Kinų mergaitė Primrose (Raktažolė) gimė su neįprasta akių spalva. Jos persismelkiančios mėlynos akys atrodo žvelgia tiesiai į sielą. Deja, paaiškėjo, kad mergaitė yra akla, – rašoma portale  mummypages.co.uk. Netrukus po gimimo tėvai atsisakė dukters ir ji buvo nugabentą į vaikų prieglaudą. Laikas ėjo, bet niekas nenorėjo įsivaikinti Primrose  ir išsivežti ją į savo namus.

***

Netrukus mergaite susidomėjo pora iš mažo Braceltono miestelio. Erin ir Chrisas Austinai jau turėjo du vaikus ir jie nė neketino įsivaikinti. Bet mechaniškai naršydami po „Facebook‘o“ naujienų rubriką, Erin aptiko Primroses nuotrauką. Moterį sukrėtė mergaitės mėlynų akių žvilgsnis ir ji pajuto tam tikrą vidinį ryšį su ja.

Pamačiusi jos fotografiją supratau, kad esu kažkaip su ja susijusi. Aš net negaliu to paaiškinti “, – sakė Erin.

„Tą akimirką, kai pirmą kartą pamatai nuotrauką ir jauti, kad tai tavo vaikas, yra kažkas neįtikėtino“, – pridūrė Chrisas.

Norėdamos sužinoti daugiau apie Primrose, pora susisiekė su įvaikinimo agentūra ir paskelbė apie ketinimą pasiimti mergaitę. Netrukus jų noras išsipildė ir Primrose persikėlė  gyventi į Austinų namus.

Bet sutuoktiniai nesupranta, kodėl žmonės užjaučia juos dėl mergaitės aklumo.

„Aklume nėra nieko blogo ir nėra to, dėl ko reikėtų mus užjausti“, – sakė Chrisas.

„Kalbant apie įvaikinimą, yra kažkas, ko neįmanoma paaiškinti. Pamatę nuotrauką iškart supratome, kad Primrose yra mūsų dukra “, – pridūrė jis.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

4 KOMENTARAI

  1. I know this if off topic but I’m looking into starting my own weblog and was curious what all is
    needed to get setup? I’m assuming having a blog
    like yours would cost a pretty penny? I’m not very web savvy so I’m not 100% sure.
    Any suggestions or advice would be greatly appreciated.

    Cheers

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą