Jau seniai nebestebina skyrybos, kai moteris lieka viena su vaiku ar vaikais. Atsidūrus tokioje situacijoje jai nėra lengva susirasti naują partnerį ir ištekėti antrą kartą. Vyrai atsargiai vertina moteris, turinčias vieną ar du vaikus iš pirmosios santuokos. Kodėl?..

 

Dar viena rimta kliūtis – tai buvęs moters vyras

Pirmas dalykas, kuris šauna vyrams į galvas, yra tas, kad jei moteris išsiskyrė ir liko viena su vaikais, vadinasi ji yra sunkaus ir nesugyvenamo charakterio. Taip pat stipriosios lyties atstovai galvoja, kad ji ne tik būtomis ir nebūtomis nuodėmėmis kaltino vyrą, bet ir „išgėrė daug jo kraujo“, kol jis  galų gale neištvėrė ir paliko ją.  Vyrų įsitikinimu, geros moterys nepaliekamos, o tuo labiau, jei šeima turi vaikų.

Be to, vyrai galvoja, kad apskritai labai sunku užmegzti naujus santykius, jei moteris turi vaikų. Mat ir maža pastaba jos vaikui dėl netinkamo elgesio ar dėl to, kad neklauso, neretai atsisuka kitu galu. Kitaip tariant, motina greičiau užtars savo vaiką nei pritars vyro sudrausminimui. Taip pat pastabą vaikui dėl jo blogo elgesio mama gali suvokti kaip bereikalingą kabinėjimąsi ir nepasitenkinimą dėl tos pačios priežasties – naujasis vyras nėra biologinis jos vaiko tėvas.

Dar viena rimta kliūtis, trukdanti vyrui užmegzti santykius su išsiskyrusia moterimi, turinčia vaikų. Tai buvęs moters vyras. Jai jam ką nors reiškia vaikai, jis daugiau ar mažiau dalyvaus jų gyvenime ir auklėjime. Tai yra jis periodiškai atsiras: norės pamatyti savo vaikus, praleisti kažkiek laiko su jais ir ,žinoma, pasikalbėti su buvusia žmona apie jų auklėjimą. Toks bendravimas sukelia nevalingą pavydą ir natūralų nerimą: buvusi pora draugiškai sutaria, o dabartinis vyras atsidurs „kvailio“ vietoje, kuris bus naudojamas kaip įrankis ar priemonė, palaikant santykius su buvusiu sutuoktiniu.

 

Vyras tikino norėjęs savo vaiko, bet žmona nė  už ką nesutiko

Daugeliu atvejų išsiskyrusiai moteriai su vaiku ar vaikais, labai sunku vienai juos išlaikyti: reikia daug dirbti, norint suteikti viską, ko jiems reikia. Todėl neretai savo antrąjį vyrą ji vertina daugiau kaip finansinio stabilumo šaltinį. Žinoma, tada galima suabejoti ir moters jausmais. Todėl greičiausiai tokia santuoka sukuriama ne iš meilės, o iš išskaičiavimo. Tokia santuoka tikrai nepradžiugintų nei vieno vyro.

Nors pradžioje moteris tyli, neprieštarauja vyrui, tarsi su viskuo susitaiko, bet nepasitenkinimas niekur nedingsta, jis kaupiasi. Pirmiausiai per niurnėjimą. Mylintis vyras bando „išlyginti kampus“, nepasiduodamas provokuojamiems kivirčams. Bet vargu, ar jis taps paklusniu vyru.

Internete galybė vyrų forumų, kur jie dalijasi savo šeiminio gyvenimo problemomis ir kitais jiems labiausiai rūpimais klausimais. Yra net atskiras skyrius, kur jie atvirauja, kodėl nesugebėjo  užmegzti santykių  su išsiskyrusiomis moterimis su vaikais arba jau sukūrus šeimą su jomis, po kiek laiko išsiskyrė ir pateikė savo priežastis.

Vienas forumo dalyvių parašė, kad po dvejų bendro gyvenimo metų žmona pradėjo sakyti, jog jis  nepakankamai stengiasi dėl savo šeimos. Anot jos, vyras ne tik mažai bendrauja su jos sūnumi, bet ir konfliktuoja. Neleidžia jos paaugliui sūnui daryti tai, kas jam patinka.

Kitas forumo lankytojas parašė vedęs moterį su dviem vaikais. Vyras tikino norėjęs savo vaiko, bet žmona nė  už ką nesutiko. Moteris aiškino, kad ji nebėra jauna ir nėra pasirengusi vėl leisti bemieges naktis prie kūdikio lovelės ir keisti sauskelnes. Bet ką daryti jaunam vyrui, norinčiam savo atžalų?..

Dar vienas vyras parašė: „Mes gyvename maždaug trejus metus, bet ji galvoja, kad aš esu neištikimas. Ji nuolat mane kažkuo įtaria, tikrina mano telefoną ir panašiai. Žinoma, viskas baigiasi skandalu. Buvęs vyras su ja nesielgė gražiai, o dabar ji sako, kad visi vyrai tokie. Nežinau, kiek ilgai ištversiu tokį šeimos gyvenimą“.

Vesti moterį su vaikais reiškia prisiimti atsakomybę ne tik už ją, bet ir už jos vaikus. Todėl vyrai, prieš žengdami šį žingsnį, turėtų labai gerai pagalvoti, kam ryžtasi ir gal geriau neapsunkinti ir taip sunkaus gyvenimo?..

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą