Kiekvienas žmogus nori gyventi aplinkoje, kurią susikuria pats. Daugelį vyrų gąsdina mintis, kad pradėjus gyventi kartu teks keisti namus ir gyvenimą pagal išrinktosios viziją. Archyvo nuotrauka

Priešingai populiariam įsitikinimui, kad visi vyrai bijo likti su viena partnere visą likusį gyvenimą, iš tikrųjų jie ne visada bijo paties monogamijos fakto. Daugelis vyrų yra pasirengę susirasti tą ypatingą žmogų ir palaikyti ištikimus santykius, tačiau kitos baimės ir nesaugumas neleidžia jiems pasitikėti savo jausmais. Norite sužinoti, kokios baimės gali sutrukdyti jūsų mylimajam pasiekti kitą santykių lygį?- rašo psychologytoday.com

 

  1. Jo laiko apribojimai

Dauguma vyrų supranta, kad pasitikėjimas yra pagrindinis santykių elementas, tačiau kai pradeda jausti, kad reikia gauti savo ketinimų patvirtinimą, iškyla problemų. Nėra nieko blogo, jei norite, kad  mylimasis praneštų, kas, pavyzdžiui, šiandien yra jo dienotvarkėje. Bet kai jis turi tai daryti kiekvieną kartą, kai nori praleisti laiką ne savo kompanijoje, jis jaučiasi tarsi būtų smaugiamas. Vyrai nori jausti pasitikėjimą savimi, bet tuo pačiu žino, kad jų laikas yra jų nuosavybė.

  1. Mažiau laiko su draugais

Vyrams draugystė reiškia labai daug, o psichologai netgi atkreipia dėmesį į tai, kad norint palaikyti gerą psichinę sveikatą, reikia leisti laiką grynai vyriškoms kompanijoms. Tyrimų duomenimis, vyrai, kurie bent du kartus per savaitę leidžia laiką su draugais, paprastai jaučiasi geriau nei tie, kurie to nedaro. Šie vyrai linkę būti sveikesni, geriau susidoroja su stresu ir yra dosnesni. Daugeliui stipriosios lyties atstovų visiškai atsipalaiduoti leidžia tik vyriškas draugų ratas. Tai laikas, kurį jie leidžia linksmai ir visiškai nerūpestingai. Todėl, merginos, jei norite, kad jūsų mylimasis santykiuose jaustųsi patogiai, nesistenkite atimti iš jo to mažo gyvenimo džiaugsmo.

  1. Gyvenimo pokyčiai

Kiekvienas žmogus nori gyventi aplinkoje, kurią susikuria pats. Daugelį vyrų gąsdina mintis, kad pradėjus gyventi kartu teks keisti namus ir gyvenimą pagal išrinktosios viziją. Nepamirškite, kad prieš jus jis turėjo savo kelią, net jei jums tai atrodė nepatrauklu. Tai turėtų būti gerbiama. Jei imsitės žingsnių gyventi kartu, būkite pasirengusios kompromisams. Pokyčiai turi būti laipsniški ir bendru sutarimu.

  1. Baimė būti pažemintam ar atstumtam

Bet kurio vyro ego yra labai subtili medžiaga. Jis nori būti tikras, kad jūs niekada nuo jo nepabėgsite, ir kol jis nepasitiki savimi, jūs palaikysite jį. Kai vyras tikrai investuoja į santykius, jis, kaip ir jūs, turi žinoti, kad yra vienintelis, su kuriuo norite būti. Jei atsidursite kompanijoje ar priimsite kitų vyrų dėmesį, tai gali būti rimtas smūgis, nuo kurio jūsų santykiai, tikėtina, nebepajėgs atsigauti. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol jis vėl pradės jumis pasitikėti, tačiau apie jokį suartėjimą nebus nė kalbos.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą