Ideali moteris santykiams ta, kuri neieško paslėptų prasmių ten, kur jų iš tikrųjų nėra. Vyras gali pasidalinti su ja savo mintimis ir nebijoti, kad rytoj ji iš to, kas buvo pasakyta, viską apvers aukštyn kojomis. Archyvo nuotrauka

Kas yra artimi santykiai? Ko gero kiekvienas turės savo atsakymą į šį klausimą. Ar prasminga ieškoti „teisingo“, orientuotis į kokius nors standartus? O jei ne, kaip tuomet įvertinti artumo laipsnį? Mes nuolat kalbame apie artimus santykius, pažvelgdami į juos iš skirtingų pusių. Bet ką iš principo reiškia artimi vyro ir moters santykiai? Galvojant  apie tai, kas laikoma artimais santykiais, jūsų dėmesiui ženklai, kurie padės tai suprasti.

 

 1. Jūs juokiatės iš kai kurių juokelių

Šie juokeliai atsirado kažkur tarp virtuvės ir miegamojo, kai kuris nors iš jūsų supainiojo užsimaudamas kojinę ar prisiminė vaikystės pokštą. Beprasmiška kitiems aiškinti, nes visa tai per daug asmeniška, bet judviem vis tiek juokinga.

 1. Turite slaptą kalbą

Ne, ne, čia ne apie tai, kaip jūs vienas kitą vadinate kokiais nors tik jums žinomais vardais ar slapyvardžiais, nors tai įmanoma. Slapta kalba reiškia, kai kalbate apie ką nors savo, o kiti žmonės negali jūsų suprasti: žodžiai atrodo pažįstami, bet sakiniai nesutampa. Žinoma, o jums viskas aišku.

 1. Jūs suprantate vienas kitą, net jei to suprasti neįmanoma

Jei trumpai drūtai – jums abiem  viskas aišku be žodžių.

 1. „YouTube“ kviečia pažiūrėti keletą keistų vaizdo įrašų

O kas juos įkėlė ten? Žinoma, kad kuris nors vienas iš jūsų ir tuo pačiu nori padaryti staigmeną.

 1. Šios istorijos klausotės šimtąjį kartą

Pavyzdžiui, kaip jaunesnis  brolis saldainiams išleido pinigus iš savo taupyklės ir išdalijo juos visam kiemui, akivaizdžiai padarė didelę įtaką partneriui, jei jis nuolat tai prisimena. Ir šimtąjį kartą klausosi taip, lyg girdėtų pirmą kartą.

 1. Apie savo vaikystės draugus žinote daugiau, nei jie žino apie save

Kaip sakoma, be komentarų.

 1. Nustojote pastebėti, kad „aš“ pakeičiate „mes“

„Mūsų katė“, „Mes pabudome“, „Mes to nesitikėjome“  ir taip toliau. Bet kas sakė, kad tai blogai?

 1. Galite pasakoti viską

Ir laisvai kalbate apie dalykus, kurių „visuomenėje“ nėra įprasta minėti, nes žmogus, su kuriuo esate šalia, jus supranta ir priima viską, ką jūs pasakote.

 1. Dažnai kalbate apie savo mylimąjį/ąją

Bet ne todėl, kad esate pamišę dėl meilės, o todėl, kad dauguma istorijų apie jūsų gyvenimą yra bendrų nuotykių istorijos. Daug laiko praleidžiate kartu, todėl nenuostabu.

 1. Jūs žinote vienas kito kasdienius įpročius ir skonį

Todėl neperkate vanilinės kvapo dušo želė, nes jums abiem labiau patinka aviečių, vakarienei neruošiate makaronų, nes vakarais  valgote tik daržoves ir klausotės repo per ausines.

 1. Nusipirkote antrą antklodę

Aistra neišblėso, meilė niekur nedingo, tačiau staiga paaiškėjo, kad galima miegoti kartu ir nesidalyti antklode, mėgaujantis poilsiu taip, kaip jums labiausiai patinka.

 1. Jūs atmintinai žinote savo mylimojo/osios dienotvarkę

Todėl iš anksto žinote, ką judu veiksite penktadienį, savaitgalį, per šventes ir taip toliau.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą