Kartą vieno išminčiaus buvo paklausta: „Kaip patikrinti vyro ir moters ištikimybę“? Senolis atsakė paprastai ir aiškiai…

Visame pasaulyje garsus Holivudo aktorius Al Pacino viename savo interviu pasakė šią frazę: „Man nereikia gražios žmonos, aš turiu priemonių pagerinti jos išvaizdą. Man nereikia turtingos moters, nes pats uždirbu nemažai. O štai ištikimybė yra pagrindinis kriterijus. Jo negalima nusipirkti už jokius pinigus. Vyrai, ieškokite ištikimų žmonų ir būsite laimingi“.

 

Įtardami savo partnerius neištikimybe, žmonės neretai imasi kraštutinių priemonių

Bet kaip iš merginų minios, šaudančios į jus akimis, galėtumėte išskirti tą, kuri visada bus jūsų pusėje ir niekada neišduos?

Mokslininkai seniai įrodė, kad laikas keičia žmogų, niekas negali nuspėti, kas mums nutiks po 10 metų. Ar mes patys norėsime laikytis prieš altorių duotų įžadų?

Įtardami savo partnerius neištikimybe, žmonės neretai imasi kraštutinių priemonių: kelia pavydo scenas, samdo detektyvus arba savarankiškai seka visus varžovo judesius. Įskaudintas pasididžiavimas neleidžia ramiai miegoti.

Bet atsiranda ir tokių, kurie demonstruoja savitvardos stebuklus – į vyro ar žmonos neištikimybę žiūri atlaidžiai, mėgina suprasti, net pateisinti.

O ar santuoka remiasi tik ištikimybe? Ar ji vertybė, jei nėra abipusio susidomėjimo vienas kitu, bendrų tikslų ir siekių? Santuoka yra tada, kai abu mato buvimo kartu prasmę. Ištikimybė yra papildymas, bet ne kertinis akmuo.

Tačiau žmonės nori būti tikri, kad tik jie yra su savo partneriu.

 

Vyrai, kurie visa tai turi, nori gauti dar daugiau

Taigi, pasakojama, kad kažkada vyrai ir moterys atėjo pas išminčių ir paprašė jo pasiūlyti būdą, kaip patikrinti būsimą išrinktąjį dėl jo ištikimybės. Niekas nenorėjo tikėtis ir laukti, kad jam pasiseks, nes visi norėjo nuo pat pradžių žinoti, kad pasirinkimas bus teisingas.

Tada išminčius  ir pasakė šią frazę: „Moters ištikimybė pasireiškia tada, kai jos vyras nieko neturi. Vyro ištikimybė pasireiškia tada, kai jis turi viską“.

Žvelgiant iš šalies, ši citata atrodo labai išmintinga ir teisinga. Tik štai žmogus – nepaprastai sudėtingas padaras ir kartais pasielgia taip, kad net didžiausiam priešui nepalinkėtum.

Tiksliau, vyrai, kurie visa tai turi, nori gauti dar daugiau. Moterys apskritai yra nenuspėjamos būtybės: jos gali mylėti visą gyvenimą, bet nustoti mylėti rytoj.

Svarbiausia neprarasti savitvardos ir ramybės. Jei žmogus nemato jumyse nieko vertingo ir brangaus, tai reiškia, kad pats likimas atima jį iš jūsų gyvenimo. Kad atsirastų vietos tiems, kurie jus gerbs, mylės ir nešios ant rankų… Arba bent kavą atneš į lovą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą