Archyvo nuotrauka

Mūsų laikais aktyviai populiarėja bendravimas pažinčių svetainėse. Tai pastebimai lengviau nei susipažinti ir pradėti bendrauti gatvėje ar kavinėje. Bet ką parašyti apie save pažinčių svetainėje, kad anketa pritrauktų priešingos lyties dėmesį?  Kaip užpildyti anketą pažinčių svetainėje? ir panašiai.

 

Nereikėtų nurodyti žaismingų frazių ar slapyvardžių

Pirmiausia turite suprasti, kad moters ir vyro anketa yra du skirtingi požiūriai. Todėl labai  svarbios visos detalės. Užpildžiusi anketą mergina neretai pastebi ir nesupranta, kodėl nėra vyrų atsiliepimų. Taigi, ką svarbu paminėti anketoje, norint patekti į dėmesio centrą ir sėkmingai užmegzti pažintį?

Atsižvelgdamos į toliau pateiktas rekomendacijas, galite teisingai parengti klausimyną.

Vyrai dažniausiai atkreipia dėmesį į moters vardą.

Jei eilutė tuščia arba joje parašytas raidžių rinkinys, vargu ar kas atsakys į tokį klausimyną. Nereikėtų nurodyti žaismingų frazių ar slapyvardžių, nes jie pritrauks tik lengvabūdiškus ketinimus turinčius vyrus. Geriausia tikrąjį vardą parašyti visą. Turėtumėte nedelsdamos nuspręsti, koks yra klausimyno sudarymo tikslas. Vieni registruojasi siekdami paprasto bendravimo, kiti ieško sekso galimybių su priešinga lytimi. Todėl skiltyje „Pažinties tikslas“ reikia nurodyti tikrąją priežastį. Tame pačiame stulpelyje galite palikti mažą masalą vaikinui ar vyrui. Pavyzdžiui, nurodykite savo žinias apie, tarkim, plaukiojimą baidarėmis ar žvejybą, jei tokių tikrai turite. Verta apie tai parašyti trumpai ir glaustai. Pavyzdžiui: „Man patinka žygiai pėsčiomis ir žvejyba“.

Skyriuje apie save reikalinga tik teisinga informacija. Tikrasis svoris ir amžius vaidins ypatingą vaidmenį , nes jei į pirmąjį susitikimą ateis daugiau nei 40 metų brunetė,  nors anketoje buvo parašyta, kad 25 metų blondinė, vargu ar vyras bus patenkintas. Ir tada jūsų bendravimas akivaizdžiai nepasiteisins. Visi vyrai mėgsta merginų humoro jausmą, todėl verta tai paminėti anketoje. Tai reiškia, kad anketoje turi būti ne juokingos nuotraukos, o pora subtilių frazių su humoru. Žemiau pateikiami keli sėkmingi pavyzdžiai, kaip užpildyti moters anketą pažinčių svetainėje:

„Gyvenimo mylėtojai, pasirengę rimtiems santykiams su ryškiais įspūdžiais – rašykite“.

„ Gyvenime esu subtili ir elegantiška asmenybė, todėl sugebu pilką kasdienybę paversti malonia ir šilta  švente“.

„Aš visada optimistiškai nusiteikusi. Aš tikiu žmonėmis ir svajoju sutikti vertą vyrą, kuriam reikia rūpesčio, meilės ir švelnumo “.

„Ar jūs taip pat manote, kad gyvenimas be meilės atrodo ne visavertis? Ieškote patikimos draugės, kuri mokėtų apgaubti vyrą jaukumu ir šiluma? Sveikinu, radote tai, ko ieškojote ir nesuklydote“. „Draugiška ir romantiška mergina. Esu sentimentali ir nemėgstu melo. Aš myliu lietų ir knygas, svajoju apie vyrą, kuriam svarbiausia yra šeima “.

„Noriu išlikti paslaptimi, kad nerašyčiau banalybių vien dėl to, jog norėčiau kuo greičiau ištekėti. Verčiau palaukti vyro, kai abiem pažintis bus sėkminga, o mūsų šeima taps maža namų tvirtove “.

 

Be jokių išvedžiojimų nurodykite gryną tiesą ir apie šeimyninę padėtį

Bet kaip turėtų atrodyti jauno ir garbingo vyro anketa? Vyrams dažniausiai sunkiau užpildyti anketą pažinčių svetainėje, nes jiems nepakanka paprasčiausiai prisistatyti taip, kaip tai daro merginos ir moterys. Ką vyras turėtų parašyti anketoje? Kaip teisingai sudaryti vyro profilį, norint pritraukti dėmesį?

Teisingas klausimynas turėtų būti sudarytas atsižvelgiant į daugybę paprastų taisyklių: merginai (moteriai) svarbu vyro vardas, o jis neturėtų būti per paprastas. Vyriški vardai: Matas, Domas, Mantas, Tomas, Arnas ir panašiai – atrodo paprasti, bet patrauklūs. Pavyzdžiui, Irmis skamba pernelyg paprastai, tačiau Irmantas gali pritraukti dėmesį.

Ne mažiau svarbu nurodyti  ir teisingus duomenis apie save. Naudinga parašyti apie savo pomėgius, kurie bus neįprasti ir įdomūs. Pavyzdžiui, nardymas. Skiltyje „Reikalavimai“ neturėtų būti informacijos apie tai, kokie trūkumai jus erzina merginose. Jei mergina įsimyli, tada ji pati pradės atsikratyti žalingų įpročių. Todėl vyrai neturėtų nurodyti to anketose: „Domina tik tos merginos, kurios neturi žalingų įpročių“. O jei nurodysite, kad jums patinka tik brunetės, tuomet galite praleisti idealią šviesiaplaukę merginą, kuri dėl savo išrinktojo galėtų pakeisti plaukų spalvą.

Geriau iš karto nurodyti tikrus išvaizdos parametrus, kitaip pirmasis pasimatymas bus nesėkmingas, nes ji neatitiks lūkesčių. Aprašant savo darbą, verta išsireikšti šiuolaikiškai. Policininko darbą galima vadinti detektyvu, o vairuotojo – ekspeditoriumi. Merginos vertina šiuolaikines profesijas. Dėl finansinės padėties galite šiek tiek pagražinti. Jei uždarbis nėra labai didelis, galite nurodyti „materialiai užtikrintą“. Bet kuri mergina, net  ir turinti pinigų, nori greta savęs matyti vyrą, kuris galėtų aprūpinti šeimą.  Bet jei parašysite „pakankamai visam gyvenimui“, galite net atstumti ne vieną merginą.

Taip pat reikia be  jokių išvedžiojimų nurodyti gryną tiesą ir apie šeimyninę padėtį. Pavyzdžiui, „buvo santykiai, kurie nutrūko abipusiu susitarimu“. Galite nurodyti  ir turimą automobilį ar butą, bet be pagražinimų.  Šiandien tai nebėra laikoma ypatinga prabanga, todėl neturėtumėte bandyti už tai nusipirkti merginą.

Skyrelyje „Apie mane“ užpildymo vyrams pavyzdžių:

„Esu IT specialistas. Ieškau įdomios bet kokios išvaizdos merginos. Man patinka vaikščioti vakarais ir sportuoti, mano silpnybė – gardus naminis maistas “.

„Mano gyvenimas kupinas įdomių įvykių. Vienintelis dalykas, kurio man trūksta, yra mano mylima mergina šalia savęs“.

„Norėčiau pasidalinti savo turiningu gyvenimu su mergina, todėl nusprendžiau čia susikurti savo anketą. Juk internete daug lengviau sutikti įdomų pašnekovą “.

„Nemėgstu tuščių kalbų – verčiau praleidžiu laiką investuodamas į ateitį, kuria svajoju pasidalinti su jumis. Beje, labai mėgstu  žiūrėti krepšinį, todėl sporto salė man yra šventa vieta“

Dabar jūs žinote, ką rašyti apie save pažinčių svetainėje. Tai paprastos frazės, kurias galite nurodyti apie save pažinčių svetainėje. Pagrindinė taisyklė yra maksimalus teisingos informacijos kiekis, tikra nuotrauka ir šiek tiek apie pomėgius.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą