Kai vaikinas taip maldauja dėmesio, kai nori patraukti į save dėmesį papildomomis žinutėmis, tuomet mergina jaus tik jo silpnumą ir neviltį. Archyvo nuotrauka

Gana retai bendravimas su priešinga lytimi rutuliojasi pagal idealų scenarijų, kai jis ir ji susipažįsta,  įsimyli vienas kitą ir kuria laimingus santykius. Daug dažniau santykiai primena amerikietiškus kalnelius, kai susikivirčija, išsiskiria, tada susitaiko, tada vėl susikivirčija ir taip toliau. O būna, kad mergina atsiranda, o paskui dingsta neribotam laikui. Nuo kelių dienų ir net iki kelerių metų.

 

Santykiai labiau primena įsimylėjėlių formatą

Kas lemia tokius dingimus ir kodėl ji vėl atsiranda tavo gyvenime? Ar ji tave myli, ar ją veda kokie nors kiti motyvai? Kas tu esi merginai– draugas, rėmėjas  ar mylimasis? O gal šuva, kuris pasiruošęs bėgti pas ją tik sušvilpus.

Įsivaizduokite gyvenimišką situaciją. Tarkime, kažkada susitikote ar tiesiog pasikalbėjote, paskui išsiskyrėte, bet po kiek laiko ta mergina jūsų gyvenime vėl atsirado. Galbūt tai net nėra tiesioginis kontaktas, tačiau ji pradėjo jus sekti socialiniuose tinkluose ir panašiai.

Arba jūsų santykiai labiau primena įsimylėjėlių formatą. Susitinkate ir kurį laiką bendraujate. Tada išsiskiriate neribotam laikui. Tuo pačiu metu mergina netgi gali turėti vaikiną ar vyrą.

Tai jūsų buvusioji, kuri praėjus kelioms dienoms po išsiskyrimo jums rašo, jūs susitikinėjate, tada ji vėl dingsta su žodžiais „neturėtume būti kartu“ ir vėl pasirodo.

Net jei jūs su ta mergina neturėjote lytinių santykių, bet ji nuolat jums rašo ir skambina. Jūs susitinkate, tada ji dingsta, atsisako jūsų pasiūlymų susitikti, bet tada staiga pasirodo ir bendrauja su jumis taip, lyg nieko nebūtų nutikę.

Taigi, kaip galima paaiškinti šį nenuoseklų merginos elgesį? Kokiu atveju ji tikrai myli, o kada kyla klausimų dėl jos jausmų?

Gali būti, kad mergina myli, bet nemato su juo ateities. Kitaip tariant, jo svarba jai yra didelė, tačiau ji supranta, kad su juo nėra jokių perspektyvų. Tokioje situacijoje merginos elgiasi įvairiai.

Jei anksčiau turėjote santykių ar sekso, ji gali palaikyti ryšį su jumis. Retkarčiais galite susitikti, tačiau po kelių susitikimų mergina  gali vėl dingti neribotam laikui. Mergina gali dingti net keleriems metams, o paskui vėl atsirasti.

Ir tai lengva paaiškinti. Visus šiuos metus ji nepamiršo vaikino, sekė jį socialiniuose tinkluose, tada užblokavo, kad galiausiai pamirštų. Ir tada vėl atblokavo, norėdama sužinoti, kaip jam sekasi.

Tuo pat metu mergina palaikė santykius su nemylimu vaikinu. Tačiau praėjus keleriems metams po išsiskyrimo su juo, ji nusprendė dar kartą pabandyti laimę, tikėdamasi, kad jos buvęs pasikeitė ir yra pasiruošęs rimtiems santykiams.

Tokioje situacijoje įsimylėjusią merginą išduoda mažos smulkmenos. Kai esate kartu, ji yra kaip švelnus kačiukas. Ji glaudžiasi prie tavęs, sako, kad tu esi jos geriausias. Ji nuoširdžiai prisipažįsta tau savo meilę. Net jei vyras gerai uždirba, pinigai merginai yra antraeiliai svarbūs. Ji nieko iš tavęs nereikalauja. Tačiau tuo pačiu po tokių meilės priepuolių mergina po kurio laiko pasako, kad reikia išsiskirti.

Tokį elgesį gali lemti kelios priežastys. Pirmiausia tai, kad jūs negalite duoti merginai to, ko ji nori. Tarkime, ji nori vaikų, bet jūs nesate tam pasiruošę. Arba esate vedęs ir norite, kad ji būtų jūsų meilužė, bet mergina tam nepasirengusi.

Gali būti, kad ir iš jos pusės jau yra sustabdymo veiksnys. Jos tėvai, kurie jūsų nemėgsta. Didelis amžiaus skirtumas. Jūsų finansinė padėtis. Negalėjimas gyventi kartu dėl to, kad gyvenate skirtingose ​​šalyse. Ir taip toliau.

Gali būti ir tai, kad mergina tave myli, bet supranta, kad būsi jai našta. Tarkime, ji nori kurti karjerą, nori daug pasiekti, o jūs esate paprastas vaikinas, kuris ypač nieko nesiekia. Arba ji yra materialistė ir nori būti sėkmingo verslininko žmona. Todėl, nepaisant stiprių jausmų, mergina nuoširdžiai sako, kad judu neturite ateities.

Esant tokiai situacijai, galite šimtu procentų užtikrintai pasakyti, kad mergina jus myli. Tačiau ją spaudžia logika, kuri sako, kad  jųdviejų santykiai neperspektyvūs.

 

Kita  priežastis – jei tu esi jai atsarginis variantas

Tačiau, kaip nutinka, kad mergina įsimyli vyrą, su kuriuo neturi perspektyvų užmegzti santykius? Iš pradžių, stiprių emocijų įtakoje, užsidėjusi rožinius akinius, ji tiki, kad vyras pasikeis. Jos vaizduotė su juo piešia šviesios ateities paveikslus.

O jei paimtume pavyzdžiu situaciją, kai merginai reikia rimtų santykių, ji nori pradėti gyventi su vyru ir turėti vaikų. Bet jis sako: „Taip, mes pradėsime gyventi kartu, bet vėliau“. Ir jis nuolat viską atideda vėlesniam laikui. Kiekvieną dieną mergina, logiškai žiūrint, sulaukia vis daugiau patvirtinimų, kad neturi jokių perspektyvų su tuo vyru. Kad jis nuolat maitina ją  tik pažadais. Tačiau stiprūs jausmai neleidžia merginai taip lengvai su juo išsiskirti. Ir taip ji arba grįžta pas jį, tada vėl išeina. Tačiau kiekvieną kartą krenta vyro vertė, nors jis vis labiau stengiasi atkurti santykius. Nepaisant to, jo svarba palaipsniui mažėja, o tokie santykiai turi tik vieną pabaigą – išsiskyrimą. Dėl nereikšmingos priežasties – nepagrįsti lūkesčiai. Be to, išsiskyrusi mergina paprastai aiškiai pasako: „Aš tave mylėjau, bet pavargau laukti“.

Kita  priežastis – jei tu esi jai atsarginis variantas. Tokioje situacijoje mergina neturi jausmų. Yra arba fizinis potraukis, jei esate jos meilužis. Arba logiška, jei esate „atsarginis aerodromas“. Ji ieško vyro, kuris visiškai patenkins jos poreikius. Bet  jei kol kas to negalima padaryti – ji bendrauja su jumis.

Be to, tai nereiškia, kad ji turi vaikiną ar vyrą ir tuo pat metu miega su tavimi. Būtent mergina pasirodo tais momentais, kai neturi nieko. Ir ji tave naudoja tik savo fiziologiniams poreikiams tenkinti, nieko daugiau.

Paprastai susitikdama su juo mergina rodo labai mažai švelnumo. Taip, ji gali tave apkabinti, gali prie tavęs prisiglausti. Bet tai greičiau dėl jos fizinio artumo su vyru troškimo, noro jaustis apsaugota ir geidžiama tuo metu.

Kalbėti apie meilę tokioje situacijoje nėra prasmės. O merginos kėslus išduos vartotojiškas požiūris į tave, kai ji nebijo su tavimi skirtis. Ji pasakoja apie savo bendravimą su kitais vyrais. O kai bandai ją suvaldyti, ji atsako, kad esate tik draugai ir ji neturi su jumis susijusių ateities planų.

Tas pats pasakytina apie situacijas, kai mergina naudoja  vaikiną kaip alternatyvų aerodromą. Skirtumas tik tas, kad ji naudoja savo mylimąjį savo fiziologiniams poreikiams tenkinti.

Tokioje situacijoje merginos apsikabinimų ir bučinių būna dar mažiau. Ir nesunku atspėti, kad vyras myli, o mergina leidžiasi būti mylima. Ir kai, pavargęs nuo abejingo požiūrio, jis paklausia: „Ar tu jauti man jausmus? Į ką išgirsta išsisukinėjantį atsakymą: „Dar nežinau, meilė ateina su laiku. Neskubink manęs”.

Dar viena priežastis, kad mergina žaidžia su tavimi. Ji yra energijos vampyrė. Vyriško dėmesio jai reikia kaip oro. Paprastai tokią merginą supa daug vyrų. Ir ji dingsta tuo metu, kai naujasis vaikinas jai suteikia daugiau emocijų nei tu.

Be to, jūsų artumo laipsnis gali būti visiškai skirtingas. Galite turėti reguliarų seksą arba tiesiog būti draugų zonoje. Tačiau vieną dalyką galima pasakyti visiškai užtikrintai: galbūt, laimei, galbūt, deja, mergina tavęs nemyli. Nes kai ji įsimylės, ji elgsis visiškai kitaip. Ne, ji nenustos bendrauti su kitais. Ji tiesiog nedings iš tavo regėjimo lauko. Jūs susitiksite nuolat.  Ji nuoširdžiai prisipažins tau savo meilę. O savo bendravimą su kitais vaikinais pateisins tuo, kad jie – tik draugai.

Beje, ignoravimas su tokiomis merginomis veikia labai prastai, tačiau gerai veikia priemonė, vadinama „atstumo laikymasis“. Kai investicijų į jūsų porą balansas yra nuo 70 iki 30. Tai yra, mergina investuoja daugiau, o jūs pats nuolat ją skatinate.

Tokiu atveju mergina išlaiko didelį susidomėjimą tavimi, nes negali visiškai tavęs kontroliuoti. Bendravimas su tavimi jai labiau panašus į žaidimą. Kur pagrindinis prizas yra visiška jūsų kontrolė. Ir būtent pagal šią schemą tokio tipo merginos įsimyli.

Tačiau jūs vis tiek negalėsite sukurti santykių su tokia mergina. Nes bet kurioje poroje prasideda kasdienybė ir būtent šią akimirką mergina pradeda ieškoti emocijų kitur. Kas galiausiai veda į išsiskyrimą.

Galite paklausti, kodėl ignoravimas neveikia su tokiomis merginomis? Taip, nes ji iškart pereina prie kito vyro. Ir, beje, po kurio laiko ji vėl gali pasirodyti jūsų gyvenime. Ir daugelis vyrų mano, kad jų ignoravimas suveikė. Bet ne, jai tiesiog reikia vyro, kuris suteiktų jai emocijas. Tai viskas. Tada, pakankamai žaidusi su meile, ji pereis prie naujo partnerio.

 

Panašiai nutinka, atsidūrus meilės trikampyje

Gali būti ir taip, kad ji tavimi paprasčiausiai naudojasi. Tokioje situacijoje kiekvieną jos pasirodymą lydi kažkoks pagalbos prašymas. Mergina tau atleis, kai išspręsi kai kurias jos problemas, ką nors pasiūlysi, paskolinsi pinigų ir panašiai. Tuo pačiu metu ji gali net pasimylėti su tavimi, kaip padėką. Tačiau kai tik mergina gaus tai, ko norėjo, ji dingsta ir nustos tau rašyti. Ir ji labai sausai reaguoja į jūsų žinutes.

Tokioje situacijoje labai lengva patikrinti, ar mergina tave myli, ar ne. Nustok jai padėti. Ir tada jūs iš karto suprasite tikruosius jos ketinimus.

Panašiai nutinka, atsidūrus meilės trikampyje. Be to, jūs to galite net nesuvokti. Pavyzdžiui, neseniai konsultavau klientą, kurį paliko mergina. Mano patarimu, po išsiskyrimo jis nustojo save žeminti ir atsiribojo nuo jos, naudodamas emocinį susikaupimą.

Po trijų savaičių mergina pati pradėjo rodyti dėmesio ženklus ir net porą kartų susitiko su juo. O per antrąjį susitikimą ji net prisipažino meilėje jam. Tačiau vėliau ji vėl dingo kelioms dienoms, be paaiškinimų įtraukdama vyrą į „juodąjį sąrašą“. Ir tada vėl pasirodė.

Kokia buvo problema? Jis pasitraukė, mergina juo susidomėjo. Ji susisiekė, jis ją priėmė. Mergina gavo viską, ko norėjo, uždarė savo geštaltus ir vėl pasitraukė.

Antras dalykas, kurį iš karto pasakiau klientui, bet jis manimi netikėjo. Tuo metu jo buvusioji jau turėjo kitą vyrą, apie kurį ji nepasakojo mano klientui. Dar prieš išsiskyrimą mergina suprato, kad jos santykiai su mano klientu neturi ateities. Ji norėjo ištekėti, tačiau vyras neskubėjo pasipiršti.

Po išsiskyrimo ji iškart pradėjo susitikinėti su kolega, kuris ilgai jos siekė ir buvo pasiryžusi kurti šeimą. Pasirodo, mergina mylėjo mano klientą, bet suprato, kad su juo ateities nėra. Tačiau mergina kolegai jausmų nejautė, todėl ir dvejojo ​​savo pasirinkimu. Ir ji blaškėsi tarp kolegos ir mano kliento.

Šiuo atveju mergina atsiranda ir dingsta dėl banalios priežasties. Ji bando rasti pusiausvyrą tarp sąžinės, jausmų ir logikos. Ir kai ji susisiekia su juo, tokioje situacijoje jausmai yra svarbesni už protą.

Mergina sako, kad myli, kai esate kartu ir nuoširdžiai tau tai prisipažįsta. Ji sako, kad tu esi geriausias ir negalvoja apie nieką kitą, išskyrus tave. Tačiau po kelių dienų, savaičių ar mėnesių ji palieka jus dėl kažkokio nesuprantamo preteksto. Kartu ji sako nesuprantamas frazes: „Santykiuose jaučiuosi blogai, jie mane išsekina“.

Gali būti, kad dėl psichologinių ar psichinės sveikatos problemų ilgas buvimas santykiuose jai kelia nerimą. Ji nebegali savęs kontroliuoti, jai tiesiog pasidaro negerai. Dėl to ji pradeda išsigąsti ir išeina.

Net ji pati negali logiškai interpretuoti savo elgesio. Ir tik darbas su psichologu gali išspręsti jos problemą. Pavyzdžiui, merginos ir moterys, iš kurių tyčiojosi, buvo žeminamos, mušamos ar žemos savivertės, ne kartą atėjo pas mane patarimo. Dėl to mergina vaikystėje neišmoko mylėti, bet kokie artimi santykiai jai kelia nerimą. Kai mergina užauga, ji nežino, ką reiškia mylėti ir būti mylimai.

Todėl santykiuose ji elgiasi atsargiai, net tėvų elgesį projektuoja į savo vyrą. Bijo, kad vieną dieną jis pasielgs lygiai taip pat, kaip tėtis, kurį mylėjo, bet į ją nekreipė dėmesio, šaukė, skriaudė. Ilgai išbūti tokioje nerimo būsenoje neįmanoma, ir ji nutraukia santykius. Todėl tik laipsniškas psichologinės traumos apdorojimas leidžia tokiai merginai jaustis patogiai santykiuose.

 

Psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą