Skyrybos būna labai skausmingos abiem partneriams. Kartais nutinka taip, kad abu partneriai nori ištaisyti kai kurias santykiuose padarytas klaidas ir vėl atnaujinti savo santykius.

Kitais atvejais, kai abi pusės neturi noro įdėti bet kokių pastangų, santykių atnaujinimas ir neįmanomas. Bet jei vis tiek jaučiate emocijas dėl buvusio, labai tikimės, kad tam tikru momentu viskas virs judviejų meilės santykių atnaujinimu.

Bet gali būti ir taip, kad jis duoda aiškių ženklų, jog niekada nebegrįš. Kokie jie?

1.Jis vengia jūsų

Net jei tuo pačiu metu esate toje pačioje vietoje, jis gali nekalbėti su jumis ar būti santūresnis. Jei jis tikrai neparodo, kad džiaugiasi jus matydamas, atrodo abejingas, tai yra aiškus ženklas, kad jis tęs savo gyvenimą be jūsų.

2.Jis palaiko jus ieškant naujo partnerio

Kartais buvę partneriai palaiko normalius, draugiškus santykius. Jie gali pasikliauti vienas kitu, pasikonsultuoti, pasidalinti savo nuogąstavimais.

Todėl, jei jis palaiko jus dėl susitikimų su potencialiais naujais partneriais, jis nori, kad būtumėte laiminga. Tai taip pat reiškia, kad jis neketina atnaujinti savo santykių su jumis.

  1. Reikalauja, kad grąžintų visas dovanas

Išsiskyrus, kai kuriais atvejais moteris pati nusprendžia grąžinti visas dovanas savo vyrui. Bet būna, kad ir  vyras reikalauja, jog ji grąžintų visas dovanas. Tai akivaizdžiai rodo, kad santykiai su jūsų partneriu baigėsi.

4.Jis sąmoningai tolsta nuo jūsų

Mylintis vyras po išsiskyrimo nori būti arčiau moters, kuria domisi. Bet jei supratote, kad jis paliko jus emociškai pagal bendravimo dažnumą, pagal tai, kaip jūs apskritai bendraujate, tada, akivaizdu, jis juda pirmyn.

  1. Jis palaiko naujus santykius

Atrodo, kad vyrai išsiskyrę greičiau užmezga naujus santykius. Kartais tai būna trumpalaikiai susitikimai pramogoms, pavydo provokavimui. Tačiau kitais atvejais santykiai gali būti gerokai rimtesni, o tai rodo, kad jam jūs tikrai jau esate praeityje.

6.Jis taip pat išsiskyrė su jumis ir socialiniuose tinkluose

Jis ne tik nutraukė bet kokį fizinį kontaktą su jumis, bet ir nutraukė virtualų kontaktą per socialinę žiniasklaidą. Tai tikrai ženklas, kad jis tavimi nesidomi ir yra pasirengęs judėti į priekį gyvenime.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą