Duktė galvoja, kad motinai ištarus lemtingus žodžius, jai nesiseka nei mokytis, nei asmeninis gyvenimas

Ekstrasensų tvirtinimu, motinos prakeiksmas gyvuoja ir yra baisiausias užkeikimų, iš visų kokių tik gali būti. Ši prakeiksmo forma gana dažnai pasitaiko šeimose, bet ne vienas prakeiktasis net nenutuokia, kokios jo laukia pasekmės. Be to, atsikratyti motinos prakeiksmo daug sunkiau nei užkalbėjimo, kurį atliko visokių ritualų padedama patyrusi ragana ar būrėja.

Taip su motina besielgiantys vaikai –  greičiau neteisingo auklėjimo rezultatas

„ Užtenka motinai supykus, besiriejant su dukra, emocijų pagautai netyčia ištarti: „Būk tu prakeikta“ ir jos vaikui ilgus metus ima nesisekti, jį visur lydi neigiami dalykai, kurių niekaip negali atsikratyti“, – sako „Ekstrasensų mūšio“ finalininkė, žinoma aiškiaregė Jelena Jasevič. Anot jos, daug ekstrasensų, aiškiaregių, magų atsisako pravesti ritualą ir pašalinti  motinos prakeiksmą, bijodami, kad šis neigiamas dalykas pereis jiems.  Paprastai jie rekomenduoja paieškoti patyrusį juodąjį magą, kuris nebijo rizikuoti pravesti ritualą namuose savarankiškai.

Tačiau aiškiaregė Jelena Jasevič vis dėlto siūlo pamėginti pašalinti kada nors motinos ištartus žodžius; „Būk tu prakeikta“.

„Paimkite baltą popieriaus lapą  ir žvakę. Ant popieriaus surašykite viską, už ką atleidžiate savo mamai. Atleidimo ar atsiprašymo žodžiai gali būti įvairūs. Pavyzdžiui: „Aš atleidžiu tau  už visus kada nors pasakytus įžeidžiančius žodžius, kuriuos tu ištarei man įsiutusi ir su neapykanta. Juk anksčiau mane mylėjai, o dabar prakeikei tik dėl to, kad aš ginčijausi, prieštaravau ir atsikalbinėjau. Priekaištavau, kad neteisingai elgiesi, vartoji alkoholį (narkotikus), bet tu nespėjusi suprasti to žodžio reikšmės, ištarei man įtūžusi ir iš nevilties“. Po to, kai parašysite, padėkokite savo mamai už viską, ką ji padarė jums gero anksčiau, kai buvo sveika ir ne tokia bejėgė, kaip dabar. Lapelį su atsiprašymo ir dėkingumo žodžiais sudeginkite virš žvakės, o jo pelenus išberkite pavėjui“.

Aiškiaregės manymu, ne visada motinos prakeikia savo vaikus dėl savo elgesio ar sveikatos problemų. Būna, kad motinos santykiai su sūnumi ar dukterimi iki prakeiksmo prieina dar tada, kai vaikas nelabai ir supranta, ką tai reiškia, kodėl mama pyksta  ir sako jam tai ir kaip tie žodžiai gali paveikti jo ateitį.

Žinoma ekstrasensė tvirtina, kad vaiką, kurį vaikystėje ar paauglystėje ar jau bestudijuojantį universitete, dėl kurių nors priežasčių prakeikia mama, vienaip ar kitaip atsispindi jo tolimesniame gyvenime. Tai yra vaikas, baigęs mokyklą, negali įstoti į aukštąją ar norimą specialybę, dažnai susiduria su finansiniais sunkumais, jam nesiseka asmeninis gyvenimas arba dažnai serga.

Tuo tarpu skeptikai  ir psichologai tvirtina, kad dukteriai ar sūnui nesutariant, konfliktuojant su motina ir išvedus ją iš pusiausvyros, nebesusilaiko ir ištaria tuos žodžius. Tačiau  pravartu būtų pažvelgti nuo pradinio taško: taip su motina besielgiantys vaikai –  greičiau neteisingo auklėjimo rezultatas, o motinos prakeiksmas čia nieko dėtas.  Bet kuri motina nori mylėti savo vaiką, nori, kad jis  būtų geras, drausmingas, darbštus, atsakingas ir taip toliau. O jei sūnus ar duktė, baigę vidurinę mokyklą, nedžiugina savo tėvų pasiekimais, tai pirmiausiai jie patys yra kalti dėl to.  Griežtas tėvas ar isteriška mama  tokiu savo elgesiu tikras nebuvo sektinas pavyzdys vaikams. Kadangi taip besielgdami, nesugebėjo kontroliuoti savo emocijų. Todėl motina, kartais nebematydama išeities ar iš nevilties siunčia ant vaiko galvos  prakeikimą ir be priežasties.  Sunki psichologinio pobūdžio trauma, patirta vaikystėje ir paauglystėje, nuolatiniai konfliktai ir skandalai šeimoje  taip pat gali būti svari priežastis, kad vaikai suaugę nemoka užmegzti  ir palaikyti santykių ne tik su priešingos lyties atstovais, bet ir su kitais žmonėmis, kenčia dėl vienatvės ir būna abejingi bei vangūs aplinkiniams.

Jei prasidėjo „juodasis periodas“, tai dėl to esate patys kalti, o ne motinos prakeiksmas

Dvasininkai taip pat galvoja, kad motinos prakeiksmas gali  padaryti įtaką tik silpnam žmogui. „Palaiminkite tuos, kurie jus prakeikia“, – pataria bažnyčios tarnai. Jų manymu, motinos prakeiksmas gali turėti galių  savo vaikų ar kito žmogaus atžvilgiu tik tuo atveju, kai jie patys tuo tiki, yra įsitikinę, kad jiems nesiseka, viskas blogai tik dėl to, kad juos prakeikė motina! Žmogui prakeiksmas gali padaryti įtaką tiek, kiek jis pats sau tai leidžia. Svarbu suprasti, kad mama – tai toks pats žmogus, kokie esate ir jūs. Ji taip pat turi savo ydų, pranašumų ir trūkumų, todėl negali būti Visatos  teisuolė be nuodėmių. Neturi suaugęs žmogus priklausyti nuo motinos tiek, kad visas jo elgesys  ir poelgiai priklausytų tik nuo jos pasakytų žodžių ir sprendimų.

Todėl jei jūsų gyvenime prasidėjo vadinamasis „juodasis periodas“, vien nesėkmės ir nusivylimai, tai dėl to esate patys kalti, o ne motinos prakeiksmas. Jei toks buvo.  Tai ir rodiklis, kad esate stipriai priklausomi nuo kitų nuomonės, patiklūs ir lengvai pažeidžiami.  Vadinasi, jumis lengva manipuliuoti. O kiekvieną nepatinkantį ar skaudinantį žodį, ištartą jūsų artimo žmogaus agresyviai, imate giliai į širdį. Todėl jie ir daro jums neigiamą poveikį gyvenime, kaip prakeiksmas.

Dabar madinga kreiptis į būrėjas ir žiniuonius, norint atsikratyti motinos prakeiksmo ir kitų užkeikimų ar užkalbėjimų.  „Stebukladariai“ už atitinkamą pinigų sumą iš tikrųjų padeda nusiraminti ir bent trumpam pamiršti motinos prakeiksmą. Bet kas gali užtikrinti, kad jūsų mama kada nors vėl nepanorės daryti spaudimą jums, mokyti jus gyventi taip, kaip ji galvoja esant teisinga ir vėl nesuriks  su apmaudu: „Kad tu pats senatvėje atsidurtum mano padėtyje!“, „Tegul tave už tai Dievas nubaudžia!“, „Nematyti tau laimės už tai!“, „Kad tu degtum pragare prakeiktas!“ ir taip toliau.  Štai kodėl neverta tikėtis, kad jums pavyks visiškai atsikratyti tariamo motinos prakeiksmo, neįdėjus jokių pastangų ir nepakeitus savo požiūrio į žmones.

Norint pašalinti ar atsikratyti motinos prakeiksmo, pirmiausiai reikia mylėti save, tapti nepriklausomiems nuo motinos nuomonės, suprasti, kad jūs patys, be kieno nors pagalbos, sugebate pasiekti didelių laimėjimų gyvenime ir būti laimingais. Juk tai, kas jūsų netenkina ar nepatinka,  galima pakeisti pradėjus su optimizmu žiūrėti į gyvenimą ir atradus teigiamų dalykų visur.

Svarbiausia – kasdien po truputį keisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Ir jau praėjus kuriam laikui pajusite, kad jums tapo geriau ir džiaugsmingiau gyventi. Dėl to mažiau kreipkite dėmesio į tėvus, ką jie pasakė, kurie įpratę jumis manipuliuoti ir būkite savarankiški. Nesiskųskite gyvenimu ir nebėkite, iškilus problemoms, prisidengdami motinos prakeiksmu, o ryžtingai spręskite jas ir ieškokite išeities net ir iš kebliausios situacijos, kurią būtinai atrasite. Žinoma, jei galvosite savo galva.

 

parengta pagal meduniver.com

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą