Melanie McGuire, baigusi Charleso Gregory'io slaugos mokyklą, po dvejų metų ištekėjo už JAV karinio jūrų laivyno veterano Billo McGuire‘o. "Facebook" nuotrauka

Melanie McGuire gimė 1972 metais spalio 8 dieną. 1997 metais baigė Charleso Gregory’io slaugos mokyklą, o po dvejų metų ištekėjo už JAV karinio jūrų laivyno veterano Billo McGuire‘o.

Pora gyveno Naujajame Džersyje. Santuokoje gimė du sūnūs. Po antrojo vaiko gimimo Melanie, dirbusi slaugytoja vaisingumo klinikoje, užmezgė romaną su kolega daktaru Bradley Milleriu.

 

Į policiją moteris atvyko su dviem advokatais

2004 metais  balandžio 28 d. pora įsigijo namą, bet taip ir neįsikėlė į naują būstą. Kitą dieną po būsto įsigijimo pora susimušė dėl smulkmenų. Billas pakėlė ranką prieš moterį, tada susikrovė daiktus (anot žmonos) ir išėjo.

Balandžio 29 – ąją, Billo dingimo dieną, iš jo telefono buvo išsiųstos dvi skirtingos žinutės. Jis pasakė, kad nori pasiimti laisvą dieną.

Balandžio 30 dieną Melanie paliko namus ir apsigyveno viešbutyje, nes, anot jos, bijojo savo vyro. Netrukus moteris kreipėsi į policiją prašydama apsaugos: dabar vyras negalėjo prisiartinti prie žmonos ir sūnų.

Įsikėlusi į viešbutį, Melanie išnešė baldus iš namo į sandėlį, o likusius sutuoktinio daiktus atidavė tolimam giminaičiui.

2004 metais gegužės 5 d. Česapiko įlankoje prie tilto du žvejai, žvejojantys iš motorinės valties, iš vandens ištraukė lagaminą su Billo McGuire‘o  kūno dalimis.  Kaip vėliau paaiškėjo, iš viso buvo trys lagaminai – būtent nuo šio tilto Melanie numetė savo vyro kūną.

Negana to, gegužės 11 d., Virdžinijos paplūdimyje studentė valė šiukšles. Staiga ji pamatė didelį tamsų lagaminą, kurį į krantą išplovė įlankos bangos. Mergina atidarė lagaminą ir iš siaubo suriko: ten buvo suaugusio vyro kūno dalys (liemuo ir galva). Gegužės 16 dieną žvejys iš įlankos išžvejojo ​​trečią lagaminą.

Bet tada buvo nutapytas dar nežinomo vyro, rasto lagamine, portretas. Jis buvo parodytas per žinias. Gegužės 21 dieną pora atvyko į policiją: nepažįstamame asmenyje atpažino Naujajame Džersyje gyvenantį 39 metų Billą McGuire‘ą.

Policija iškvietė Melanie apklausai. Į policiją moteris atvyko su dviem advokatais: vienas advokatas nagrinėjo skyrybų, kitas – baudžiamąsias bylas.

Kai Melanie paklausė, ar jų namuose yra tokių lagaminų, ji atsakė, kad „ ne“. Tačiau kitą dieną ji pakeitė parodymus. Melanie „prisiminė“: Billas pirko šiuos lagaminus. Prieš išvykdamas būtent į šiuos lagaminus vyras susidėjo savo daiktus.

Melanie paklausė, ar detektyvai rado jos vyro automobilį. Neigiamą atsakymą sulaukusi moteris patarė automobilio ieškoti Atlantik Sityje, nes jos vyras buvo azartiškas žmogus. Policininkai nuvažiavo į Atlantik Sitį ir rado Billo mėlynos spalvos  „Nissan“.

Gegužės 25 dieną Billo McGuire‘o kūnas buvo perduotas jo žmonai Melanie, kuri jį iškart kremavo.

Policija įtarė Melanie dėl jos vyro dingimo ir nužudymo. Moteris buvo stebima visą parą, klausomasi jos telefono. Tik tada policija išsiaiškino: ji palaikė intymius santykius su daktaru Bradley Milleriu. Detektyvas pradėjo ieškoti ginklo, iš kurio buvo nušautas Billas.

Paaiškėjo, kad likus dviem dienoms iki vyro dingimo Melanie Pensilvanijoje įsigijo 38 kalibro „Toros“ revolverį, taip pat  ir šovinių. Teismo medicinos ekspertizė įrodė: Billas McGuire‘as buvo nušautas iš to paties ginklo.

 

Nuteisė kalėti iki gyvos galvos

Eismo stebėjimo kameros užfiksavo Melanie kelionę į Atlantik Sitį praėjus dienai po Billo dingimo. Pasak Melanie, ji norėjo pertvarkyti savo vyro automobilį. Billas tai padarė ne kartą su jos automobiliu.

Detektyvas susitiko su daktaru Bradley Milleriu ir pasiūlė pasikalbėti su Melanie, įspėdamas, kad pokalbis bus įrašytas. Vyras sutiko. Tada Bradley paskambino Melanie ir paklausė: „Jei nori, kad būtume kartu, pasakyk, ką tu padarei su Billu?“. Melanie sakė neturinti nieko bendra su savo vyro dingimu.

Be to, Melanie namuose kraujo pėdsakų nerasta. Užtat lagamine kartu su kūnu buvo rasta įvairių gyvūnų plaukų. Tai rodo, kad Billas buvo supjaustytas gabalais kitur.

2005 metais birželio 2 d. Melanie McGuire buvo suimta ir apkaltinta pirmojo laipsnio žmogžudyste. Teisėjas skyrė 10 tūkst. JAV dolerių užstatą. Norėdami išlaisvinti dukrą iš kalėjimo, Melanie tėvai įkeitė savo namą.

Netrukus policija išsiaiškino: daiktai buvo tose pačiose pakuotėse kaip ir Billo kūnas. Vėliau prokurorui pavyko įrodyti, kad pakuotės buvo to paties gamintojo, pagamintos toje pačioje linijoje su kelių valandų skirtumu. Pats kūnas buvo suvyniotas į paklodę iš gydymo įstaigos. To paties prekės ženklo paklodės buvo naudojamos klinikoje, kurioje Melanie dirbo slaugytoja.

Tuo tarpu kaltinamosios advokatai įrodinėjo, kad Billas buvo lošėjas ir, tikėtina, buvo kažkam skolingas, todėl už tai  ir sumokėjo savo gyvybe.

Melanie McGuire teismas prasidėjo 2007 metais liepos 15 d. Prisiekusieji priėmė nuosprendį: Melanie kalta dėl savo vyro nužudymo. Liepos 19 dieną teisėjas Melanie McGuire nuteisė kalėti iki gyvos galvos.

50 metų Melanie šiuo metu atlieka bausmę Klintono pataisos namuose Naujajame Džersyje. Moteris  iki šiol neprisipažino padariusi nusikaltimą.

Melanie ir Billo vaikų globa buvo suteikta jo seseriai Cindy.

 

 

„YouTube“ stopkadrai, „Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą