Šio tipo vyrai dažnai bando užmegzti santykius su vienišomis moterimis. Tai nenuostabu, nes vienišos moterys yra paprasčiausias „grobis“. Be to, jos naudoja daug flirto būdų ir moka palikti teigiamą įspūdį apie save. Archyvo nuotrauka

Vienišė moteris iškart matoma. Paprastai tai išduoda tam tikri įpročiai, elgesys ir bendravimas. Daugeliui atrodo, kad vienišoms moterims sunku rasti sau gerą vyrą. Bet yra trys vyrų tipai, kurie, susitikę su tokia moterimi, niekada jos nepaleis.

 

  1. Vyras, kuriam reikia palaikymo kasdien

Šiuolaikiniame pasaulyje dažnai sunku rasti tikrų vyrų, kurie pasirengę daug ką padaryti dėl moters. Jam svarbus jos palaikymas. Toks vyras vienišę moterį renkasi ir dėl to, kad ji turi labai mažai reikalavimų ir nebando apsimesti deive.

Šio tipo vyrams svarbu, kad moteris nekeltų skandalų „ant lygios vietos“, palaikytų jį sunkiais laikotarpiais ir darytų viską, kad namuose būtų patogu ir ramu. Taigi, jei moteris yra paprasta ir ji nekelia rimtų reikalavimų, vyras jos laikysis.

Kažkodėl daugelis moterų pamiršta, kad yra daug vyrų, kurie tiesiog bijo kurti santykius. Pavyzdžiui, kai vyras užmezga rimtus santykius, jis dažnai girdi žodį „noriu“.

Todėl, jei moteris nepradeda aiškinti, ko ji nori ir nenori, vyras griebia ją abiem rankomis, puikiai suprasdamas jos pranašumus.

  1. Lovelasas

Šio tipo vyrai dažnai bando užmegzti santykius su vienišomis moterimis. Tai nenuostabu, nes vienišos moterys yra paprasčiausias „grobis“. Be to, jos naudoja daug flirto būdų ir moka palikti teigiamą įspūdį apie save.

Lovelasas puikiai supranta, kuriuos „mygtukus“ reikia paspausti, norint parodyti meilę. Ir kaip žinote, vienišos moterys irgi myli ausimis, bet jos moka teisingai atsirinkti informaciją.

Tačiau vargu, ar moteris su tokiu vyru sukurs rimtus santykius. Lovelasui rūpi tik pergalė ir savo svarbos jausmas, kad jam pavyko užmegzti trumpalaikius santykius su nauja moterimi.

Žinoma, dėl tokių tipų vienišos moterys apskritai nustoja tikėti vyrais. Įdomiausia tai, kad daugelis vienišų moterų yra linkusios sutikti, net jei supranta, kad tokie santykiai neturi ateities.

  1. Vienišas vilkas

Yra vyrų tipas, kurie sąmoningai renkasi vienišumą ir stabilumą. Jų nedomina įvairios pramogos, vakarėliai, paviršutiniškos intrigos ir kiti malonumai. Jų tikslas yra jų pačių patogumas ir aiškus gyvenimo planavimas. Tokie vyrai moka palikti teigiamą įspūdį apie save, tačiau stengiasi visai neprisirišti prie kitų žmonių.

Bet kai jie susitinka su vieniše, neturinčios šeimos ir vaikų, moterimi, viskas gali pasikeisti. Jei moteris iš tokio vyro neatims asmeninės erdvės, jis ją įvertins ir bandys kurti santykius.

Labai svarbu, kad moteris nepradėtų taikyti įvairius draudimus ir bandyti kontroliuoti visus gyvenimo procesus. Vienišas vilkas mėgsta laisvę, kitaip neįsivaizduoja savo gyvenimo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą