Amy ir jos vyras Toddas Bettersai kartu gyvena jau 25 metus

Amy ir jos vyras Toddas Bettersai kartu gyvena jau 25 metus, o jųdviejų santykiai jau neatrodo romantiški. Nepaisant to, Amy pasidalino savo vyro, kuris atvažiavo jai padėti, nuotrauka „Facebook‘e“, kai ji stovėjo parduotuvėje su krepšiu, pilną prekių ir negalėjo rasti savo piniginės. Po nuotrauka parašyta: „Štai kaip atrodo tavo riteris spindinčiuose šarvuose, kai tau daugiau nei 40 metų“.

 

Ko gero ne dažnas žino, kad meilės apraiška paprastai nėra tokia ideali, kaip jūs planavote įamžinti nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir pasidalinti socialiniuose tinkluose. Tai yra daug mažiau patrauklu, nei mes norėtume.

„Meilė yra tada, kai vyras plauna indus, o žmona žiūri televizijos serialą, gulėdama ant sofos. Arba kai jis kiekvieną rytą ruošia pamokas nepaprastai kantriai su 5 metų vaiku ir galvoja, kad nepavėluotų į darbą “, – rašo Amy.

Tai, kad jų meilė nėra tokia įspūdinga „Instagram‘e“, dar nereiškia, kad jie mažiau myli vienas kitą. Amy pasakojo, kaip Toddas, kuris kadaise buvo tik mokyklos draugas, visur nešiojo jos kuprinę.

Jis dažnai bare užsibūdavo ilgiau nei norėjo, nes ji bendravo su draugais. Štai čia ir yra tikra meilė.

Taigi, penkių  vaikų mama Amy duoda merginoms išmintingą patarimą: „Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jūsų vaikinas elgiasi su jumis, kai niekas kitas į jį nežiūri. Neapsigaukite dėl jo įspūdingų reklaminių nuotraukų ar vaizdo įrašų socialiniuose tinkluose. Tai nėra kažkas, kas trunka ilgai, nes dažniausiai tai yra parodomasis dalykas. Pažiūrėkite, kaip jis elgiasi su jumis, kai „Instagram‘as“ išjungtas“.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

1 KOMENTARAS

  1. Hmm it looks like your site ate my first comment (it was extremely long) so I guess I’ll just sum it up what I wrote and say, I’m thoroughly enjoying your blog.
    I too am an aspiring blog blogger but I’m still new to the whole thing.

    Do you have any tips and hints for newbie blog writers?
    I’d genuinely appreciate it.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą