Neleiskite svetimiems pasimatuoti jūsų vestuvinio žiedo. Leisdami nuimti ištikimybės simbolį nuo bevardžio piršto, jūs suteikiate tam žmogui savo sveikatą ir gerovę. Archyvo nuotrauka

Vestuviniai žiedai – ypatingi daiktai, ištikimybės ir šeimos gerovės simboliai. Vestuvinių žiedų dovanojimo istorija siekia senovės laikus. Kadaise kai kuriose šalyse jie buvo gaminami iš beržo žievės arba molio ir dovanojami savo mylimajai. Mūsų protėviai šią apeigą siejo su saulės kultu. Gavusi tokius papuošalus, merginai tai buvo įrodymas, kad mylimasis niekada jos nepaliks.

 

Niekada nepraraskite savo vestuvinių žiedų

Pamažu jie buvo pradėti gaminti iš skirtingų medžiagų. Tai gali būti sidabras, pernešantis mėnulio energiją. Bet dažniausiai vestuviniai žiedai būna pagaminti iš aukso ar baltojo aukso.

Apvali vestuvinio žiedo forma simbolizuoja amžiną meilę ir ištikimybę. Auksas įkūnija tikrus poros ketinimus. Ketinimų grynumas ir tyrumas sieja du žmones, nusprendusius susituokti amžinai.

Keitimasis šiais papuošalais yra paslaptinga apeiga, kurioje dalyvauja tik dviese:  paslaptingai sujungia  vienas kitą nematomais siūlais.

Gana dažnai jaunuoliai iš anksto susitaria, ar verta kreiptis į juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Nereikėtų gaišti laiko ilgoms paieškoms: taip galite išprovokuoti aukštesnių jėgų, saugančių santuokos sakramentą, nemalonę.

Niekada nepraraskite savo vestuvinių žiedų. Jei taip nutiks, jūsų šeima pasmerkta skyryboms. Kartais tai gali padėti sutvarkyti santuoką. Pavyzdžiui, jei vyras nusprendžia išeiti pas kitą moterį, žmonai reikia pažiūrėti per žiedą jam į nugarą, tada jis tikrai grįš.

Galioja neišsakyta taisyklė: našlė neturi dovanoti  savo vestuvinio žiedo dukrai. Jei to nesilaikoma, mergina gali pakartoti savo motinos likimą. Tokiu atveju jaunas ir stiprus vyras mirs pačiame jėgų žydėjime.

 

Vestuviniai žiedai yra paveldimi

Neleiskite svetimiems pasimatuoti jūsų vestuvinio žiedo. Leisdami nuimti ištikimybės simbolį nuo bevardžio piršto, jūs suteikiate tam žmogui savo sveikatą ir gerovę. Jei šis asmuo primygtinai reikalauja pabūti su žiedu, nuimkite žiedą ir padėkite jį ant stalo. Vestuviniai žiedai yra paveldimi, nes juose sukaupta šeimos galia.

Jei vienas iš būsimų jaunavedžių numetė žiedą prieš užsidėdamas jį ant piršto, tai ženklas, kad artėjančio išsiskyrimo nepavyks išvengti. Kad jaunavedžiams nekiltų bėdų, per žiedą reikėtų perverti siūlą, kuris visą negatyvą pasiims ant savęs. Po ceremonijos siūlas turi būti sudegintas.

Vienas stipriausių žmogaus galvoje viešpataujančių ir baimę keliančių įsitikinimų – kas nutiks, pametus žiedą. Žiedo metalas turi būti lygus, nepuoštas brangakmeniais. Tada vedybiniame gyvenime viskas klostysis sklandžiai, ir nieko blogo nenutiks.

Jei esate tikrai įsimylėjęs savo širdies draugą ir vertinate savo santykius, jokie ženklai nepanaikins jūsų laimingos sąjungos.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą