Jis jaučiasi globojamas. Pajunta, kad jam yra duota daug daugiau nei kitiems. Patikimumas, gerumas, gailestingumas kyla iš merginos. Archyvo nuotrauka

Manau, kad daugelis sutiks su manimi, jog ne visos merginos yra tinkamos santuokai. Be to, neretai vyrai su vienomis susitikinėja, o kitas veda prie altoriaus. Norint nesuklysti su pasirinkimu, patartina  iš karto atkreipti dėmesį į kai kuriuos ženklus. Tik tokiu atveju išvengsite pavojaus,  ir nereikės sakyti, kad mergina pasirinkta per klaidą, todėl net neverta tikėtis darnios sąjungos.

Taigi, kaip suprasti, kad pasirinkta mergina tinka žmonos vaidmeniui?

 

  1. Mergina teigia, kad į savo namus kvies tik būsimą vyrą

Suprantama, ji nekvies ir tavęs, kol gerai nepažįsta. Nes jis nori susirasti vieną vyrą visam gyvenimui ir neskubėti priimti skubotų sprendimų. Bendraudama su tavimi, ji daug dėmesio skiria asmeninėms savybėms, o ne piniginės dydžiui, nes puikiai supranta, kad ir koks turtingas būtų išrinktasis, svarbu dvasinis suderinamumas.

  1. Ją aktyviai domina jo pomėgiai, gyvenimo būdas

Pavyzdžiui, kaip praėjo jo vaikystė, apie ką jis svajoja, nes jai svarbu kiekviena su juo susijusi smulkmena. Šie pokalbiai padeda užmegzti glaudų emocinį ryšį, be kurio neįsivaizduojamas šeimos gyvenimas. Tačiau klausimai apie uždarbio dydį, buto, automobilio ir palikimo buvimą ar  net reikalavimus  turėti visa tai,  jau turėtų kelti ypatingą nerimą. Yra rizika, kad susidursite su pinigų medžiotoja, sėkmingai  tapdama jo išlaikytine ir melždama jo pinigus.

  1. Ji investuoja į santykius ir ypač į jį

Jis jaučiasi globojamas. Pajunta, kad jam yra duota daug daugiau nei  kitiems. Patikimumas, gerumas, gailestingumas kyla iš merginos. Tai nereiškia, kad ji yra pasiruošusi tenkinti jo  užgaidas. O jei taip nutiktų, vadinasi,  tai byloja  apie psichologinį jauno vyro nebrandumą.

  1. Jis jaučiasi lyderiu

Todėl, kad nepatiria spaudimo ir bandymų manipuliuoti. Ji tiesiog nori būti su tavimi. Ji neprimeta jam savo nuomonės ir nesistengia atrodyti geresnė. Nebijo kalbėti tiesos, nes yra tikra, kad ras supratimą. Ji yra tokia, kokia yra ir niekada nesistengs pasirodyti jo akyse tobula.

  1. Ji nelygina tavęs su kitais

Daugelis šiuolaikinių merginų neretai įskaudina vaikiną ar  vyrą, lygindamos su kuo nors geresniu. Tuo pačiu merginos tarsi užsimena, kad nėra  verti jų ir juos reikia keisti! Dora ir mylinti mergina, jei  ir lygina vyrą,  tai nebent tik su… savimi!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą