Todėl, jei norite sužinoti tikrąjį savo merginos veidą, jums nereikia duoti jai patarimų ir užuominų ir taip palengvinti jai prisitaikymą prie jūsų. Be to, nereikia jo įdėti į demonstracinį režimą. Ir pasakyti, kad jei mergina turėjo daugiau nei du partnerius, tai tokia mergina jam netinka. Todėl logiška, kad jei ji sieks tikslo, kad vaikinui ji patiktų, ji sakys tai, ką vaikinas nori išgirsti. Archyvo nuotrauka

Kai šis straipsnis buvo beveik paruoštas publikuoti, vienas vyras kreipėsi pagalbos į mane. Mane labai sudomino jo istorija. Kadangi ji buvo ryškus pavyzdys, kaip kai kurie vyrai, patys to nesuvokdami, užmezga santykius ir net veda moteris, vadovaudamiesi vien emocijomis ir norais, bet ne logika.

 

Mergina taip pat neieškojo vyro vienai nakčiai

Kitaip tariant, jie nesistengia kritiškai mąstyti ir nuoširdžiai tiki tuo, ką mergina ar moteris sako per pirmuosius pasimatymus. Tiesą sakant, jie net nebando išsiaiškinti, kokia ji yra kaip asmenybė. Todėl nusprendžiau perrašyti šį straipsnį ir, minėtam vyrui leidus, papasakoti jo istoriją įžangoje. Pavadinkime jį Tomu.

Taigi, Tomas susipažino su savo mergina Rasa (vardas pakeistas – aut.) pažinčių svetainėje. Jo paskyroje buvo nurodyta, kad jį domina tik rimti santykiai. Mergina taip pat neieškojo vyro vienai nakčiai, taip pat siekė sukurti šeimą. Jie turėjo daug bendrų interesų. Todėl jie galėjo bendrauti vienas su kitu valandų valandas. O kartais jų pasimatymai baigdavosi trečią ar net ketvirtą ryto. Nepaisant to, kad darbe tiek vienam, tiek ir kitam reikėjo būti 8 val. ryte, jų santykiuose, atrodytų, viešpatavo visiška idilė.

Jei ne vienas nerimą keliantis faktas, į kurį Tomas nekreipė dėmesio. Jo mergina dirbo pardavimų vadybininke ir dažnai sulaukdavo vyrų skambučių, taip pat ir po darbo valandų. Kaip ji sakė Tomui – tai skambučiai išskirtinai darbo reikalais. Vyras tuo patikėjo.

Po kurio laiko jis pastebėjo, kad Rasa apskritai neturėjo draugių ir daugiausia bendravo su vyrais. Bet kadangi jie bendravo vienas su kitu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir daug laiko praleido kartu, tai jam taip pat visiškai netrukdė. Lygiai taip pat Tomas nesusimąstė, kad Rasai jau buvo beveik 30 metų ir per tą laiką ji turėjo tik vieną romaną, trukusį dvejus metus, o visi kiti santykiai buvo gana trumpi.

Vieną dieną, šiek tiek prislėgtas, Tomas pradėjo kalbėti apie Rasos praeitį. Ir ypač apie jos seksualinių partnerių skaičių. Į tai ji pasakė, kad tik nepasitikintis savimi vyras domėsis savo merginos praeitimi. Ir apskritai gilintis į savo partnerio praeitį prilygsta viešai iškabinti nešvarius skalbinius. Tomas liko patenkintas šiuo atsakymu.

Jų santykiuose viskas buvo gerai maždaug tris mėnesius, po kurių mergina pradėjo tolti. Ir tada Tomas pirmiausia pastebėjo, kad ji susirašinėja su savo buvusiuoju. Tačiau Rasa teigė, kad šis bendravimas buvo išskirtinai tik apie darbo reikalus. Jis ja patikėjo.

Dabar išsamiai neaprašysiu, kaip vyras bandė susigrąžinti jos jausmus. Kadangi elgėsi kaip dauguma vyrų – gražiai draugavo, palaikė santykius, bandė išsiaiškinti jos atšalimo priežastį. Ir net pateikė pasiūlymą, į kurį išgirdo: „Pagalvosiu“. Žinoma, viskas baigėsi išsiskyrimu. Po savaitės Tomas sužinojo, kad Rasa užmezgė naujus santykius su vienu iš savo klientų.

O kokia šios istorijos reikšmė?

Tomas pateko į spąstus, kai apie savo moterį susidarė klaidingą įspūdį, tikėdamas jos atsidavimu. Ir viena pagrindinių jo klaidų buvo ta, kad jis net negalvojo apie tai, kiek partnerių mergina turėjo praeityje. Jis nė nesusimąstė, kiek vyrų ji turėjo.

Todėl šiame straipsnyje pateiksiu paprastą būdą sužinoti, kiek seksualinių partnerių moteris turėjo iki jūsų.

Norėdami viską suprasti, pirmiausia turite suprasti vieną pagrindinį beveik bet kurios moters veiksmą santykių pradžioje. Ji pereina į prisitaikymo režimą ir bando suprasti, koks elgesio modelis, koks moters įvaizdis jos partneriui patraukliausias. Ir ji stengiasi kuo labiau atitikti šį įvaizdį.

Atitinkamai, jei pasakysite, kad jums patinka kuklios merginos, ji pasakys, kad turėjo du ar tris seksualinius partnerius. Na, tikrai ne daugiau nei penkis. Jei nepateiksite jokių pageidavimų ir ji nesupras, kokios merginos jums patinka, ji vis tiek laikysis patikrinto moteriško principo „Kas ne pirmas, tas antras“.

 

Nereikia jo įdėti į demonstracinį režimą

Tomas taip pat sakė, kad jį domina rimta mergina. Todėl Rasa prisitaikė prie šio įvaizdžio ir sakė, kad į asmeninį gyvenimą žiūri rimtai ir niekada neis miegoti su pirmu sutiktu vyru. Ir ji labai gražiai išvengė klausimo apie seksualinių partnerių skaičių, sakydama, kad „tik nepasitikintis savimi vyras domisi savo merginos praeitimi“.

Todėl, jei norite sužinoti tikrąjį savo merginos veidą, jums nereikia duoti jai patarimų ir užuominų ir taip palengvinti jai prisitaikymą prie jūsų. Be to, nereikia jo įdėti į demonstracinį režimą. Ir pasakyti, kad jei mergina turėjo daugiau nei du partnerius, tai tokia mergina jam netinka. Todėl logiška, kad jei ji sieks tikslo, kad vaikinui ji patiktų, ji sakys tai, ką vaikinas nori išgirsti.

Beje, būtent todėl pažinčių svetainėse savo paskyrose nerekomenduoju detaliai aprašyti, kokio kandidato santykiams ieškote. Nes vadovaudamasi jūsų norais, merginai bus lengviau prisitaikyti prie jūsų prašymų. Ir vaidinti geros merginos vaidmenį, nors širdyje ji gali būti visiškai kitokia.

Todėl, jei norite pamatyti tikrąjį savo merginos veidą ir suprasti, kiek vyrų ji turėjo, jūsų užduotis yra neįvaryti jos į demonstracinį režimą. Nesiūlykite, kokių atsakymų į savo klausimus laukiate.

Priešingai, suklaidinkite ją ir kiek įmanoma labiau atsipalaiduokite. Pasakydama paprastą frazę: „Aš nesu iš tų vyrų, kurie tiki, kad seksualinių partnerių skaičius merginos praeityje kažkaip įtakoja jos dabartinius santykius“.

Taip pat pridėkite: „Man daug svarbiau, kokia mergina yra žmogus. O labiausiai santykiuose vertinu sąžiningumą ir nuoširdumą.“

Pavadinkime tai psichologiniu pasiruošimu. Tačiau nesitikėkite, kad po tokio pasiruošimo mergina  sąžiningai atsakys į  jūsų klausimą „Kiek partnerių turėjai iki manęs?“.

Todėl jūsų užduotis nėra daryti išvadų remiantis jos atsakymu į vieną konkretų klausimą. Bendraudami užduokite pagrindinius klausimus. Taip pat atkreipkite dėmesį į kai kuriuos niuansus ir detales. Ir tada jūs viską suprasite.

Kokie tai klausimai ir kokios šios detalės? Ar jai reikia daug intymumo, ar nepakanka? Kaip greitai tapote intymiai artimi? Prieš kiek laiko ji išsiskyrė su ankstesniu partneriu? Kiek vyrų draugų ji turi? Ar prieš susitikdama su jumis ji dažnai vartojo alkoholį vyrų kompanijoje? Ar bendravo intymiai jau per pirmąjį pasimatymą? Kiek ji kompleksuota ar, atvirkščiai, iš tų merginų, kurios vadinamos „be tabu“? Ar ji linkusi į neapgalvotus veiksmus, ar ne? Kaip ji vertina visokius eksperimentus lovoje? Kiek jai buvo metų, kai prarado nekaltybę? Ar ji apgaudinėjo ankstesniuose santykiuose? Ar jos draugės pasiryžusios užmegzti rimtus santykius, ar mėgsta linksmintis vyriškoje kompanijoje? O galbūt net dalis jų dirbo intymių paslaugų srityje. Ką jums sako jos apranga? Ar ji dėvi mini sijonus?

Atkreipkite dėmesį  ir į jos socialinius tinklus. Ar įkėlė savo nuotraukų, kur ji su maudymosi kostiumėliu ar apatiniu trikotažu? Ar nuotraukose ji atrodo erotiškai, bandydama pademonstruoti savo krūtis ar užpakaliuką? Na, ir, žinoma, atkreipkite dėmesį į jos draugų skaičių ir jų komentarus.

 

Niekada nesužinosite visos tiesos apie savo merginos praeitį

Kaip teisingai analizuoti gautą informaciją? Kai kurie merginos atsakymai tikriausiai atitiks jūsų moralės standartus. Pavyzdžiui, ji gali pasakyti, kad su vyrais nedraugauja ir per pirmąjį pasimatymą niekada neturėjo intymumo. Dalis to bus tiesa, dalis – ne.

Taip, svarbu suprasti: net jei mergina atsipalaiduoja, ji vis tiek  stengiasi pateikti save iš geriausios pusės.  Tai reiškia, kad ji gali labiau atsiskleisti jums, tačiau niekada nesužinosite visos tiesos apie savo merginos praeitį. Net jei kartu gyvensite 20 metų.

Ir tai yra logiška. Jūs taip pat tikriausiai slepiate kai kuriuos faktus iš savo biografijos, nes manote, kad jie jūsų neparodys iš geriausios pusės. Todėl atkreipkite dėmesį tik į tuos merginos atsakymus ir elgesio niuansus, kur ji akivaizdžiai pamelavo. Pavyzdžiui, tai, kad ji rengiasi provokuojančiai, ne kartą yra vartojusi alkoholį vyriškoje kompanijoje, anksčiau apgaudinėjo savo partnerius.

Dabar, jei tokių atsakymų, kurie jus suklaidino, yra gana daug, pavyzdžiui, penki ar daugiau, vadinasi, jūsų mergina turėjo daug seksualinių partnerių.

Pavyzdžiui, Tomo mergina turėjo daug santykių iki jo. Ji turėjo daug vyrų draugų. Ji anksti prarado nekaltybę. Tuo pačiu metu ji rengėsi gana atvirai ir buvo atvira seksualiniams eksperimentams. Ji turėjo labai mažai kompleksų. Remiantis tokiais atsakymais, galima aiškiai daryti išvadą, kad Rasa praeityje turėjo daug seksualinių partnerių.

Ir šios technikos esmė yra ta, kad pirmiausia jūs suteikiate merginai klaidingą pavyzdį, kad ji negalėtų prisitaikyti prie jūsų. Be to, bendraujant užduokite merginai klausimus iš sąrašo, kurį ką tik pateikiau, ir atkreipkite dėmesį į jos elgesio detales, kurias paminėjau.

Be to, visa tai turi būti padaryta ne per vieną dieną. Mėnesį atidžiai analizuokite savo merginos elgesį. Atkreipkite dėmesį į dalykus, kurie jus glumina. Ir pagal juos padarykite atitinkamas išvadas.

O jei tiesiai merginos paklausite: „Kiek vyrų pabuvojo tavo lovoje iki manęs?“ – tai įmanoma, bet toli gražu nėra faktas, kad išgirsite teisingą atsakymą. Todėl išvadas rekomenduoju daryti remiantis netiesioginiais įrodymais.

Įdomu tai, kad po tokiais straipsniais neretai pasirodo tokie komentarai: „Koks skirtumas, kiek partnerių mergina turėjo iki manęs?‘. Tačiau toks mąstymas bet kokiu atveju yra destruktyvus. Kadangi žmogaus elgesį ateityje galima nuspėti pagal jo elgesį praeityje.

Todėl noriu perteikti paprastą tiesą: merginą reikia rinktis ne tik pagal išvaizdą. Taip pat reikia galvoti savo galva, kad ateityje netektų gailėtis.

Ir kad tai padarytumėte, jums nereikia bendrauti su apgavikėmis, egoistėmis, manipuliatorėmis ir isterikėmis. Nes tą galima išsiaiškinti jau pradiniame bendravimo etape. Štai kodėl jūs turite užduoti merginai klausimų apie jos praeitį, kad susidarytumėte psichologinį jos portretą ir suprastumėte, kad ji jums tikrai tinka asmeniniu lygmeniu. Ir kad neišsiskirsite ištikus pirmai santykių krizei.

 

Psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą