Ohajo mieste gyvenantis ugniagesys Chrisas Kentas grįžo namo po 36 valandų pamainos sekmadienio rytą  ir pamatė savo nusiminusią žmoną. Pasirodo, žmona sapnavo, kad jis ją apgaudinėja su kita moterimi.

 

Prie gėlių puokštės pridėjo ir užrašą

Moteris pasidalino savo liūdesiu, nors ir žinojo, kad realiame gyvenime Chrisas neleidžia nieko panašaus. Be to, jie darniai augina tris gražius savo vaikus.

„Ji buvo aiškiai nusiminusi dėl šios sapno parašė Chrisas savo paskyroje „Facebook‘e“, kurį išspausdino ir leidinys  „Love What Matters“.

Kiekvieną sekmadienį šeima eina į bažnyčią, o pamaldoms pasibaigus,  tėvas ir dukra pasakė, kad užsuks į parduotuvę ir kai ką nupirks. Chrisas nusprendė pralinksminti savo žmoną ir nupirko jai ryškiai raudonų rožių. O prie puokštės jis pridėjo užrašą: „Apgailestauju, kad sapne apgavau tave… Norėčiau pasakyti, kad tai nepasikartos. Bet tavo sapnai man nepavaldūs. Cha, cha“.

Gavusi gėlių ir laiškelį prie jų, žmona nusišypsojo.

Chrisas pasidalino šia istorija „Facebook‘e“, norėdamas priminti skaitytojams, kad labai svarbu nepamiršti rodyti meilę savo artimiesiems, pragyvenus santuokoje ir keliolika metų.

 

Dovanos kaina neturi reikšmės

„Kai mes susituokėme, man visada buvo svarbu rodyti meilę ne tik ypatingais atvejais ar per šventes. Visada stengiausi pralinksminti nuliūdusią –žmoną ir pakelti jos nuotaiką visai dienai“.

Chrisas sako norintis, kad jo žmona visada jaustųsi mylima, laiminga ir vertinama, nes tai ir geras pavyzdys jų vaikams.

„Kai mano sūnūs mato, kaip aš elgiuosi su jų mama ir savo žmona, tikiuosi, kad užaugę jie taip pat elgsis su savo draugėmis  ir žmonomis, – parašė Chrisas socialiniame tinkle.- Be to, dukra, matydama tokį tėvo požiūrį į mamą, „nesutiks gyvenime mažiau“.

Pasak Chriso, dovanos kaina neturi reikšmės, nes meilė ir dėmesys artimiesiems yra daug svarbiau.

„Vertinkite bet kokias smulkmenas gyvenime, nes visai nesvarbu, kokį automobilį vairuojate ar kokie dideli jūsų namai. Svarbi tik meilė, kurią jūs suteikiate visiems šiuose namuose. Naktį, gulėdami lovoje, miegosite daug geriau, žinodami, koks artimas yra jums žmogus, prie kurio prisiliečiate“, – dalijasi Chrisas savo emocijomis ir išgyvenimais „Facebook‘e“.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą