Svarbiau mokėjimo bendrauti santykiuose patirtis, o ne turėtų partnerių skaičius. Archyvo nuotrauka

Net ir šiuolaikiniame pasaulyje  daugumai vyrų tai vis dar yra svarbus kriterijus. Atrodytų, visiška laisvė ir niekas nieko nesmerkia, bet vyrui tai yra svarbus rodiklis. Išsiaiškinkime, kodėl ši tema vis dar aktuali.

 

Daugeliui moterų tai neatrodo teisinga

Visi žino stereotipą: jei vyras turi daug moterų, tai jis yra kietas vyras, o jei moteris turėjo daug vyrų, tada ji pati supranta, kas…

Bet daugeliui  moterų tai neatrodo teisinga. Ir jas galima suprasti. Bet taip jau gamtos surėdyta: moteris turi  gimdyti vaikus, o vyras turi užauginti kuo daugiau palikuonių. Žinoma, ne visi vyrai to laikosi, tačiau vienaip ar kitaip tai laikoma įprastu dalyku. Taip, mes esame žmonės, protingos būtybės, bet negalima nutolti nuo tikrosios savo prigimties.

Tad, ar verta užmegzti santykius su tokia „populiaria“ mergina?

Tiesą sakant, šioje situacijoje nėra nieko labai blogo. Dauguma silpnosios lyties atstovių  pasisako už lygias moterų teises ir laisvę. Bet šios moterų „teisės ir laisvės“ turi  ir kai kurių trūkumų.

  1. Ji per lengvai prieinama

Akivaizdu, kad jei mergina turi daug vaikinų, tai priežastis yra jos prieinamumas. Todėl, jei ji turėjo daug partnerių, akivaizdu, kad ji nėra  rimta ir pasirengusi palaikyti tvirtus bei ilgalaikius santykius.  Todėl tai iškart galima laikyti dideliu trūkumu, jei vaikino tikslas bus rimti santykiai, o ne kas nors kitas.

  1. Nemoka kurti santykių

Apskritai tai yra gana svarbus kriterijus. Jei, pavyzdžiui, mergina per 10 metų turėjo 10 vyrų, tai nėra taip blogai, kaip per metus 10 vyrų. Todėl jei per trumpą laiką ji turėjo daug vyrų, tai rodo, kad jos nedomina santykiai, arba yra nepaprastai išranki. Vienaip ar kitaip bet tai irgi trūkumas vyrų akimis.

  1. Per daug reikli

Kaip ir minėjome ankstesniame punkte, mergina gali būti labai išranki, per daug reikalaujanti ir per daug aukštai iškėlusi pageidavimų kartelę. Taip gali nutikti dėl to, jog sukaupusi daug patirties, ji jau aiškiai supranta, ko nori iš vyro. Todėl įsimylėti jai būna daug sunkiau nei nepatyrusiai merginai. Taigi, vyrai stengiasi vengti tokių moterų. Galbūt net dėl ​​jų pačių nesaugumo.

  1. Palaida ir amorali

Šios dvi savybės tarsi vyšnia ant torto viršaus. Žinoma, sunku sukurti šeimą su moterimi, kuri  nepripažįsta ar neigia visas padorumo normas. Todėl nedaugelis vyrų  nori kurti su tokia moterimi bendrą ateitį. Na, nebent labai nepatyręs ir aštrių emocijų mėgėjas. Žodžiu, visa tai turi  ir savo privalumų. Žinoma, su sąlyga, kad vyrą tenkina šie moters trūkumai.

  1. Patyrusi

Neretai vyrai pasiekia tokį amžių, kai  pradeda vertinti moterų patirtį. Jie nenori nieko mokyti, nenori kalbėti apie gyvenimą. Jie nori paprastų santykių su žmogumi, kuris pats gyveno turiningą  gyvenimą. Taigi, kai kuriems vyrams turtinga moterų patirtis būna pliusas.

  1. Žino, ko nori

Kai kuriems  vyrams šis dalykas būna minusas,  o kai kuriems ir  pliusas. Apskritai vyrams patinka stiprios ir nepriklausomos moterys, žinančios, ko nori iš gyvenimo ir kaip to pasiekti.  Todėl vyrai galvoja, jei tokia moteris juos pasirenka, tai amžinai. Kai kuriais atžvilgiais jie yra teisūs.

  1. Padeda tapti stipresniu

Bet ne paslaptis, kad vyrai mėgsta būti stipresni už moteris. Todėl užkariavę stiprią moterį, jie pasijunta dar stipresni. Bet tai turi  ir savo riziką. Tai tiesiog gali nesuveikti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą