Vaikinas neturi teisės reikalauti iš merginos trijų dalykų. Archyvo nuotrauka

Sakoma, mylėti nedraudžiama, tačiau pasitaiko situacijų, kai nereikėtų leisti, kad  jumis būtų manipuliuojama. Kalbame apie tai, ko vaikinas niekada neturi teisės iš jūsų reikalauti.

 

  1. Kad tu dabar visada ir visame kame su juo sutinki

Ne, ne ir dar kartą ne. Įsikalkite į galvą tai sau kartą ir visiems laikams, o dar geriau – kur nors užsirašykite – jūs neprivalote, pradėję susitikinėti ir užmegzti artimus santykius su vaikinu, iškart ir  automatiškai su juo sutikti visame kame. Nes tai visai nereiškia, kad dabar jūs turite turėti vieną nuomonę dviem – tik jo nuomonę. Svarbu, kad ir toliau turėtumėte savo nuomonę ir, ne mažiau svarbu, kad galėtumėte ją išsakyti ramiai ir žinoti, kad tikrai būsi išgirsta, o ne jo ignoruojam.

Galų gale, būti išklausytai ir turėti  savo nuomonę – yra jūsų teisėta teisė, kurios niekas iš jūsų negali atimti. O vaikinas, kuris jus tikrai myli, visada jus palaikys ir net kartais paprašys jūsų patarimo. Juo labiau, išklausys jūsų nuomonę.

  1. Kad pamirštumėte visus savo pomėgius, draugus ir visą laisvalaikį leistumėte tik su juo

Kodėl išvis turėtumėte tai daryti? Greičiau turėtų būti priešingai – ji turėtų įskiepyti jums tikėjimą ir norą kurti bei tobulėti, o ne sėdėti užsidarius namuose tarp keturių sienų. Juk  ne į vergiją, tiesą sakant, patekote. Tai kodėl tada leidžiate kam nors taip su jumis elgtis? Taip, ir apskritai, jei vaikinas jumis pasitiki, jis lengvai ir ramiai sureaguos į tai, kad jūs, pavyzdžiui, retsykiais norite susitikti su savo gerais draugais. Nes tai visai normalu.

Prisiminkite, kad esate santykiuose, o ne už vaikino pavadėlio, kaip koks ištikimas šuo. O dabar tik nuo „šeimininko“ priklausys, kur galite eiti, o kur ne. Todėl neturite sakyti „vaikinas manęs nepaleidžia“  ar „negalėjau paprašyti jo laisvo laiko“, o „aš pati leidžiu jam taip su manimi elgtis ir pati perdaviau  jam teisę tvarkyti mano gyvenimą“.

Todėl tiesiog grąžinkite šią teisę tam, kam ji priklauso – sau ir niekam kitam jos neduokite.

  1. Kad dabar pradėtumėte rengtis, dažytis ir apskritai atrodyti būtent taip, kaip jam patinka

Žinoma, galite atsižvelgti į savo vaikino norus ir kartais pasipuošti suknele, kuri, kaip žinia, jam taip patinka. Bet tai visai nereiškia, kad dabar reikėtų visiškai pakeisti stilių ir, pavyzdžiui, išmesti visus džinsus, nes, matai, jam labiau patinka, kai mergina vilki tik sukneles ir sijonus.

Dėvėkite tai, kas jums patogu ir tinka, nes tai yra jūsų gyvenimas ir jūsų pasirinkimas. Todėl  joks vaikinas ar vyras neturi teisės reikalauti iš jūsų kažkaip pakeisti savo išvaizdą. Be to, tai nesąžininga, nes kadangi jis norėjo santykių su jumis, todėl jam viskas tiko su jumis, kodėl tai staiga nutrūko dabar? Todėl rūpinkitės ir vertinkite save bei savo individualumą. Sėkmės!

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą