Wendy Trapaga buvo kukli, išauklėta, siekianti savo tikslo mergina, todėl Micheliui ji iškart krito į akį. "YouTube" stopkadras

Wendy Trapaga su tėvais persikėlė iš Kolumbijos į Majamį, JAV būdama 6 metų amžiaus. Mergina dievino savo tėvą ir kai jis žuvo lėktuvo katastrofoje, jai tai buvo stiprus smūgis, rašo „Daily Mail“.

 

Vyras žadėjo aukso kalnus

Motina vėl ištekėjo ir susilaukė trijų vaikų. Wendy visada padėdavo mamai, o baigusi mokyklą, ji pradėjo mokytis vizažistės specialybės Majamio grožio mokykloje. Ten ji sutiko savo būsimą vyrą Michelį Escoto. Wendy buvo kukli, išauklėta, siekianti savo tikslo, todėl Micheliui ji iškart krito į akį.

Escoto buvo vyresnis ir rūpestingas vyras, o tai merginai labai patiko. Be to, vyras žadėjo aukso kalnus, planavo atidaryti grožio saloną, o paskui – visą tinklą. Mergina juo patikėjo, nors jie gyveno skurdžiai, sunkiai susimokėdami už nuomojamą butą.

21 metų Wendy Trapaga ištekėjo už 30 metų Escoto 2002 metais. Tais pačiais metais spalio 10 dieną jie trims dienoms išvyko į medaus mėnesio kelionę.

Ketvirtą išvykos dieną, 5.30 val., vyras paskambino Wendy mamai ir paklausė, kur ji yra. Ryte jie susikivirčijo ir mergina pasakė, kad išvyksta namo pas mamą.

6 valandą ryto sandėlio darbuotojas automobilių stovėjimo aikštelėje aptiko merginos kūną, mėlyna suknele, ir gulintį tarp automobilių. Atpažinti veido buvo neįmanoma. Ją mirtinai sumušęs žudikas gražuolę pakeitė neatpažįstamai.

Įtariama, kad mergina buvo sumušta padangų geležimi ir pasmaugta. Žmogžudystė įvyko 3–5 val. ryto, tačiau Michelis teigė, kad su Wendy  dar kalbėjosi 5 val. ryto.

Tyrimas parodė, kad merginos organizme buvo didelė migdomųjų ir nuskausminamųjų vaistų dozė. Nužudant ji buvo be sąmonės, todėl nesipriešino.

Motina iš karto įtarė savo žentą, laikė jį arogantišku, įžūliu ir buvo prieš jų santuoką. Tyrėjai pradėjo rinkti informaciją ir išsiaiškino, kad jis  jau anksčiau buvo teistas už smulkų sukčiavimą ir dalyvavimą plėšime.

Taip pat tapo žinoma, kad po vestuvių Wendy  buvo apsidraudusi gyvybės draudimu 1 milijono JAV dolerių sumai. Po žmonos mirties Michelis nedelsdamas nubėgo į draudimo bendrovę pasiimti pinigų, tačiau, kol vyko tyrimas, jo prašymas buvo atmestas. Vyriškis įsiuto, galvojo, kad buvo apgautas, padavė draudimo kompaniją į teismą, bet bylą pralaimėjo. Pinigai buvo sumokėti Wendy motinai.

 

Ieškojo lengvų pinigų, todėl iš pradžių sugalvojo planą su draudimu

Tik 2005 metais Escoto buvo sulaikytas dėl įtarimų  savo žmonos nužudymu.  Be to, paaiškėjo, kad palaikydamas santykius su Trapaga, jis ir toliau susitikinėjo su savo ilgamete mergina Yolanda Cerrillo. Moteris buvo sutrikusi, kai jis staiga pasakė išsikraustantis iš buto ir labai susirūpino, kad ji buvo palikta.

Tik po kiek laiko Yolanda sužinojo, kad jis pradėjo gyventi su kita. Paprašė susitikti ir viską aptarti. Susitikus Michelis pasakė, kad myli tik ją ir turi planą – nužudyti žmoną, kad gautų draudimo pinigų. Po to jie vėl bus kartu ir gyvens turtingai.

Moteris iš pradžių išsigando, o paskui nusprendė niekuo nerizikuojanti ir net padėjo jam pinigais – davė 80 JAV dolerių, kad  Michelis galėtų susimokėti už viešbučio kambarį dar vienai dienai. Kai jis viską padarė, ji atvažiavo jo pasiimti  ir kartu grįžo pas ją namo.

Michelis ieškojo lengvų pinigų, todėl iš pradžių sugalvojo planą su draudimu. Po žmogžudystės jis tikrai grįžo  pas savo buvusiąją, tačiau jų gyvenimas nesusiklostė. Yolanda susilaukė dukters nuo kito vyro ir bijojo Michelio keršto. Nuolatinė baimė ir grasinimai privertė ją su juo išsiskirti.

Policija neturėjo pakankamai įrodymų patraukti moterį baudžiamojon atsakomybėn, todėl 2006 metais buvo pasiūlytas susitarimas su Yolanda mainais už visišką imunitetą. Tai reiškia, kad teisėsauga nepareikš kaltinimų bendrininkavimu. Serrillo sutiko.

Žmogžudystės ginklas buvo rastas upės dugne –šią informaciją pateikė Yolanda Serrillo. Iki 2011 metų ji neatskleidė visos savo dalyvavimo byloje masto.

Praėjus dvylikai metų,  2014 metais gegužės 2 dieną, prisiekusieji  pripažino 42 metų Michelį Escoto  kaltu. Jis buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos be lygtinio paleidimo. Bendrininkė liko laisvėje ir nebuvo nubausta.

„YouTube“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą