Archyvo nuotrauka

Moterims neduoda ramybės klausimas, kodėl dažniau pradėjus susitikinėti su vyrais, kurie gyvena vieni, bet jie neketina užmegzti artimesnių santykių su priešinga lytimi?

Tuo tarpu tyrėjai, atlikę stipriosios lyties atstovų apklausą, taip pat patvirtino, kad pastaraisiais metais vyrų, nenorinčių palaikyti nuolatinių santykių ir tuo pačiu prisirišti prie moters, skaičius tikrai išaugo.

Tyrėjų teigimu, ilgą laiką be moters gyvenęs vyras jos  ir neieškos. Paprasčiausiai jam jos ir nereikia. Ir jis turi tam gana svarių priežasčių. Tai yra, ne tik nekyla pavojus prisirišti, bet ir nereikia prisiimti atsakomybės, įsipareigojimų ir panašiai. Bet yra ir kitų priežasčių, kodėl vyras renkasi vienišiaus gyvenimą

1.Santykiai su moterimi reikalauja tam tikrų emocinių „išlaidų“

Vyras, įpratęs gyventi vienas, nenori ir bijo, kad gali įsimylėti, patirti meilę savo išrinktajai, o paskui išgyventi ir kankintis, nesulaukus atsako ar jai staiga pasibaigus. Ir jis, tai suprasdamas, nenori užsikrauti nereikalingų problemų ant savo pečių. Be to, tai gali nutikti ne tik jam, bet ir jo partnerei. Tuomet kils konfliktai, susierzinimas, nepasitenkinimas. Todėl vyras mano, kad daug geriau jam būti vienam. Taip jis sutaupys nervus ir išsaugos ramybę.

  1. Jis nori gyventi tik sau

Jei vyras ilgą laiką gyvena vienas, tada dažniausiai tai gali reikšti, kad viskas turi suktis tik apie jį.

Jis gyvena tik sau. Daro tik tai, kas jam patinka. Niekam nieko neaukoja, daro tai, ką nori.

Žinoma, visa tai yra labai savanaudiška. Bet jis taip įpratęs, jam taip patinka ir jis nenori nieko keisti.

3.Supranta, kad užmezgęs santykius, jis tikrai turės pasikeisti, bet to nenori

Vyras supranta, kad užmezgęs artimus santykius su mergina ar moterimi, jam tikrai teks ką nors pakeisti savyje, ieškoti kompromisų, daryti tam tikras nuolaidas, aukoti savo laisvę.

Be to, žino, kad santykiuose turės prisitaikyti prie moters ar net stengtis jai įtikti, tenkinti jos kaprizus, todėl jis taip pat to nenori. Vyras supranta, kad nėra tam pasirengęs. Jis nenori keistis, klausytis jos priekaištų, reikalavimų ir net ultimatumų. Trumpai tariant, jis nesiruošia aukoti savo nepriklausomybę ir eiti ant moteriško „pavadėlio“.

4.Nenori prarasti įvairovės ir laisvės

Šitaip išsakęs vieną iš problemų vyras galvoja, kad negalės būti ištikimas vienai moteriai, todėl jis nenori apsimesti ir žaisti „šnipų“ žaidimus. Jis nori išlikti padoriu žmogumi, o padorumas ir neištikimybė nesuderinami. Todėl vyras yra nuoširdžiai įsitikinęs, kad atsisakęs moters, taip išgelbės ją nuo neįgyvendinamų vilčių sukurti su juo šeimą.

5.Nenori padengti moters išlaidų

Vyras įsitikinęs, kad gyventi vienam yra daug naudingiau. Jam nereikia leisti pinigų dovanoms ir išvykoms į restoranus, nereikia duoti pinigų išrinktajai įvairiems niekučiams, kuriuos mėgsta pirkti kiekviena moteris. Ir apskritai tokie vyrai neigiamai vertina bet kokį moters išlaikymą.

Todėl, jei vieną iš šių vyrų moteris sutiko savo gyvenimo kelyje, geriau negaišti laiko, nes jam nereikia moters ir jis savo nuomonės nepakeis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą