Vyrai pastebi, kad moterųys labai mėgsta dalinti patarimus jiems bet kokioje situacijoje. Archyvo nuotrauka

Viena priežasčių, kodėl tarp vyrų vis daugiau vienišių, nori gyventi, nepalaikydami rimtų santykių, yra nesupratimas su moterimis.  Nes daugelis šiuolaikinių moterų reikalauja iš vyrų to, ko nėra pasirengusios padaryti pačios!

Taigi, išsiaiškinkime atvejus, nors ir ne tokius akivaizdžius, su kuriais vyrai nuolat susiduria, daugiau ar mažiau palaikydami rimtus santykius.

 

  1. Visada sakyk tiesą!

Nors šiame reikalavime nėra nė lašo logikos. Na, tarkime, vyras tapo sąžiningumo pavyzdžiu, o moteris  gali ir toliau ką nors slėpti, nepasakyti tiesos ir panašiai. Pavyzdžiui, nusipirko naują papuošalą arba suknelę, bet  nepasakė vyrui, kiek už tai sumokėjo. Tiksliau, „sumažino“ jos kainą.

Pažvelgus į šį  klausimą kiek kitu kampu, ko gero dažnas vyras gali pasakyti, kad yra nuolat apgaudinėjamas moters – pradedant jos jausmų nuoširdumu ir baigiant bendravimu už nugaros su buvusiu ar kitu vyru. O pagavus tai darant, išgirsta daugybę melo – „jis yra mano brolis / draugas / kolega“. Todėl vyrai laikosi vieningos nuomonės: jei moterys reikalauja iš  jų visada kalbėti tiesą,  būkite tokios malonios ir pačios nemeluokite.

  1. Mylėk mane tokią, kokia aš esu!

Anot vyrų, tai yra  vienas labiausiai mėgstamų moterų reikalavimų.  Ir daugelis vyriškosios lyties atstovų vis dar negali suprasti, kodėl šiuolaikinės merginos ir moterys nusprendžia, kad jas reikia mylėti vien dėl  to, kad jos yra. Be to, anot vyrų, šiuolaikinės moterys juos pirmiausiai vertina  tik per finansinės padėties prizmę, padaugintą iš kelių kitų veiksnių. Išeina, kad moteriai pakanka būti tiesiog savimi, o vyras  privalo turėti geras pajamas,  puikų darbą ir turtą  – buto ar automobilio pavidalu.  Kur čia lyčių lygybė?

  1. Klausyk mano patarimų

Vyrai pastebi, kad vis daugiau moterų nori patarti jiems bet kokioje situacijoje. Jos puikiai viską žino ir išmano, ką, kaip ir kada reikia daryti, ypač kalbant apie atostogas ir šeimos biudžetą. O jei vyras neklauso jos patarimų, vadinasi,  yra nejautrus ir nevertina jos.

Bet pačios moterys retai klauso vyrų patarimų. Net jei jų patarimai yra konstruktyvesni, tinkamesni ir naudingesni, dažna moteris jų nepaiso ar net įsižeidžia.

  1. Viską mesk ir lėk man padėti

Dar vienas stereotipas apie „stiprų ir tikrą vyrą“. Moterys mano, kad jis privalo nedelsdamas viską mesti ir skubėti jai padėti. Pavyzdžiui, įvykus autoįvykiui ar nuleidus padangai.

Anot vyrų, bet pačios moterys retai skuba padėti. Jos net galvoja, kad jei vyras prašo moters pagalbos, tai jis yra silpnavalis ir nevertas dėmesio.

  1. Tu turi pasikeisti

Paprastai pirmosiomis pažinties savaitėmis moteris neerzina vyro su savo reikalavimais pasikeisti. Jai viskas tinka, nes pradžioje įsijungia paklusnios ir mylinčios draugės „demonstracinis režimas“. Bet vos pasibaigus jam, suskamba  pavojaus varpai: „nustok žiūrėti futbolą vakarais,  valgyti čepsėdamas, pakeisk savo išvaizdą ar stilių“ ir taip toliau. Tuo tarpu, jei vyras pamėgintų pasakyti moteriai, kad priaugo pora kilogramų arba kad jai „ta keista ryškiai raudona suknelė“ netinka, – skandalas neišvengiamas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą