Šiuo atžvilgiu, žinoma, pirmiausia svarbu išsiugdyti savyje šį seksualinį subtilumą – ypatingą būseną, kurią trumpai galima apibūdinti taip: „Aš noriu mylėti“. Archyvo nuotrauka

Šį kartą mėginsime išsiaiškinti, kokias merginas vyrai laiko idealiomis santykiams visam gyvenimui. Nors merginos mąsto kaip moteris ir mato pasaulį moters akimis, tačiau vyrai turi savo nuomonę apie viską. Ir tai puiku. Todėl dauguma jų atsakymų gali maloniai nustebinti ir priversti  susimąstyti.

 

  1. Pirmas ir svarbiausias punktas yra palyginimai

Vyrai tiesiog negali pakęsti palyginimų. Todėl niekada nelyginkite tiesiogiai ar net netiesiogiai. Tokiu būdu jūs gniuždote vyro pasitikėjimą savimi, nesuteikiate jam įkvėpimo, energijos ir, galų gale, nuvertinate.

  1. Antroje vietoje yra manipuliacija

Tai yra blogiausia, kas gali būti. Vyras užmezga santykius, tikėdamasis tobulėti, būti laimingas, o ne tenkinti merginos užgaidas, poreikius ir panašiai.

  1. Moteris gerbia bet kokį savo vyro darbą ir jį palaiko

Ji nesijuokia iš profesijos, ji vertina visa tai, ką vyras dirba.

  1. Mergina nekonkuruoja ir nesistengia pasirodyti stipresnė

Priešingai, ji suteikia galimybę vyrui parodyti savo rūpestį ja, todėl  net nori atrodyti silpna. Šalia tokios merginos vyras turi galimybę būti tikru vyru.

  1. Kai merginos nuotaika bloga, ji neišsiduoda

Tai reiškia, kad ji delikačiai sugeba paaiškinti esmę ir priežastį, net paprašyti kažko neliesti ir nepadėti, tačiau nekelia skandalų, kad vyras turėtų pradėti šokinėti ant pirštų galiukų ir klausinėti, kas nutiko jai.

  1. Suteikia galimybę vyrui parodyti savo emocijas

Todėl ji niekada neužčiaupia jam burnos sakydama: „Nešauk, nutilk, nepyk, nustok nerimauti“  ir panašiai.

  1. Aiškiai žino, kaip išgirsti tai, kas jai sakoma

Tai yra ideali moteris santykiams, nes neieško paslėptų prasmių ten, kur jų iš tikrųjų nėra. Vyras gali pasidalinti su ja  savo mintimis ir nebijoti, kad rytoj ji iš to, kas buvo pasakyta, viską apvers aukštyn kojomis.

  1. Noriai dalijasi savo emocijomis

Tai yra,  ji pagiria jį, reiškia susižavėjimą, bet tikrai nesako: „Kam tave girti, tu jau žinai, kad esi protingiausias ir stipriausias“.

  1. Merginos išvaizda a priori yra neaptariamas dalykas

Kadangi kiekvienam vyrui jo moteris yra pati gražiausia, nuostabiausia, vienintelė  ir nepakartojama.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą