir pagalbos. Jums turėtų padėti artimieji įveikti laikinus sunkumus ir palaikyti sunkmečiu. Meilė taip pat gali suvaidinti pagrindinį vaidmenį, kuri gali būti ne tik draugiška, bet ir pasiruošusi iššluoti visas kliūtis savo kelyje.
  6. Lapkritis yra laikas, kai oras gali sukelti daug staigmenų, pakeisti nuotaiką kaip magas. Tačiau norint džiaugtis gyvenimu, būtina pasiekti vidinę pusiausvyrą. Darganotais rudens vakarais nepraraskite teigiamų emocijų bei pasistenkite nepasinerti į liūdesio bedugnę. Šiuo metu svarbu išsilaikyti ant stiprių emocijų bangos ir rasti būdą išspręsti kylančius sunkumus, taip pat įgyvendinti idėjas, laukiančias savo valandos.

Būrimas pagal paveikslėlius yra  gana įdomus metodas, suteikiantis galimybę ne tik sužinoti apie tai, ką pateiks paskutinis rudens mėnuo, bet ir suteiks galimybę geriau suprasti save, atsigręžti į savo vidinį balsą ir išmokti juo naudotis iki galo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą